Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
24. aug 2009

a na piatok som si dohodla rande so ženským 😀

inneska
24. aug 2009

a kde ste všetky zdúchli?? 😕 my sa hojdáme na rukách 🙂

jennna
24. aug 2009

aj ja som už bola na gynde...mám dve dierky... 😀 ...ak sa to nespraví samé....rozstrihneme... 😀

a Dianka má 63cm.....ťahá ju do dlžky......už jej je celý kočík.....

riusik
24. aug 2009

bre ranko 😵
vstavala som o deviatej 😎 mensie dieta spi, vacsie teraz prislo, to je zivot 😉 ale neprovokujem..., iba sa tesim 😵

rei, babyzuz, wyd: no, mate to tazke, ale ono sa to zlepsi, utechou vam moze byt snad ba to, ze mate to fajn, ze nemate este jedno starsie dieta... ono sa vam to vrati, ta starostlivost...

jennna
24. aug 2009

inak asi som trošku poriekla, doteraz plačkala, tak som ju tiež musela ponosiť na rúčkach...teraz ležká v sedačke pri mne na stole, ale za chvilinku pôjdeme papkať....

inneska
24. aug 2009

jennka..aj nás je plný kočík 😀 neviem si predstaviť zimu, overal, fusak a o 2-4 mesiace staršie dieťa 😅

brinzulka
24. aug 2009

ahoj inneska...a bambulky a babuliatka...

moj na mne teraz pradie...dalsi rozbombardoval pol obyvacky...

noc...pregrcanej pol postele po dlhej dobe...ale ved pracka operie...

idemem sa kochat bagrom a stavebnymi pracami...u nas nize okieeeeeeen...

v nedelu krstiny...pridu Oravaci-ubytko uz maju zabezpecene...lebo by sme tu 4dospeli a 4deti neprezili v 3izbovom byte 4dni..vymysliet im program...nasim ist uz v sobotu...skulturnit dom pred nedelnym obedom...

jennna
24. aug 2009

riuš..hoj... 😉

brinzulka
24. aug 2009

my ideme na januar do sportoveho...fusak nad usi...inak sa dat nebude...aspon bude moct rozkukavat na svet

jennna
24. aug 2009

brin ahojky!!! idem ti napísať IP...

inneska
24. aug 2009

ja tiež zabávam..sa erik vygrcol, tak je hladný, chcem natiahnuť aspoň do 10h, 2 hodky od posledného papania 🙂

brinzulka
24. aug 2009

innes...a to sa Ti dari? v noci v pohode...ale cez den..kolko krat plena sucha...pomojkany a zasa prso do pusky...pisala som Rei..ze ak s nim mm tancuje, alebo ho vlacim in manduca...ani papat nepotrebuje...ale ak niet takehoto ...tak len pusu otvara a sa normalne hneva...

inneska
24. aug 2009

riuš...ti je sveta žiť 😉

brin...hoj holka 😉 no aj my uvidíme, do akej verzie kočíka vlezieme 😀

inneska
24. aug 2009

práve zaspal mi na ruke a do toho šlopoty do plienky 😀

jennna
24. aug 2009

inak my v noci tú prvú plienku máme úplne suchú....to prvé zobudenie okolo 3tej 4tej.... je to hádam v pohode, nie??? asi tak tvrdo spinká.... ale tú rannú má už zacikanú...

inneska
24. aug 2009

brin...erik sa tiež hnevá, hlatá, točí hlávkou...snažím ošáliť dudlom, príp. ho zabávam...niekedy sa ale nedá, tak dám cucnúť, a to zväčša trochu potiahne a zaspí 🙂 ak aj potom vygrcne, tak ideme do kočíka, aby pospal 🙂

inneska
24. aug 2009

jennka...posledné noci máme aj my prvú plienku suchú, ale tá dalšia je na prasknutie 😀 tekuté aj husté 😀

alexarisko
24. aug 2009

Caute Zeny, hlboko sa ospravedlnujem, ze som sa vcera nedostavila do nocnej smeny, predosla noc bola hrozna a cez den som zaspavala po stojacky takze ked mala zalahla hned som sa pridala vecer. Zmeskala som nieco podstatne?

Jennnik cau, teba tu aj vidno? ako?

alexarisko
24. aug 2009

Ozi mi neska oslavvujeme dvojmesacne narodky 😀

inneska
24. aug 2009

alex...aj ja budem nadrábať včerajší večer 😀 😀

brinzulka
24. aug 2009

ake velke detuse 😀 ze gratulujeme...my ideme v stredu len na prve 4mesiace 😉

inneska
24. aug 2009

brin..asi týždne, nie? 😉

reilyy
24. aug 2009

poserkos maly, tak na rukach bude spat aj 4 hodky a v posteli ledvo 2 😠

alexarisko
24. aug 2009

fiiha brin 😀 na prve 4 mesiace? a co robis medzi julovkami?😀

reilyy
24. aug 2009

brin, ty by si nejak rychlo chcela aby rastol 😀 😉

babyzuzana
24. aug 2009

innesik, prisla som sa polutovat po tych mojich nociach

reilyy
24. aug 2009

babyzuz, my to zvladneme 😉 skusas aj ty podla tej knihy?

inneska
24. aug 2009

zuz...a ja že nadrábaš 😀 bo ja musím 2 šichty 😀 😀

alexarisko
24. aug 2009

Ja len jednu 😝

Inn Inn od teba by som si ako spravna sekretarka mala uz po dvoch absenciach vypytat potvrdenie od lekara

babyzuzana
24. aug 2009

mam ju v maily a zajtra mi ju drahy donesie vytlacenu, tak zacinam, lebo zatial (6 tyzdnov) som to prezila s 2 jednodennymi migrenami, ale najblizsie ak sa to nezlepsi ma uz asi rovno klepne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre