Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
23. aug 2009

ooo a ece som zabudla - de je alex??? ta predsa medzi nocakmi este nechybala od kedy som tu snad 😝

nina41
24. aug 2009

Dobre ranko maminky 🙂 🙂 🙂

inneska
24. aug 2009

krásne ránko želáme 🙂

včera sme boli u prababiny na hodoch 🙂 erik bol dobručký ako obvykle a prekonal svoj denný spánkový rekord na 4 hodinky 😎 boli sme sa prejsť na kolotoče, potom na jednu návštevu a on to všetko prespal 😀
len chvílu po príchode boli šoki...babka si ho zobrala na ruky a vtom ju zamotalo a už išla k zemi aj s malým..sme všetcia skákali...chytali malého aj babku...ho potom už nechcela na ruky, aby sa zase čosi 😒

a večer som dokončovala objednávku na fotky, musela som, dnes končí akcia, a bola som taká unavená, že ani písať sa mi nechcelo...a veru ani čítať...postupne dočítam o čom rokovala nočná smena 😀

inneska
24. aug 2009

a probio účinkujú..ráno sa erik taaaak dokakal a už je zase 😀 idem bali bali 🙂

wydata
24. aug 2009

good morning nin 😀
aku ste mali nocku?
my priserniacku...sme az tri krAt cvicili dobru pol hodku a potom sa nosili do aleluja.... 😔
citim sa uuuuplne daeth...
a navyse z toho vcerajsieho celodenneho dudkania sa mi popraskala bradafka - au au 😢 😢 😢
tak snad ten dnesok bude o cosi lepsejsi.... 😖

reilyy
24. aug 2009

ranko 🙄
rekapitulacia dnesnej noci: testovacia noc c.1

22.00- prebalenie, kojenie
22.30- spinkame
1.00 - pocujem hlasne prdy a sprievodne javy criev, nedalo mi ho neprebalit -CHYBA!!!!
1.30- prebaleny, nakojeny, pomojkany, polozeny do postielky -nespime
2.00- nespime, chceme sa hrat
3.00- furt nespime, mama vycerpatko tak necha trosku drobca poplakat, ved snad za 10 minut plakania
zaspi...FIGU!!! kratko nakojime
4.00- placeme uz hodinu, susedia musia byt nadseni
4.05- mama si ma berie k sebe, zaspavam behom minuty
5.20- kojime, hned spime
7.15- kojime, momentalne sa rozkukavame s cumlom v puse

wydata
24. aug 2009

inn aka akcia?ake fotky?nieco mi uslo? 😝

wydata
24. aug 2009

rei ako to robis ze maly dudka cumlika? 😕

reilyy
24. aug 2009

mu ho vrazim furt nasilu aj ked vypluva a zacne dudkat....zvykol si, ked ho chytali koliky tak mu to pomahalo, dudkal jak o zavod a snazil sa tym bublinky v crevach pretlacit

wydata
24. aug 2009

no moju mAlu zabku z toho napina ja hovado....neviem uz co na nu vymysliet... 😒

josifek
24. aug 2009

Krásné a pohodové raníčko sluníčka 😵 😵 😵 😵
My jsme se včera loučili s nájemníky na chalupě a to bylo slziček 😒 No příští rok je snad uvidíme zase ale doufáme že jen jako náštěvu a né po povodních 😵 😵 😵 😵 😵 😵

reilyy
24. aug 2009

cau josi 🙂 urcite sa im u vas tak zapacilo ze zase pridu 😉

reilyy
24. aug 2009

maly uz spi 😝 sa nedivim ked 3 hodiny v noci vystrajal

josifek
24. aug 2009

Reily to jo určitě ale budou mi chybět bylo tam fajně živo, dětičky byli moc zlaté , a když už brečel i můj bratr tak to je co říct.Včera je odvezli s mojim manželem autama domů a můj říkal že už to tam mají docela pěkné že si stím pohnuli, a chybí jim jen nějaký nábytek dkoupit 😉

josifek
24. aug 2009

Reily... vy máte doma s Petříkem teda veselo 😉

josifek
24. aug 2009

reily a Wydata....my jsme vyskoušeli cumlíky asi tři druhy a co ji nejvíc chutná jsou ty obyčejné z lékarny za 20kč ty pryžové kulaté 😀

reilyy
24. aug 2009

tak to je skvele ze uz len nabytok, to sa rychlo spravi...no, ti poviem, veselo jak na svadbe 😝 v noci uz som fakt nevladala....ale musim vydrzat tento tyzden, lebo ak ho nenaucim dlhsie spat tak tak ci tak budem mat rozbity spanok aj ja..ja vam tak zavidim holky ze vam deti spontanne spia aj 5 hod 😅

reilyy
24. aug 2009

my mame len jeden cumel, silikoonovy obycko, tiez nieje vyberavy synak moj 😅 tiez gulaty, ziaden extra tvar splosteny alebo take nieco

reilyy
24. aug 2009

z tej indio satky sa mi este neozvali ci mi ju teda poslu alebo co 😠

jennna
24. aug 2009

ahojky babenky......Dianôčka krásne spinká...v podstate od včerajšeho kupkania a s medzipapkaním o 3tej a 7mej.... 😉 ...sem tam zodvihne nôžky a poprdká...jáj..zožrala by som ju...

reilyy
24. aug 2009

cau jenn 🙂 posli mi trochu spanku od dianky pre krpca 😉

josifek
24. aug 2009

Reily naše Karamelka spinká jen 3 až 3a pul hodinky v noci, ale je fakt že přebalíme nakrmíme a zase spíme.tak jsme normálně vyspinkná i já 😀 😀 😀 Ale musíme dodržet denní režim a to i s koupáním 😉

jennna
24. aug 2009

my máme len jeden jediný dudlík.....AVENT....taký modrý chlapčenský od kamošky....ale ide jej k očkám... 🙂

reilyy
24. aug 2009

jenn, pasie ti uz konicky dianka?

reilyy
24. aug 2009

josi, asi to bude tym rezimom, preto to chcem aj ja nejak zosuladit aby mal vsetko zhruba v rovnaky cas

jennna
24. aug 2009

rei s radosťou ti pošlem ten spánok...ako to chceš..na dobierku???

a čo myslíš tým pasením koníčkou???? som "demontovaná"... 😀 😀 😀 (dementná)

wydata
24. aug 2009

no mi mame styri druhy aj gumak a aj silikonovy a ziaden nece ksichtikuje sa a napina nas ☹
aj som jej mlieko strekla nan a nic...
mne sa zas neozvali z toho detskeho raja a to som tu objednavku na klinak tam zadala uz 3 krat 😕 😔 😒

inneska
24. aug 2009

tu už debata vovelkom 🙂

wyd..dnes to končí http://www.happyfoto.sk/svk/page/36/aktualna-ak... a s dudlíkom musíš ako rei písala, vopchať a aj minutu pridržiavať, kým hom chytí 🙂 a takto aj viac krát..erik ho tak po minutke vypluje, tak vopchám zase 🙂

rei..krušná noc 🙄 ale bude lepšie 😉

josi...muselo byť ťažké lúčenie, ale rok prejde cobydup a vidíte sa opäť 😉

reilyy
24. aug 2009

ked ju das na brusko ci dvihne hlavku nad podlozku 🙂
jenn, ti priplatim aj kuriera len aby som dostala ten spanok co najskor 😉 (kurier statham?? 😀 )

inneska
24. aug 2009

jennka..ahoooooj 🙂 toto sú koníčky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre