Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
6. dec 2009

nie nie moja nebojkaj to by som pisala do IP keby bolo nieco surnejsie pripadne telefon 🙂

zaba2707
6. dec 2009

s tetou som sa bavila aby nas dala na neskor a nie tak zavcasu rano dufam, ze to tak bude viacej aj tebe vyhovovat, babyzuz povedala ze ak by to malo byt tak zavcasu 8:30 tak ona by nechodila

zaba2707
6. dec 2009

baby ... ja som dnes mala nenormalnu chut na mandarinku ... ale zatial som odolala ... asi radsej ani nemam skusat co???

riusik
6. dec 2009

jeeeej, to by bolo fajn. rana mame pohodkove, akoze zvladli by sme, ak by sa inak nedalo, ale radsej neskor...

riusik
6. dec 2009

ja sa priznavam, ja som si uz dala. raz, tiez som neodolala voni, ked som davala tomasovi...

zaba2707
6. dec 2009

a mala bola oki? ziadna reakcia?

lucim
6. dec 2009

zabi ja mandarinky jem . a teraz mam nakrajane jablcko.

riusik
6. dec 2009

v pohode...

zaba2707
6. dec 2009

to vaaaaaaazneeeee boze ja som taka sprosta ze som sa to uz nespytala skor jaaaaaaaaaaaaj tak teraz sa tu tesim ako male decko porad si utekam zobrat do kuchyne hihi

lucim
6. dec 2009

zabiiiiiiii, ale dnes na skusku len jednuuuuuuuuuuu 😝 😝 😝

lusia_99
6. dec 2009

dobry vecer 😉
docitavam vas uz hodin ku a teraz ste ma zaujali tou mandarinkou....to fakt uz jete mandarinky? aj ja chceeeeeeeeeeeem 😝 😵
odkedy sa Miško vysipal z ananasu tak som neskusala nic podobne

lusia_99
6. dec 2009

HA uz mam jednu v sebe 😀 😀 😀 😝 😝
ak zajtra ziadna odozva mandarinky traste sa 😀

zaba2707
6. dec 2009

oki lucimka donesiem si iba jednu teda 🙂

riusik
6. dec 2009

ja som prave vcera premyslala nad tym, ze pri tomasovi som snad o takomto case jedla takmer vsetko. teraz??? alexandra je fajnovucka, hned sa kruti a vzdycha a ja velakrat musim riadne potrapit moju hlavicku, ze od coho?!!!?!! kazde dieta je ine... tak si davam vacsi pozor. vysypana este nebola a prdi casto a velaaaa, jak stary chlap 😖

zaba2707
6. dec 2009

juuuuuuuuuuuuj to je vona ako som ju zacala supat 🙂 normalne mam slin jak bernardin 😀

riusik
6. dec 2009

zabka, pozor na klavesnicu 😎 😀

kochanski
6. dec 2009

tak dominika taky dobrý 🙂

já už mandarinku taky měla a zrovna před chvílí jsem jednu dotlačila 😅

zaba2707
6. dec 2009

ja mam ale jednu uchylku co sa tyka mandariniek ... nenavidim tie biele supky na nej tak ja to do posledneho kusku z toho oberam a az potom to spapam 😀 ... no proste sibnuta som ale co uz 🙂

lusia_99
6. dec 2009

baby a ja mam dilemu z vianocnej kapustnice ja ju tak zboznujem 😵 ale sa bojim ju jest ako ste na tom vy????

riusik
6. dec 2009

ano ano, dominika tiez fajn

lucim
6. dec 2009

aj ja si myslim, ze dominike to sadlo. 🙂 cakala som od nej nieco straaasne pomale, ale dobre to bolo.
zabi, daj si podbradnik. 🙂

riusik
6. dec 2009

lusia: troska si dam a uvidime. uz som mala trocha kapusty a troska viac prdkania bolo, inak nic...

kochanski
6. dec 2009

lusia...já už jsem zelí na malé vyzkoušela a v pohodě. Pravda, nebylo ho zas tolik...bylo zamíchané v haluškách a nebylo kysané, ale i tak jsem byla šťastná, že se po něm malá netrápila, protože zelí miluju ve všech úpravách 😀

lucia32
6. dec 2009

ešte som prišla kuk, ale už som spala, len škrečky šramotili, tak som ich bola skludniť 😝 , pozrieť jednu aukciu, prevarila vodičku a pôjdem....ale až o chvííííľu 😀 , diaťa sa budilo, ryčalo, ale nakoniec zaspalo 😝 ....jaj, ona strašne nechce byť v horizontálnej polohe, až ju derie 😲 😝

zaba2707
6. dec 2009

my mavame hribovicu na vianoce ale tiez je to prdiaca polievka

lucim
6. dec 2009

ja neznasam kvostkove mandarinky - s peckami .
ale viem to rozlisit po voni. v obchode trosku strcim nechtik do supky a ovoniavam. 😝

lusi staci ked poviem, ze sme mali tento vikend segedin? 😉 skusilasom, mozeme. 😉

lusia_99
6. dec 2009

takze ja to skusim este v predpremiere aby sme nemali rusne Vianoce 😀

lucia32
6. dec 2009

bacha Bendig a titanic 😎

lucia32
6. dec 2009

Ste sa ma zľakli? 😝

lusia_99
6. dec 2009

lu sledujeme Bendika so zatajenym dychom 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre