Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. dec 2009

ani , nemas zac, a ako bolo? ste chceli ist rodinne mikulasovat do blavy tusim?

tato mrnkanie premenil na piskaciu hru a zabavu, v kuchyni vykladali umyvacku a matko asistoval so sitkom v ruke a hrali s nim schovavacku. uvidime, co bude dalej ...

koho zajtra vykopnu zo superstar?

zaba2707
6. dec 2009

choduraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀😀😀

ani3012
6. dec 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30462880&...

moc sa mi nepáčilo.Ako 5,5 hodiny vo vlaku. Vôbec som nemala pocit,že nás ťahá parná lokomotíva.Hmla bola miestami aj tak.
Na budúce pôjdem do Kútov( bola 20 min.prestávka) a tam sa pofotíme a popozeráme.

Luci,ešte ani nespievali a už vyhadzuješ? 😀 😀 😀

lucia32
6. dec 2009

ahojky večernice....momentálne malá zaspáva na ruke...poobedie už bolo fajn, asi vyrevanie pomohlo 😝
žmurkina slnečnica akože nechce spať dnu, na normálku? minule som zachytila verandu, teraz otv. okno? 😅

ani3012
6. dec 2009

ja idem,budeme pozerať SS , tak papá zajtra ráno 🙂

traktor
6. dec 2009

ahojte, tak u nas dnes mikulasna pohotovosti, po piatkovych horuckach a zvracani,a vcerajsom pokoji, dnes rano po napapani komplet obsah von prudom, a pri prezleceni ....telicko sama bodka, a z minuty na minutu viac a viac...tak sme sli na pohotovost a ze som mu musela dat dake juzne ovocie 😅 , tak som ich usmernila ze sme len kojeny...tak ze sa jej to nezda 😅 ....tak nam dala antibiotika a fenistil / vraj inac je ok 😕 ....tak neviem naco tam sedia...inac matko je stale rovnaky, neplace, cely den prespinkal , len je veeeeeeeeeeelmi obsipany a za uskom ma taku vecsiu gulicku...uzlinku

ani3012
6. dec 2009

jéj! Videli ste ma na Markíze ? 😀 😀 😀
Sme sa akurát fotili pri mašinke Albatros!

traktor
6. dec 2009

a som nepogratulovalaoslavencom, tak vsetko naj ,naj, naj a vsetkym krasny mikulassky vecer 😉

zaba2707
6. dec 2009

juuuuuuuuuuuuuj traky matko je moc statocny a nech je cim skor v poriadku drobec nas

lucim
6. dec 2009

Ani jaskor spravy pocuvam, ako sanato kukam, takze sorryyy, nevidela som ta.

traky fiiiha, to mi je luto, ze ste takto pobodkovani .... a zabera ten fenistil? 😕 nepodoba sa to na nejake detske ochorenie?

traktor
6. dec 2009

zabka diky, lucim nezabera akurat som nanho kukla tak akoby to ani nebol on, to su take drobne cervene botky, a ma ich vsade, okolo oci,po hlavicke.....skratka vsade.....

lucia32
6. dec 2009

už je v postielke...
oslávencom gratulka...
traky....uuuu, tak to je sila...z čoho to má? nezjedla si ty niečo eeee? Nemala tá včerajšia baba, čo ho cmukala niečo? 😝

monikabe
6. dec 2009

ahojte-traktor- nech to cudo cim skor zmizne 😒

traktor
6. dec 2009

nic som nejedla len to co bezne, ...ja uz neviem....aspon ze je kludny....len ten pohlad nanho....a ajten pristup ma zarazil, ...co si myslia ze uz je mandarinky ci co?

lucim
6. dec 2009

traky zajtra s nim skoc k vasej doktorke . a ja by som radsej spinkala s nim.
u nas tohtotyzdnova tradicia, uspala som v tomto momente matka v lehatku, hojdam ho nohou.

traktor
6. dec 2009

ahoj moni tak aka bola noc? 🙂

nina41
6. dec 2009

Traky mne mal Maťko včera zvyšenu teplotu,nič ho neboli ,neviem z čoho to môže byť,
Traky nemôže mať tu 6 chorobu,je to virusove.

monikabe
6. dec 2009

traktor- tak aj o tom napis do svojej knihy 🙂 dobre ti radim

monikabe
6. dec 2009

vcera som ho len tak jemne prebudila na kojenie o 24. hod a potom spinkal fajnovo.

traktor
6. dec 2009

nina aj u nas to zacalo v piatok teplotou, boli sme u dokyni nic mu nenasla , vcera bol klud a dnes toto, ...lucim ja by som aj tak nezaspala, ...a vraj teraz netreba nikde chodit, ziadne masove stretnutia, ziadne trhy lebo teraz je velka chorobnost / inac same male babenka boli na pohotovosti...

traktor
6. dec 2009

moni ja som tiez zo zaciatku vecer kojila a potom som prisla na to ze staci dat cumel, otocit na druhy bok a spinkal dalej 😀 , mliecko mam krasne dalejproste sa prisposobilo situacii, vie zema vnoci pekne sladnut nech je rano super slahacka 😀

monikabe
6. dec 2009

ja nebyvam v Ke dlho, kam sa chodi na pohotovost?

lucia32
6. dec 2009

a zas nespíme 😝 , ale aspon neplače a je ticho v postielke...idem k nej, možno ešte nakuki, ak by nie tak páááá...

ani3012
6. dec 2009

Piata a šiesta choroba
Sú to vírusové ochorenia s vyrážkami a väčšinou majú nekomplikovaný priebeh. Od nákazy po začiatok prvých príznakov prejde asi 10 dní.

Piatu chorobu charakterizujú splývavé vyrážky začínajúce sa na tvári a šíriace sa na chrbty rúk a stehná. Vyrážky môžu sprevádzať príznaky ľahkého kataru horných dýchacích ciest. Do týždňa až 10 dní vyrážky samy zmiznú.

Pre šiestu chorobu je typické, že vyrážkam predchádza vysoká teplota trvajúca asi 3 dni. Teplota klesne a na trupe sa objavia drobné ružové vyrážky, šíriace sa na krk a plecia. Vyrážky nie sú na tvári. Príznakom môžu byť zdurené uzliny na krku a šiji.

Do dvoch dní vyrážky samy zmiznú. Liečebne podávame len liek na zmiernenie teploty (paracetamol, ibuprofen).
to som našla na nete,ale nikde nieje písané aj zvracanie.....

monikabe
6. dec 2009

traktor- to s cumlom aj ja obcas skusam a obcas to aj vyjde, ale vcera som vedela ze treba dat.....a tak som dala 😀

traktor
6. dec 2009

a mame ich aj na tvari....takze mix oboch 😅

traktor
6. dec 2009

a pohotovost je na terase, ako je galeria, teraz ju vynovili, je to tam fakt krasne

lucim
6. dec 2009

zaujimave .. a ake su choroby 1 az 4?

monikabe
6. dec 2009

diky, dufam ze nebudeme potrebovat.....just in case

traktor
6. dec 2009

idem kuk na superstar cez prestavku som tu ako na koni, s konom... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre