Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
6. dec 2009

aj erik rád spáva na boku...ale ked sa trošku preberie, tak sa zvalí na bruško a mrnčí(ale niekedy tak zaspí a spí dalej)

žabka...tiež sa erik pretáča na bruško a potom mrnkoce, že sa mu tak nepáči 😝

lucia32
6. dec 2009

Gabi...v postielke ti nechce spať?

lusia_99
6. dec 2009

zabi pridavam sa 😉 nemam ho rada ale dneska klobuk dole bol skvelý

zaba2707
6. dec 2009

niekedy fifa hodim na brusko a aj tak si pospinka ... ale ze by mi tak dokazal aj zaspat to eee

inneska
6. dec 2009

gabi...aj ja čučím do noťasa, nie na tv..len počúvam 😝

lucia32
6. dec 2009

žabka, však ja som len kuk od noťasa a sa mi zdalo, tak či nemám náhodou zákal 😀

zaba2707
6. dec 2009

luci v postielke spi do prveho budenia 🙂 resp. ked idem ja do postele prehodim si ho k sebe ... ja sa nemozem ubranit ja proste milujem ked ho mam pri sebe

zaba2707
6. dec 2009

nooooo luc to uz nevykecas 😀

inneska
6. dec 2009

traky...jú, tak máš bodkovaného maťka(jeho tuším zase priťahujú bodky 😝 od komárov, teraz toto)skoro sa vyliečte 😉

lucia32
6. dec 2009

rocker so zatiahnutou ručnou brzdou 😝 Habera ho sprdol 😀

lucim
6. dec 2009

rock n roll , show bolo super, fredy sa neda napodobnit, ale bolo to zabavne, beriem smajdu. 🙂

zaba2707
6. dec 2009

show to bola super podla mna a ludia sa bavili

inneska
6. dec 2009

gabi...aj ja to tak robím, do prvého zobudenia je v postielke a potom u mňa pod perinou 🙂

zaba2707
6. dec 2009

juuuj lucim presne ako pises dobyyy bol

lucia32
6. dec 2009

ja sa nechcem vykrúúúcať, pubertiačky ho určite žerúúúú 😀 ...však aj mladá riť vie očariť 😀

zaba2707
6. dec 2009

inka ja milujem ten pocit ... nazory ze len si ho nauc a potom sa ho uz nezbavis hadzem za seba .. podla mna ked si teraz aj zvykne pride cas ked sa bude sam pytat do svojej postielky a fakt je to pre mna neopisatelne ked sa v noci precitnem a vedla mna mala rucka a fifo si krasne buvka vzdy mu strcim prstik a on ma zan chyti ... je to nieco pre mna neopisatelne nadherne

lucia32
6. dec 2009

čo to trepem, však mi môže byť synom 😀

lusia_99
6. dec 2009

ok baby idem spat dobruuuuuuuuuuuu zajtra docitam aka bola stara tak nezabudnite okomentovat aby som bola v obraze 😝 🙂

lucim
6. dec 2009

jo a ta ritka zaujala aj mna ... lu myslim, ze to bolotak na hranici 😀

zaba2707
6. dec 2009

luciiiiiiiii ideeees viac a viac sa do toho zamotavas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
6. dec 2009

žabka...aj ja to občas robím...beriem k sebe po zobudení malú...ale nevyspím sa potom...ja sa bojím, aby sme ju nerozpučili 😝

lucia32
6. dec 2009

žaba oukej, priznávam sa...milujem detičky 😀

zaba2707
6. dec 2009

my ho nemame medzi sebou ... spime v poradi fifo ja a mm 😀 a za fifom je murik a za mm je stena takze fifo ma len pri tom muriku polozeny vankus aby ho stena nechladila .. a ja vytlacam mm ked sa fifo tlaci na mna ... ale vzdy mu vyhradim priestor na spinkanie lebo on by aj mna vytlacil

minule mm hovori dobre ze je tu ta stena keby nebola tak ma az na kuch. linku vytlacite 😀

lucia32
6. dec 2009

lucim...ha, tak ešte dobre vidííím 😎

zaba2707
6. dec 2009

a hlavne tie svoje vsak moja??? 😉

lucia32
6. dec 2009

žabi...tak to máte fajn, aj ja ju dávam v tomto poradí, mm že nech ju dám do stredu, ale ja sa bojím...a ked je pri mne, tak ju z druhej strany zaistím perinou a ja spím na boku a prdky sa vyspím 😝 , ale včera sme boli len dve v postielke a spinkali sme hlava vedla hlavičky...paráda 😉

lucia32
6. dec 2009

jj, svoje najviac...cudzie len tak platonicky 😝 😀

traktor
6. dec 2009

tak asi som fakt nemala davat tie antibiotika, doteraz reval, teda nie reval to ricaaaaaaaaaal, slzy ako hrach, krce, ...no nieco neskutocne...a uz je dobre uz spinka...takze uz viem aj ja co je to ked dieta place... 😅 flakatyje este viac...snad viac uz ani byt nemoze...atb su v kosi sa na to vy....a budem davat len fenistil,rano idem k dokyne a nedidem kym mu nezoberu krv....a dost staznosti, ....superstar ......paci sa mi smajda a stara a nech si porota hovori co chce... 😉

zaba2707
6. dec 2009

nooooo vidis moja tak potom musis mm ulozit do natkinej postielky a je to poriesene 😀 nohy nech si da do medzierok a hotovka 😀

inneska
6. dec 2009

gabi 😀 😀 aj mna erik vytláča...spíme spolu a mm na druhej časti gauča(gauč je do Lka) kolkokrát som mala na mále, že sa strieskam dole...až sa ztrieskal erik miesto mňa...ale ja som ho nevytláčala 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre