Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
5. dec 2009

tak dojdi aj k nám

brinzulka
5. dec 2009

😀 😝

nina41
5. dec 2009

Ahojte 😵
My už makame, 😀

gabrielkabj
5. dec 2009

čawtw baby nám už presvitá prvý zúbok 😵

ani3012
5. dec 2009

no my teraz čakáme na Mikuláša s anjelom a prídu aj čerti😀

ani3012
5. dec 2009

gabrielkabj
gratulujeme,teraz to už pôjde ako huby 😉

samayka
5. dec 2009

ahojky maminy...

my sme sa mikulášovi radšej vyhli.. stačila mi tá streda v práci a hysák ktorý potom chytila.. deda - čiže môjho tatu sa bojí tak či tak, nie ešte keby bol maskovaný. robil mikuláša u brata - bračekovci mravčekovci sa vraj celý čas chechtali a brali mu palicu a bradu a tak.. a keď sa odmaskoval a prišiel ako dedo tak revaliiii... hihi...

upratovať sme dnes trošku upratovali aj my.. ale žiadna sláva... boli sme radšej vonku 🙂 inak riadna kosááá

jajona
5. dec 2009

Ahojte,

my tiež chystáme Mikuláša. Prvého už do čižmičiek dostal (peniažky), ale museli sme ich vyložiť, lebo sme išli trošku von. A Matúško stále spinká v kočíku. No neviem, kedy budeme kúpať. Takto neskoro sme už dávno nekúpali.

samy: to bolo dobré 😀

jajona
5. dec 2009

som to zakríkla. už je hore

inneska
5. dec 2009

ahojte 🙂

tak som dnes zvládla spraviť dalšiu presnidávku eričkovi(jablčko-mrkva), povysávala, poumývala...a zajtra spravím ešte čisto jablčkovú presnidávku 🙂

no a pred chvílou sa prepadlo dno na postielke 😅 erik v nej práve bol, ale len sa to tak pomaly zošuchlo, tak sa ani nevylakal...tatik musí opraviť..snád nebudem musieť kupovať novú postielku 😝 táto si pamätá ešte mm v plienkach 😀

monr
5. dec 2009

inn, ja mám doma takú kolísku, ešte moja mama s bratmi sa v nej hojdali, a to jej bratia už majú 60.

monr
5. dec 2009

inn, a ako robíš výživku? ja mávam doma jabĺčka, by som spravila Mišine.

traktor
5. dec 2009

ahojte 😉 , tak kedze dnes nikto neoslavuje takprajem aspon vsetkym nam krasny vecer 😀 😉 , no a u nas dnes super,ziadna teplota / celu noc vysoka,a rano uz nic/ zeby ta pocikana plienka? 😅 😀 /nech je ako chce som rada 😵 in noten tvoj erikti dava zabrat....jeho ta zem nejak pritahuje 😀 , najprv z postele dole, teraz z postielky....no uz nech zacne liezt... 😉

lucim
5. dec 2009

ahojteeeeeee, ja uz vyzieramk mikyho... ci to sa ma az zajtra?
🙂
tiez sme dnes upratovali a varili segedin a knedle a chlebik. 😝
a matej je tusim solidarny ... dnes bol dost nervozny a slintaci , v noci sa casto budil, tak to po vasom vzore dospaval dnes od 14 do 17 15. 😉

nina41
5. dec 2009

unas už bol Mikulaš,chlapci už nechcu vidieť sladke 😀 prejedeny 😀

inneska
5. dec 2009

mon...podusím ovocie s trochou vody(pridám jeden vanil. cukor), potom rozmixujem a horúce lejem do pohárkov, zavrem, a 20-30 min. sterilizujem...ked som robilo ovo s ovo, tak som dusila spolu(jablko-banán, jablko-nektarinka) a teraz som mrkvu zvlášť..bo som nevedela v akom pomere to budem miešať...a veru som mala mrkvy viac, tak zajtra ešte dorobím jablkovej ... a miešala som 3 naberačky jablko, 1 mrkva 🙂

traky...no veru, už aby lozil po zemi 😀 len čakám kedy dojdu puzzle na zem, tak sa potom na nich môže realizovať 🙂 a super, ako to maťko zvládol...

lu..dnes chodí 😉

lucim
5. dec 2009

sme kupali a matko sa nevie ulozit ...
najospalejsi je na boku, ale ako tam je, tak sa potiahne na brusko a uz zase kuka ... a potom mu pada hlavka, zlatinko unavene. 🙂

riusik
5. dec 2009

ahojte
ak by ste nevedeli, co vasim chlapom pod stromcek, mam tip:
http://www.uzisito.sk/SEXI-DARČEKOVÁ-MASĽA_g742...
😉

ozi
5. dec 2009

ahojky 😉

my sme tiež až teraz zaspali, tiež zaspávala, šupla sa na bruško a tak sa ešte pogrckala 😝

ozi
5. dec 2009

tak za toto dať 26,50... 😕

riusik
5. dec 2009

ozi: ja by som nedala 😖

ozi
5. dec 2009

ani ja, to si ich radšej nacapím na seba 😀

riusik
5. dec 2009

😀 presne...

gabrielkabj
5. dec 2009

riušik ta ty si čislo 😀
ani3012 dík za gratko 😵

ozi
5. dec 2009

baby, kedy začínate s príkrmamy?

lucim
5. dec 2009

hihih akeje to relativne, my sme uz teraz zaspali a ozi az teraz. 🙂
caute kocicky. 🙂

lucim
5. dec 2009

ozi po 6.mes.

ozi
5. dec 2009

lucim, my chodíme o ôsmej 😉

ja to sledujem, aké ste vy nočné sovičky a tie vaše dietky tiež

riusik
5. dec 2009

tiez po 6.mesiaci, dufam 😵

samayka
5. dec 2009

a je po spánku.. máme nových susedov... vrrrr... im pôjdem asi zazvoniť - alebo dám rovno zápalku do zvončeka... sú nenormálne hlučný. ja viem že ešte nie je 22 a nevedia že máme bábo, ale trochu solidarnošti by nikomu neuškodilo.. madam chodí po dlažbe zrejme v štekloch alebo drevákoch.. uvrešťaný, nervózny pes a dvere majú asi na gumičke lebo v kuse im trieskajú.. asi im nakúpime brano do každej izby a hlavne na vchod... ako uvítanie do baráku... juuuj ja som taká nasr..dená...

inak ahojte... uf.. som sa vykecala... a pomohlo. sa mi ulavilo. ale asi jej zlomím nohu keď mi tu neprestane dupkať nad hlavou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre