Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kochanski
30. nov 2009

já zítra pojedu vozítkem, tak mám peška...ale určitě to doženu později 😀

inneska
30. nov 2009

žabka....štikútala 😉

ven..tak obzeraj, rovno som dala pár nových fotečiek 😉

lu..už je to zase ten erik..ale ráno vstával o 7,10 čo je skoro(zvykne okolo 9-10)tak bol z toho asi taký mrzutko 😅

kochi...no ja viem, ale čo už...takých ešte bude 😝

aspine
30. nov 2009

uz jsem tu 😉

kochi neboj s tou vanocni vyzdobou to nebude tak horky 😀 timhle zatim na delsi dobu koncim 😅

inn Erik je fakt bozi 😀 uplne si ho dovedu predstavit kdyz spadl a podival se tim svym kukucem a pohoda zase fungoval dal 😀

kochi a u vas byl nejaky pad? 😕 doufam ze nic hroznyho....

vendy myslim na tebe s tema zoubkama jaky to asi je.....no a jak pises tak asi zadna slava co? 😅 holka vydrz! co by matka nevydrzela pro svy zlaticko 😉
ten svarak mas aspon za odmenu....Emus na tebe se zoubkama ty na ni s alkoholem 😀
ten nocni vystup to musel byt pohled 😀

my vstavame porad stejne....v sedm vstane dostane pridel a spinka dal 😉 dneska se ji to povedlo az do pul desaty 😵

inneska
30. nov 2009

ven...aj erik rád vošaháva chúvičku 😀 ju obúchava o postielku 😝

zaba2707
30. nov 2009

idem hodit sprrrch a k praci sa dnes isto neprepracujem vobec sa mi neceee

lucim
30. nov 2009

aspi to mame po ranu podobne. 🙂
este len budu prdelkopady, ked sa zacnu tahat na nohy a tukance do cela, ked objavia nabytok. uz mam kupene gumene chranice rohov, ale vsetko sa obalit neda. 😉

inneska
30. nov 2009

aspi...to bolo v noci, tak som mu do tváre moc nevidela 😝 ani som nerozvecovala, teda svietilo len malinké modré svetielko 🙂

paťko si na neho dáva pozor 🙂

zaba2707
30. nov 2009

juuuuj inka 🙂 cmuk ... uz som jednou nohou v sprche naozaaaj 😀

aspine
30. nov 2009

inn fotecky jsou krasny.....je to takovy velky smisek 😵 😵 to je jasny ze ho patricek hlida 🙂

lucim
30. nov 2009

inn patko si ho strazi 🙂 aj teba. 🙂

kochanski
30. nov 2009

inn, lucim...jojo, ještě přijdou pěkné otloukačky na ta naše chůďátka. Kámošky osmiměsíční se s "oblibou" tluče do hlavičky, kdzž se snaží vstát pod stolem 😅 🤐

aspi; no proto...páč bych měla komplex 😀
a hapaly jsme minulý víkend v noci. Nějak nechtěla spát a přes dvě hoďky jsme jí marně uspávali. A pak když už jsem se naštvala, že půjde do postýlky a bude se uspávat sama, tak jsem popadla tašku z kočárku ve které jí uhoupáváme, jedno ucho mi vyklouzlo a neštěstí bylo na světě 😖 .I když se za chvíli na mě začala smát zatím co jsem jí prohlížela na přebalováku, tak jsme stejně jeli na pohotovost...pro klid duše. Přeci jen spadla (nebo spíš se skutálela) na dlažbu 😒

vendulacky
30. nov 2009

aspi, jinak marketka šikulka, takovej talent 😀 a to vyspávání v dobrém závidím 😉

naštěstí už kojíme co 4 hodiny, tak stačím střízlivět🙂)) a stejně to maj pajclý 😝

no s těma zoubkama u kojení, až si ty bradavky ukousne, tak bude mít po fťákách 😀

innes, erik je prostě děsně težkej kalibr🙂 naše emča kdyby spadla, tak bude bebíčko řvát ještě hodinu🙂)

kochi, vy ste taky žuchly?

jinak my jdem v pátek na naušničky a je mi z toho blbě, jen na to pomyslím. naše bebíčko dostane psotník...myslíte, že má smysl jí dát předtím nurofen?

vendulacky
30. nov 2009

zaba, kašli na práci, ta ti meuteče 😀

aspine
30. nov 2009

kochi ojoj jeste ze to tak dopadlo 😕 desim se tehle padu...je lepsi zajet k doktorovi protoze clovek fakt nikdy nevi ☹

kamosce vypadl sotva dvoumesicni klucina z kocarku pri jezdeni na bruslich....jel s nim jeji manzel a kdyz najel na retarder na silnici tak se mu zvrhl kocar a maly z nej vypadl na hlavicku 😲 nastesti se nic nestalo, ale muselo to byt strasny 😖 taky uz s nim od ty doby na brusle nejeli

vendulacky
30. nov 2009

jéé, kochi, tak to je nemilý....ste měly krušnou noc....ale naštěstí je vše v pořádku!!

vendulacky
30. nov 2009

inn 😀

aspine
30. nov 2009

vendy neboj neni to tak strasny a myslim ze ji nemusis ani nic davat 😅 sice bude chvilku plakat, ale jak ji vezmes do naruce tak uz bude dobre 😉
Marketka plakala jen u toho a pak uz ne.....no trochu kdyz jsem ji to cistila, ale to pak hned prestala. no a po trech dnech uz bylo po vsem 😉

ale chapu te ze se bojis....taky jsme byli z toho cely vyjukany 😅

kochanski
30. nov 2009

vendul...no jestli to jsou ty svařáky z prášku co mají tady, tak klidně můžeš popíjet u kojení 😀

a s tím pícháním bych to asi před akcí nedávala. Uvidíš...třeba bebíčko překvapí 😉 . Ale asi bych být tebou zůstala v čekárně (teda jestli to u Vás jde). Já jsem na to nějak neměla 😅 😔 . A zdálo se mi, že při samotným ďobání malá ani moc neřvala, ale nasazování naušnic to byl mazec 🤐

aspi...no fuj 😖 . To musela být taky síla. Musím přiznat, že když se to veverušce stalo, tak jsem z toho byla hotová...

aspine
30. nov 2009

my zas jdeme v patek na druhe ockovani....zase dostane dve pigara najednou ☹ doufam ze to probehne zas maximalne s teplotou 😖

kochanski
30. nov 2009

aspi...jj, malá taky hned utichla co jsem ji vzala do náruče, ale ještě pěkně dlouho mi na rameni vyčítavě štkala...manžel scháněl pětikorunu, jak byla k sežrání dojemná 😀

kochanski
30. nov 2009

nás čeká pigáro buď zítra a nebo ve středu. A za měsíc pak konečně synflorix

no nic, půjdu už konečně do hajan. Ráno zas budu vypadat jak hydra

kochanski
30. nov 2009

brou brou brou všem, cmuk, cmuk, cmuk 🙂

lucim
30. nov 2009

ufff tie pady. 😕
ven, to zvladnete, tie nausky, ste silne statocne holky. a dopredu davat sirup nema vyznam. 😉

aspine
30. nov 2009

kochi dobrou 😵

lucim
30. nov 2009

idem spat aj ja ... sladke snicky, babulky moje. 🙂

aspine
30. nov 2009

dneska jsme taky byly na socialce zazadat o rodicovskou 😅 takze uz jsme oficialne socialni pripadi 😀

aspine
30. nov 2009

tak ja jdu taky 😎 dobrouuuuuu

vendulacky
30. nov 2009

dobrouuuuu!!!

díky za rady a povzbuzení 😉

jdu taky hájí, sama si tu přeci povídat nebudu 😀

inneska
30. nov 2009

ja som dávala papať a uspávala...konečne sa podarilo...ale vy ste už šli spinkať, tak idem aj ja...brúúúúú 🙂

ani3012
1. dec 2009

Dobré ránko!
Utorok - 01 December 2009

bipka................01.6.................Natálka a Laurinka .......majú dnes 6 mesiacov
maximilian..........01.7................Alex ............má 5 mesiačikov
danulik500.........01.7................Petronela ....má 5 mesiačikov
lusia_99.............1.8..................Michal..........má 4 mesiašky

Meniny oslavuje: Edmund
Meniny oslavuje v ČR: Iva

Všetko najlepšie 😀

Kalendárium:
Svetový deň AIDS
(OSN, sponzorovaný WHO, pripomína sa od 1988, symbol solidarity je červená stužka)

vtip na dnes:
Američan a Rus si telefonujú:
"Ivan, v televízi hovorili, že tam u vás sú hrozné mrazy, cez -60 stupňov."
"To je hlúposť, najviac tak -20."
"No nie, teraz to hovorili na CNN, vraj cez -60."
"Ale no tak, možno niekde majú -25, ale to skôr výnimočne."
"No ale tie zábery boli hrozné, tie omrznuté stromy, baráky ..."
"Jáj, ty myslíš vonku ?!! No tak to áno."

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre