Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
23. nov 2009

Pondelok - 23 November 2009

Dnes majú 4 mesiačiky 😉
jajona...........23.7.........................Matúš
katica5..........23.7.........................Max

Všetko najlepšie 😀 😀 😀

Meniny oslavuje: Klement
Zajtra má meniny: Emília
Meniny oslavuje v ČR: Klement

Kalendárium:
Že dnes nič? Mali by sme si niečo vymyslieť. 😉
Dnes a zajtra nieje žiadny pamätný ani svetový a ani medzinárodný deň.

traktor
23. nov 2009

ani dnes je lenivy den IVANKY 😀 😀 😀 😀 , moze byt?

traktor
23. nov 2009

a som nepozdravila tak ahoojte 😉 , osavencom vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 a ani, mas to tazke holka ale radsej to zistit teraz ako neskor, ...si este mlada....bude dobre ...ci uz s nim ci bez neho...aj ked neda mi napisat....nech si ho ta druha ma ...nech sa s nim trapi, nech ju podvadza...ved co je to za chlapa co ma doma krasnu zenu, krasne 2 deticky a este take male a toto urobi.... 😠

zmurkaz
23. nov 2009

Ahojte kočky 😵 😵 😵

Musím vám napísať, čo som zažila včera pri zaspávaní malej ...
.... tak klasika - večer bola hore do 22:05 - to zaspala ako obvykle. Okúpali sme sa ... hrali sme sa... niekoľkokrát nakojili.... niekoľkokrát mrnčla (to neviem prečo, ale nie je to nič neobvyklé - taká býva každý večer) a keď už som videla, že je 21:30 - tak som začala chystať, že už musí byť KO - že sa ide spať (a KO bola - bo bola tretiu hodinu hore a to je jej maximum...) Mala som ju na rukách - ona zbadala malého hracieho macka - čo má celkom rada - tak som jej ho podala - ona úsmev - tak som jej ho nechala (držala som aj ju aj maca - mala ho pri líčku) a s nohou som si posúvala fit loptu - bo sa mi ju nechcelo nadtriasať (niekedy si tak vypomôžem - nie je to nič neobvyklé) a ona spustila taký strašidelnýýý plač!!!! Celá až stuhla len kvílila - tak som ju zobrala do kúpelky utrela jej tváriču vodou - takou vlažnou a ukľudnila sa - som ju pusinkovala a okukávala ešte asi hodinu
A vzlykala ešte zo spánku do 23:00 - chúďa ... myslím, že sa niečoho zlakla - len neviem, čoho ☹

No a idem pozrieť čo nové...

zmurkaz
23. nov 2009

Ani 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zmurkaz
23. nov 2009

Ani - dajme deň júlovčiatok 😀 😀 😀

zmurkaz
23. nov 2009

A súhlasím s traky - nech si ide - tebe bude lepšie bez neho ako stále riešiť či niekde s nejakou alebo čo.... a radšej teraz ....Paťko má 5 rokov - to sa ešte dá ... neskôr to bude len horšie....
Pre zlepšenie nálady: kamoška - celkom zlatá babula s krásnou 3 ročnou dcérkou ostala presne takto sama a asi už po polroku povedala, že dobre že sa rozviedli a teraz bude rok a nepočujem od bej nič iné, ak že jak super že sú samé ... zbytočne neplytvá energiou tam, kde sa jej to nevráti ani z polovice 😉 Drž sa kočka!!!!! 🙂

zmurkaz
23. nov 2009

No som zbežne v obraze - dieťa sa zobudilo - idem sa venovať 😉
pa

ani3012
23. nov 2009

Ďakujem babuľky 🙂 😀
Idem teraz s malým k zubárovi a na kožné...sa mi vôbec nechce behať po lekároch aj s malou,ale nemám ju kam dať.
A ten deň ♥ Júlovo-červencové slniečka 2009 ♥ je dobrý nápad:
Tak všetko najlepšie detičky naše 😀 😀 😀 😀
A zajtra dáme deň lenivosti,jasne? Nielen ty Ivi 😠 🙂
😀 😀 😀

lucia32
23. nov 2009

Som dočítavala....
Ani 😒 😠 😅
Zmuri, traki ahojte...

traktor
23. nov 2009

ani 😀 😀 😀 ...co uz som mnou....ale vymen to dnes som leniva...tak dnes den lenivosti a nicnerobenia ...teeeda dobre ...pre vsetky 😀 😀 😀 😀 a zajtra julovciatka... 😀 😀 😀

zmurkaz
23. nov 2009

Som tu - malá chcela len cuc 😀 😀 😀 .... zajtrajší deň: áááánoooo - ja som lenivá už asi 2 týždne 😝 😠 😅 😀
Dnes si dávam záväzok - budem nakuki 😵 😵 😵

malka18
23. nov 2009

ahojte..noo dlho som tu nebola 😉 😉 😉 😕 😕 čo tu nového..nečítala som vás dlho..tak neviem ako pokračujete..noo my robíme velké pokroky..malá sa nám začala minulí týžden prevalovať na bruško nič iné nerobí len sa prevaluje..sem tam ostane chvilku na boku a potom šup a už je na brušku..a taká býva cez den jedovatá že neviem kolko krát čo s nou asi jej idu zuby ale zase keby jej išli tak to by bola asi aj v noci jedovatá nie?? ja neviem..zaspávať zaspáva na rukách inak nevie..no a zeleninové kašičky nám idu vo velkom nevie sa ich dojesť.. 😅 😅 😅

monikabe
23. nov 2009

Dobre ranko, ja sa k vam chcem tiez pridat s mojim dnom nic nerobenia 😀 A zajtra den Julovciat? A ako na to?

ani3012
23. nov 2009

Pondelok - 23 November 2009

Dnes majú 4 mesiačiky
jajona...........23.7.........................Matúš
katica5..........23.7.........................Max

Všetko najlepšie

Meniny oslavuje: Klement
Zajtra má meniny: Emília
Meniny oslavuje v ČR: Klement

Kalendárium:
dnes den lenivosti a nicnerobenia 😀 😀 😀

lucia32
23. nov 2009

Malka, monika ahojky...
Deň júlovčiatok osláviť tak, ako vtedy ked vznikli 😀
Malka...my máme doma podobné, začne hysáčiť, revve...včera ma už naštartovala, tak som ju položila do postielky, že dobre tak si porev 😠 , porevala asi 2 minúty a ostala ticho, začala si vyprávať s mesiacom na šnúrke...ja som si ľahla na posteľ a kukala telku...potom si otočila hlavinku a vyprávala niečo plyšovej ovci...potom sa začala napínať a dvíhať hlavu a mrnčať, tak som ju vzala na ruky a opäť kravááál, ako by jej niekto ubližoval, no ja z nej občas nemôžem 😝 😀

monikabe
23. nov 2009

Lucia- pochopila som a vykonam. 😉

lucia32
23. nov 2009

monikabe 😉 😀

malka18
23. nov 2009

lucia..u nás fakt podobné ja neviem niekedy čo s nou..ked som pri nej mrnčí ked som neni pri nej mrnči..na porážku niekedy..a inak v noci sa stále mrvíme už neriešim...ale už by to mohlo aj prestať... 😠 😠 😠

monikabe
23. nov 2009

Maminky a uz ste niektora zacala aj pracovat. Ja ano, sef mi posiela pracu, tak na 6 hodin tyzdenne, tak to budem mat zarobene aspon na kadernicku 🙂

lucia32
23. nov 2009

pozerám, že si z KE...v apríli sa asi bude konať stretko, prídeš?

lucia32
23. nov 2009

Malka...máme tiež nekludný spánok, doslova sa nám pokazila, dnes som ju musela capkať po zadočku nadránom, aby ešte pospala, od 6 do 7, mám na ruke svalovku 😝

Monika, ja už zarezávam 😉

malka18
23. nov 2009

ja som len zvedavá dokedy to bude trvať--ale to asik nikdo nevie..no čo už..musíme len vydržať..

monikabe
23. nov 2009

lucia- na stretko urcite pridem, ale bude v KE?

lucia32
23. nov 2009

Monika, ano v KE, na pešej zone, asi v Aide...teda ak sa nič nezmení 🙂

monikabe
23. nov 2009

si vies predstavit nase deticky v aprili? To budu uz jake velke. 🙂 Lozit budu, vsetko brat do pusy, ale uz naozaj vsetko............budeme mat zase ine starosti.........a radosti 😀

lucia32
23. nov 2009

Monika, si to občas pripomínam fotkami a videom, že aha...Mino už sedel, ahááá, Bianka už mala zúbok 😀

traktor
23. nov 2009

stretkoooooo uz nier som leniva...april...som si nevedela spomenut ze kedy to je...jej to uz budeme velky... 😀 😀 😀 ja tam budem prva...a keby som nebola ..tak som ta co uteka cez cele mesto a nahana mateja 😀 😀 😀 😀 😝

lucia32
23. nov 2009

Traky, no jasné, vy už v apríli budete behať 😝 😀

brinzulka
23. nov 2009

bre rano...dieta nam zaspalo po vcerajsom spanku , co dal 15+20+5minut za den....az pred polnocou...sla som za mm a taky kraval...plakal, reval...nas muselo az do BA pocut...a pol hodinu...nic nezaberalo...sme ho rurkovali, nosili, ofukavali...az ho tata dal na pichlavu bradu a sa tam dako ukludnil...siel spat po pol jednej...

ani-drzim palce...raz sa da odpustit...ale viac nie...a dolezite je, aby ste boli v pohode a deti to cilili a ked to nejde..

pridem niekedy na stretko...ale na december nie...snad dakedy neskor-dufame 😵

vsetkym vsetko naj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre