Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
22. dec 2009

v letáku 101 , že 6,20 Sk...ale ako do neho kukám a prepočítavam cenu, tak ani nie...že ceny od 6.20...klamári...to akože ked si odrátam obrúsky od ceny plienok, tak mi tak výjde? 😝

zmurkaz
22. dec 2009

Lucim - ja som malú odstavila u maminy na verande, malého som jej posadila k TV rozprávke a utekala som do jedného obchodu - tu u nás (sme taká tichá lokalita.... samé rodinné domčeky...) tak tam ani veľa ľudí nebolo. A som bola prekvapená, že som jednoducho prišla, vybrala, zaplatila a bolo 😵 😵 😵 . Inak do davu by som určo nešla - by ma asi šlak trafil... ale mangelík pôjde 😀 😀 😀 - musí naplniť ladničku 😀 😀 😀 ☹

jennna
22. dec 2009

ahojky...baby pamätáte takto pred rokom...boli sme tehuľky a tiež sa riešilo vianočné pečenie...a vlastne "furt" sme riešili len jedlo... 😀

zmurkaz
22. dec 2009

no neviem ako vy - ale nám aj tak vždy víde, že v Tescu majú ten mega pak vždy najlacnejší 😕

zmurkaz
22. dec 2009

jen - 😀 😀 😀 😀

jennna
22. dec 2009

baby viete aký mám problém.... moja pôvodná veľkosť nohy bola 39 al.40... teraz neobujem resp. nezapnem čižmy iné ako 42.... do riti aj s labami.... ☹

lucia32
22. dec 2009

žmurki, jeník ahojte...

jennna
22. dec 2009

a chcem sa opýtať, tie čo ešte kojíte....aj vám sú už detičky také nesústredené na dudkanie....to je u nás hrozné, kým sa malá naje nacucá.... furt sa odtrhá....všetko ju rozptyluje...až sa čudujem, že potom vydrží 2hodinky bez papania...

jennna
22. dec 2009

alebo je už "bábätko profesionál"... že sa naje za pár minút... 😀

josifek
22. dec 2009

Ahojky babulinky už jsem zde, inventura hotovko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 i nakoupit jsem byla a balím a balím a balím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už my z toho šibe 😀 😀 😀 😝 😝 😝
Jenka jílo se tu řeší pořád 😀 😀 😀 😀 a to máš nožky pořád napuchnuté?

josifek
22. dec 2009

Jenka i Karamelka to někdy dělá zajímá ji vše kolem tak ji nedám a počkám 5-10 minut a pak saje vzorně 😉

zaba2707
22. dec 2009

lucimka dnes som kukala Tesco letak a pri kupe dvoch baleni pampers active baby - economy pack vel. 4 hmot. 7-18kg je cena 11,99€

jennna
22. dec 2009

josi...no aj to tak dakedy riešim...

a čo sa nôh týka....už ich nemám napuchnuté...teda na pohľad nie..ja sa skôr obábam, že sa mi "rozčaptali"... 😀 😀 😀 ... dlžka chodidla ostala... ale prihlavok, členok mám hrubé...

zaba2707
22. dec 2009

je v nom 62 ks takze cena za kus jeeee to je 5,64Sk takze to asi nie je az take zle

jennna
22. dec 2009

plienky len tescové...tam vychádza kus na 0,16 centa....

lucia32
22. dec 2009

zabka a kolko výjde 1 plienka, respektíve kolko ich je v balíku 😝

zaba2707
22. dec 2009

ale ja som myslela pampersky teraz

nam sadli a tak sme pri nich zostali

zaba2707
22. dec 2009

lucik sak som to ratala vyssie je to napisane 😝

zaba2707
22. dec 2009

a teraz kukam na ten letak plati od 26.12. do 5.1. tak este sa nerozutekajte do tescaaaaaaaaaaa 🙂 az na stefana dievcata

lucim
22. dec 2009

lu, zlavovy kupon mam 1,70 , cize to v DM vyjde lacnejsie teraz spolu s nim, nechce sa mi to prepocitavat na ks, komu sa chce?
zabi, to dvojbalenie som kupila predtym, este trosku mam, kedze som ho doplnila dalsimi dvoma balikmi . pojdem nieco ulovit medzi sviatkami asi, zatial plienky este trosku mame. a diiiiiiiiiiiiiiiiik za typy.

josifek
22. dec 2009

Jenka tak to je blbý z nožkami, mě zase dělá problém klečet pořád těch +10 cítím ale už se na tom pracuje po svátcích se bude hubnout 😉 Plenky jen Tesco a huggis z mega packu. Pampersky nem je to taká divná gelovka pak a mě smrdí ☹

lucia32
22. dec 2009

zabka...tak to mi ešte nezobrazovalo 😝 , ked som sa pýtala...ja aj pracujem a hned reagujem 😝

lucim
22. dec 2009

takze v dm ma vyjde na 0,18.. alwbo 5,61 🙂

jennka skus vyskusat boticky v inej obuvi, napr. taliani robia uzke, nase byvaju sirsie ....

josifek
22. dec 2009

poslala jsem bráškovi fotky a jeho kočka se rozbrečela 😀 😀 😀 😀 prý malé koupila také obleček ala santa 😀 😀 😀 😀 tak ji uklidňoval že určo se nám bude líbit, dneska šla do obchodu koupit jěště něco prý ať to není blbý 😀 😀 😀 😀 MALÁ se bude mít jak princezna 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
22. dec 2009

jen - naša je v tomto otrasná - dobre sa napapá len v spálni na našej posteli a najlepšie, keď nikto nie je doma alebo je úplný kľud ... inak je to otrasné 😠

zaba2707
22. dec 2009

ked je tu rec o tom kojeni mne to mlieko uz uplne konci ale dnes ma ta dokina potesila ked povedala ze o dva tyzdne zacat s prikrmami 🙂

jennna
22. dec 2009

zmurka presne...aj my musíme mať kľud a ticho

josi as tými kilami nápodobne... už nech je po vianociach...len či to niečo zmení neviem.. 😀 😀 😀

jennna
22. dec 2009

žabi myslíš, že je to tým, že odsávaš???

zmurkaz
22. dec 2009

No ja mám - som si už asi 3 x odsávala - bo herečka si potiahla a potom že už nem - že je stráááášne najedená 😅 😀 😀 - inak si veľmi nechcem odsávať - čo by som potom s tým mliekom robila 😕 ?

A mne dokina hovorila, že keď dieťa špekuluje - nie je hladné - že kojiť iba keď dieťa spolupracuje - sa jej to povie - tá naša by bola asi celý deň hladná 😅 😠 . Ale je pravda - keď špekuluje - nedávam jej ... a potom stačí aj pol hodinka a papá vcelku dobre 😉

A my dávame prvý príkrm 8.1. 😉

zmurkaz
22. dec 2009

a nie je to tak, že čím viac odsávaš tým sa ti viac tvorí? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre