Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
19. dec 2009

nm nccn
m nnbknm k

lusia_99
19. dec 2009

ahojte baby gratullujem Matejkovi aj ostatnym...živo si pamätam ako tu pisal manzel od lucim ze jej odtiekla plodovka 😀
aj ja Miskovi davam vecer flasku sunaru lebo mam pocit ze mu je malo mojho mliecka a zatial je to v pohodke...
Žabka a ten sunar plus davas cely den??? ja mam ten sunar baby a tam pisu ze od 4 mesiacov je mozne jedno krmenie nahradit sunarom plus.....
😕

blani2
19. dec 2009

Ven, díky 🙂 Emmuška spí jako andílek.

Babulky, ráda jsem si s vámi splkla. Jdu nakrmit funící hladové dítě a hajííí. Cmuk a dobrou noc 😉

vendulacky
19. dec 2009

blani, malej je nádhernej!!! Když se dívám na sebe, to se musím pochválit, nevypádám já věru zle,....... 😀 😀

lu, že zdravíme 😀

lusia_99
19. dec 2009

ahojky Ven a ty este kojis ci uz plne fičite na UM?

vendulacky
19. dec 2009

blani dobrou

zaba2707
19. dec 2009

lusi, zial mlieka mam kazdym dnom menej, neviem cim to je, lebo normalne sa stravuje, pijem kojo caj, pijem vineu, aj cmulam homeo ... asi to tak proste ma byt ... dnes rano som odsala ledva 100ml a to sa mi tak z nenazdania az slza skotulala... potom som si povedala, ze mu dam toho MM aspon tolko kolko ho este mam. Inak dostava sunar. A sunar plus je od ukonceneho 4. mesiaca, takze som kupila uz ten, ked zajtra mame 5 mesiacov.

lusia_99
19. dec 2009

zabka inak to spanie aj my riesime ako vy max.2 hodky hore a potom haji len nie v kociku ale na rukach ale zaspi rychlo tak sa to da... a vecer o siedmej okupeme nakrmime a hned haji max. do osmej je vzdy tuhý 😀

zaba2707
19. dec 2009

vcera vecer o 20,45 vypil 230 ml sunaru a dalsi krat jedol az 05,17 presne ... to vypil 150 mojho mlieka 🙂 to som nechapala ze prespal celu noc

lusia_99
19. dec 2009

žabka a vecer ti kolko vycucne a do akej spinka???

lusia_99
19. dec 2009

si ma predbehla 😀 citas mi myslienky??? 🤐
Misko vypije 150 ml zatial viac nechce ale este vycucka mna az do spiku 😀 a vcera uz o 11 bol hore 🙄 ja nechapem.....
a gratulujem tak to spinka krasne v noci
ja inak stale plne kojim sunar ma len raz vecer..uvidime do kedy vydrzime 😅

zaba2707
19. dec 2009

vecer zarabam mlieko na 210 ml

vendulacky
19. dec 2009

já stále kojím, jen se mi stává, že když kojím přes den, tak večer není co. Pila vždy jen z jednoho prsa, ted chce obě a nestačí se mi dělat mlíko.Tak jsem to pořešila tak, že večer dávám UM.
Stává se, že i v noci, i když polospí u kojení, začne brečet, že prso prázdný, tak musím dát druhý. Někdy mi scucne i vnoci tak, že se mi nestačí udělat ani v noci, takže jsem už dělala UM i v noci, někdy ráno..jinak emuš pije max. 120 ml, spíš mín...
Já taky jedla homeo, pila meltu, kojo, častěji přikládala, ale asi se mi tolik mlíčka už dělat nebude...hlavně mám vychcané dítě, jakmile přestane samovolně téct, je líná tahat, takže myslím, že i mlíko v prsu nechávala, proto se mi asi začalo dělat mín...

lusia_99
19. dec 2009

ven to hovoris o mne???? 😀 😀 😀

vendulacky
19. dec 2009

v jedný větě 3x v noci 😀 😀 😀 to mám z toho civění na stathama 😀

lusia_99
19. dec 2009

ven 😀 žabka aj ja sa chystam kupit ten sunar plus ked mi dopije tento..

vendulacky
19. dec 2009

lusia, co myslíš? 😕

traktor
19. dec 2009

ahojte a najprv vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie k 6 mesiacikom nasmu M 😵 A 😵 T 😵 E 😵 J 😵 K 😵 O 😵 V 😵 I 😵 a velke cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵

lusia_99
19. dec 2009

ten opis tvorby mlieka a tak to kojenie a tu detsku lenivost.... 😀

lusia_99
19. dec 2009

jej servus traki....som ta roky nevidela 😀 😀 😀

traktor
19. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=1HE6lUTYvp8

no a takto som si zaspominala na to co bolo a este je ale uz pri mne 😀 😵 😵 😵

traktor
19. dec 2009

lusiaaaaaaaaaaa, cafffffffff ta vies velaprace, vela prace 😀 😀 😀 😀

lucim
19. dec 2009

uspavam, sorrrrrrryyyyyy

traktor
19. dec 2009

tak psssssssst , haji, hajiiiii 😀 😵

vendulacky
19. dec 2009

ahoj traky, máš krásný 3Dečka!!!!

lusia, ach tááák 😀 No my od začátku máme furt něco, bud to stříkalo moc nebo vůbec..ted se strašně vzteká než se mlíko rozteče, pouští bradavku, jednou cucne, neteče, pustí...a tím že necucá intenzivně, tak se nemá šanci mlíko spustit a trvá to dýl a tím je i emma brunátnější 😀 Neznáte urychlovač spouštění mlíka? 😀

inneska
19. dec 2009

ahojte..čítam vás čítam, ale som akási unavko, že sa mi moc nechce písať..ale nedalo mi, aspoň príspevok ... a vlastne som muselaaa...aby som zagratulkovala našemu matejkovi, chlapákovi 😵 😵 😵 tak všeetko NNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ k polrôčku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 cmuky cmuky cmuk

traktor
19. dec 2009

ahoj ven a ahoj in 😵

traktor
19. dec 2009

hm u nas sa teraz tak rozfukalo, ze neviem...co nas chce odfuknut ci co? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre