Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
3. dec 2009

majka...aj my sme teplotkovali po 2 očkovaní...a druhý večer po očkovaní sa v noci erik zobudil s takým plačom, že ho nebolo možné utíšiť..mal červené tie vpichy...držím palčeky, nech je dobre 😉

a erik má na jednej nôžke ešte stále tvrdú hrčku po tom vpichu...je to týždeň po očko...spraví sa to či radšej zavolať dokimu a spýtať sa na to? 😕

ani3012
3. dec 2009

no Patrik mi zobudil aj Evku,tak mám po.....
Tak sa vypínam,ale ráno podám hlásenie 😉

jajona
3. dec 2009

inn: hej, mladšia o 6 rokov. teraz pred nedávno sa vydávala 19. 9. a ešte bez detí. jaj doniesla malému Mikuláša. a je aj krstná mama

ani3012
3. dec 2009

ma hypnotizuje od chrbta srnka malá 😀

lusia_99
3. dec 2009

´jeeej baby to by bolo super keby ste dosli do Košic 😀 😵
nas druhe este len čaka tak som zvedava ideme 13.januara

jajona
3. dec 2009

ani: nuž čo už. tak pa

traktor
3. dec 2009

ahojte...hrcku moze mat aj dlhsie, pokial sa ti da, tak mu to kruzivymi pohybmi masiruj a ono to prejde.... 😉 joj a sa tesiiiiiiiiiiim ze vobec rozmyslate ze dojdete do kosic...viem ze je to daleko ale pridte budem rada...aspon uvidite tote šalene vychodnarske konikovky 😀 😀 😀 😉 , a ani to co za temu si navstivila, nech napisem aj ja....z mojim pravopisom by som ich hned dostala... 😉

jajona
3. dec 2009

jaj baby nestrašte s tým očkovaním. my ideme na budúci týždeň. a mm má poobedné. už teraz mám strachy ako to zvládnem

traktor
3. dec 2009

lusia , som ti uz minule chcela napisat super fotka, super haro 😉 , a na FB som prihlasena stale aj ked tam nie som , bo pri mojom talente keby som sa odhlasila 100pro sa uz neprihlasim spet... 😀 😀 😀 , takze som si precitala az neskor co si pisala, a som rada, ze si a mozem si s tebou pokecat... 🙂

inneska
3. dec 2009

ani...tak papa a zajtra 😉

jajo...aj ja mám o 6 rokov mladšiu a je to oplach...je v UK a naposledy ked tu bola, tak malému nič nedoniesla...tak ma to mrzelo(čo teda malo zrejme ju), že ani nejakú malú hračku, tričko(hocičo) mu nekúpila...nie že by som čakala na to, že čo pokúpi, ale mohla niečo...ale to je segra, nerozmýšla...

traktor
3. dec 2009

jajo zvladnete, matko ma uz davno po tom , je pravda ze druhe ocko bolo o trosku horsie ale obklady to istili... 😉

inneska
3. dec 2009

trakuš 😉 a zabudla som pogratulkovať ku krásnym 9 kilečkám 😉 aj k všetkému ostatnému 😉 tak budeme masírovať nožku...mm som to ešte nespomínala, že by som chcela, tak snád nezatrhne výlet 😝

a vlastne aj my sme mali to druhé očko horšie ako prvé 😅

jajona
3. dec 2009

inn: čo sa týka kupovania vecičiek. nikto z rodiny mu toľko nepokúpil čo ona. a nie je ani zamestnaná. robila len na dohodu. aj teraz, plnú igelitku vecičiek doniesla. uvidíme, že čo. lebo až na Mikuláša budeme pozerať 😵

lusia_99
3. dec 2009

seeeeeeeeeeeervus traki si ma potesila 😵
dakujem za komplimenty 😉

jajona
3. dec 2009

traky: no pri prvom som hneď tie obklady dala a bolo úplne v pohode

lusia_99
3. dec 2009

aj ja mam sestru je mladsia o 9 rokov a nekupuje tiez nic je este školopovinna 😀

inneska
3. dec 2009

a objednala som si via poháriky...

a ešte jeden postreh, papali sme s avenťáckymi lyžičkami a sa mi zdajú lepšie ako tie dmkové 🙂 lahšie to z nich sklza do papulky 🙂

inneska
3. dec 2009

mňa to mrzí o to viac, že segra zarába slušne a nekúpila ani prd 🙄 ale čo už....

traktor
3. dec 2009

in dakujeme 😵 , jajo aj u nas prve tiez som davala obklady a preventivne panadol detsky sirup, a ani sme nevedeli ze bol ockovany, a druhe tak isto / obklady aj panadol/ ale nozka scervenela miesto stvrdlo / ale myslim ze mu to ani nevadilo, lebo bol taky ako stale , len na pohlad to bolo ine...ale masirovala som a stvrdnute miesto odtvrdlo 😀 / to je slovo 😀 - zmaklo... 😀

traktor
3. dec 2009

a ja mam brata, mladsieho o 2,5 roka 😉

jajona
3. dec 2009

traky: díky za usmernenie. super, že má takto kto poradiť 😵

lusia_99
3. dec 2009

aj ja mam brata starsieho o rok a pol 😀

jajona
3. dec 2009

ozaj, Matúško má také púčky na riťke ako také potničky. neviete, že čo to môže byť. a aj záreziky, čo má, tak ich má také vyšúchané od plienky.

traktor
3. dec 2009

lusia ty sa mas ty mas vsetko 😀 😀 😵

jajona
3. dec 2009

a brata mám aj ja 😝 mladšieho o 2 roky

lusia_99
3. dec 2009

jajo vetrat a natierat co ine??? ine ma nenapada 😕

jajona
3. dec 2009

inn: snáď jej to dôjde a určite niečo pod stromček kúpi 😉

lusia_99
3. dec 2009

traki 😀

traktor
3. dec 2009

jajona, moze byt ze mu nesadol druh plienky, ja som to mala / teda patko / z hugies plienok, sme dostali v nemocke od sponzora a nerobilo mu to dobre...

lusia_99
3. dec 2009

a nam sa ukotila rybycka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre