Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kochanski
6. dec 2009

tak teď tu pro změnu řvu já ale ne od zmíchu ☹

zaba2707
6. dec 2009

jaaaaaaaaaaj babeny tak ja som normalne vyplakana pri tej particke je to popi..ka ze to tak musim povedat 😀

kochanski
6. dec 2009

teda smíchu...už na to nevidím

honem nějaký vtip...neznáte někdo?

traktor
6. dec 2009

kochi a co sa ti stalo? 😕

traktor
6. dec 2009

Sedí hroch v bahne, prdí a pozerá, ako sa robia bublinky. A príde k nemu druhý hroch a hovorí:
"Poď so mnou, ideme rozmačkávať žaby."
"Ty si myslíš, že teraz všetko nechám a pôjdem robiť somariny?"

lucim
6. dec 2009

tralala tralala 😀 😀 😀

traktor
6. dec 2009

Stojí Fero na rebríku a pribíja klinec. Pod ním stojí malý chlapček a pozerá sa. Zrazu Ferovi spadne na zem klinec. Riadne zahreší a zlezie poň z rebríka. Chlapča sa mu prihovorí:
- Môj ocko keď pribíja klinec, vždy má dva, keď mu jeden padne má po ruke druhý.
Fero iba niečo zamrmle, vylezie na rebrík a o chvíľu mu padne kladivo. Opäť musí dolu, opäť nadáva a chlapček opäť komentuje:
- Môj ocko má vždy dve kladivá, keď mu jedno padne má po ruke druhé.
Fero začína byť z chlapča nervózny a tak sa ide k plotu vyčúrať. Keď chlapec k nemu podíde a chce čosi poznamenať, osopí sa naňho:
- Vari mi nechceš povedať, že tvoj ocko má dvoch pipíkov?
- Áno má, - prisvedčí chlapec - jeden malý, ktorým ciká a druhý veľký, ktorým čistí mamičke zuby.

zaba2707
6. dec 2009

a zasa reveme ☹

lucim
6. dec 2009

traky, este ze je po 22hej 😀
zabi my este nespime a mrnkoceme.

traktor
6. dec 2009

Dcéra sa pýta otca:
- Oci, čo je to penis?
Otec jej povie nech sa pozerá, a ukáže jej ho. Na druhý deň dievča s radosťou povie spolužiačkam:
- Dievky už viem čo je to penis.
- No čo? Povedz.
- Je to niečo také ako vták, len trochu menšie.

kochanski
6. dec 2009

traki, mě nic. Ale teď dávali na nově ve střepinách reportáž o malé Natálce. Před časem u nás jedni kreténi neonacisti podpálili barák romské rodiny a nejvíc to odnesla tříletá holčička, která tam skoro uhořela...a teď jí po několika měsících a asi 15ti operacích propustili domů. Ukazovali tam co všechno musela podstoupit a co jí ještě čeká...a stejně už bude do smrti postižená...chudinka malá, kolik bolesti musela vytrpět a ještě vytrpí 😢
cikány zrovna nemiluju (teda ty hlučný a nepřizpůsobivý), ale tohle může udělat jedině hyena. Bych těm šmejdům nechala uhradit celou její léčbu 😠

uf, no radši se budeme bavit o nečem veselejším

inneska
6. dec 2009

kochi...vo co gou?? 😕

žabik....neee, fifko nech neplačká...posielam pohladenie 🙂

kochanski
6. dec 2009

traki 😀 😀 😀 😀 😀 děkujíííí 🙂

žabi...chudinka malej ☹

inneska
6. dec 2009

kochi...poznám ten prípad 😔

ja som si tak poplakala, ked zomreli včera tie siamské dvojičky šimonko a jurko 😢 😢 😢

ale fakt radšej veselšie 😅

inneska
6. dec 2009

traky 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
6. dec 2009

kochi ani ja ich nemusim ale deti su deti a je jedno akej farby su.....zabka drz sa , je to tazke , ked nevies preco place...ach jooo

kochanski
6. dec 2009

innes...jj, to jsem taky četla ☹ . Ale asi to fakt bylo už od začátku dost beznadějné, když byla navíc narozená ve 31 tt 😖 . Chudák ženská 😢

traktor
6. dec 2009

U holiča sedí na kresle malé dievčatko a spadne mu na zem žuvačka. Zodvihne ju a šup s ňou do úst.
"A nemáš ju chlpatú?", pýta sa holič.
Dievčatko sa naňho nevinne pozrie a vraví:
"Nie, ja mám ešte len 6 rokov."

traktor
6. dec 2009

je to smutne, ale zaskd som vydela ako ziju, ako sa k tomu stavia rodina....radsej pomlcim a podme na veselsiu temu...

zaba2707
6. dec 2009

juuuj zienky idem este pocitat o nutrilon comfort
ci by som nemala ten kupit a davat mu ... spolieham na tu nasu dokinu, ze nam zajtra poradi lebo ja uz fakt som mimo

dobru nocku vsetkym vam

traktor
6. dec 2009

Príde pedofil pred škôlku a hovorí malému dievčatku:
"Dievčatko, ak my dovolíš aby som sa dotkol tvojich vlasov, dám ti cukrík."
Dievčatko dovolí. Pedofil hovorí:
"A ak my dovolíš dotknúť sa tvojich prsíčok dám ti čokoládu."
A dievčatko mu hovorí:
"Ujo, kým Vy ma pretiahnete, aj cukrovku dostanem!", hnusny vtip ale zasmiala som sa 😀 😅

traktor
6. dec 2009

zabka tak dobru noc a snad sa to zlepsi...cmuk 😵

lucim
6. dec 2009

usoavame , docucavame ....

kochanski
6. dec 2009

traki 😀 😀 😀

a k té rodině...já jen slyšela, že už mají 4 děti, ale nic podrobnějšího jsem neviděla. Každopádně mě docela udivilo, že se i tady narodí siamská dvojčata

traktor
6. dec 2009

lucim tak dobru chut a ocka sa nam zatvaraju, zatvaraju, .....uz su tatvorene....spiiiiiime 😀 😵

kochanski
6. dec 2009

zabi...když naše v prvních týdnech trpěla na bříško, tak jí docela ulevilo (krom rr a cvičení s nožičkama), když jsem si jí vzala na tygříka. A nemůžou ho brát třeba i zoubky? A nebo že by brečel ještě hlady? To je děs, ty děcka taky neřeknou co jim je

inneska
6. dec 2009

žabka...dobrú a hlavne pokojnú nocku 😉

kochi...a neviem kolko je to dozadu(asi rok?) zomreli dalšie siamské dvojky, miško a marek...a tu na SK máme ešte jedny siamské dievčatká, ale tie sú oddelené a majú 9 ročkov 🙂

traky..tiež som videla, ako žijú....katastrofa... ☹

inneska
6. dec 2009

mne sa tu erik mrví ako rozmrvená piškota 😀 sa prevaluje, preťahuje, a aké zvuky vydáva pri tom 😀

traktor
6. dec 2009

no u nas ukazovali a aj v novinach boli, tak su velmi chudobny / ale to nie je dolezite/ ale vraj ona nechodila ani poriadne do poradne tak preto na to neprisli....ono kto vie kde je pravda, kazdopadne je mi tych deticiek luto, aj ked mozno je aj dobre takto ako je, ked boli postihnute, aky by im rodina zabezpecila zivot ked sama ma problemy?

zaba2707
6. dec 2009

uz je hore ideme rektalkovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre