Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mifinka
28. dec 2009

ty blaho vidíš.. obočí.. no, nějak tvar snad ještě má.. ala brežněv je prý v kurzu 😀

kdo ví co x dělá.. Já zas furt chodím a sbírám po bytě zmuchlanej toaleták.. ještě jsem vypátrala co s ním můj dělá 😀 😀 😅

traktor
28. dec 2009

piri mi sme prebalovak zrusili.....teraz mame doma miesto spalne detsko spalnu, cize pol izby je zapratanej matkovimi hrackami......a a tak 😀 😀 😀

mifinka
28. dec 2009

traky není blbej, se zkutálí ne... 😀

vendulacky
28. dec 2009

no já měla gelovýho žrouta na odpady, na vlasy v odtoku to funguje úplně báječně....ale holt to bylo jak zabatonované 😅

vodítko je úlet, bych vopleskala matku, co by do toho dítě navlíkla 😝 😠

traktor
28. dec 2009

jej tak ten skriatok prisiel k nam, ci tu bol stale, ....ci ako? 😀

pirinka
28. dec 2009

vendy; nebyli jste náhodou v Řecku 😅 ? Já tam odsaď jela tak zblblá, že jsem házela toaleťák ven i doma 😀

mifinka
28. dec 2009

no, schovanej v kuchynské lince :-P

traktor
28. dec 2009

ven minule to ukazovali v telke, ami to prislo take.....ako to napisat.....hoc su to male deti, ...ponizujuce....vlastne dieta dat na voditko....radsej nech spadne/ budem sa snazit tomu zabranit/ ale voditko rozhodne nie.....tak mu dajme aj nahubok.....

mifinka
28. dec 2009

a na dveře nalepit POZOR ZLE DITE VSTUP NA VLASTNI NEBEZPECI 😀

pirinka
28. dec 2009

já si teda neumím představit, že bych vylezla s malou ven a vedla si jí na vodítku 😅 ....a ještě by to mohlo být to stahovací, když by byla hodná, tak na volno a jak začne zlobit šup k noze 😀 😀 😀

vendulacky
28. dec 2009

piri 😀 😀 ne, byli na isla margaritě 😀 ale myslím, že i egypt byl peklo 😀

my zatím fungujem na přebalováku, ale za chvilku nám bude spíš krátkej...a jinak lítá z něj všechno dolů, když přebalujem...pleny, ubrousky, hračky...chce mít holt kolem čisto 😀

traktor
28. dec 2009

piri 😀

mifinka
28. dec 2009

Fuuuj, to musí být celkem humáč použitý toaleták nechat třeba byt půl dne jen tak ležet... mnamkaaa 😖 😕

vendulacky
28. dec 2009

piri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traky, jak říkáš...

inneska
28. dec 2009

bambulky, idem do postele 🙂

lucim
28. dec 2009

ja uz som prebalovanie na prabalovaku tiez zrusila ...teraz bud na zemi na puzzle alebo na nasej posteli.

mifi myslis tie tracky na pridrzanie, ked sa uci chodit? vraj to ucenie neurychli, ak dieta moc narovnavas, ze citi oporu v trakoch, moze mat zle navyky, ale setri to chrbticu rodicov.

vendulacky
28. dec 2009

ty brdo už je zas 12.....proč ten čas večer tak letí???? houkačka už začíná hékat....do hodiny mlátí příborem o šprušle 😀

inneska
28. dec 2009

a samozrejme želám dobrú noc...a zase je zajtra 😀 paaaaaaaaaaaaaaaaa

traktor
28. dec 2009

ven prave preto sme ho zrusili aprebalujem na posteli.....bol nam akurat, malo miesta, buchal si hlavu.....tak uz je pa....postel je super.....semtam oznackovana, podla toho , kde sa matko trafi......lebo len co ho rozbalim tak uz prsiiiiiii 😀 ale funguje uz aj nocnik, a mame uspech, vzdy v nom nieco najdeme 😉

mifinka
28. dec 2009

Lucim já ani pořádně nevím jak to vypadá.. jen prostě známá mi to stranšě vychvaluje a jak je to super a že si malá nic neudělala.. ale i mě to přišlo dost ujetý.. to na něj mlůžu rovnou navlíkmout kšíry našich psů .. 😅

pirinka
28. dec 2009

vendy; asi v tom vedru dělají menší bobky, tak si můžou dovolit úzký trubky 😀 😀 😀

a s tím házením věcí z přebalováku je to némlich to samý. Přetočí se na břicho a rázem nohou schodí všechno dolů...ještě že teploměr je v pouzdře 😅 . Ale odnesl to kartáč na vlásky

lucim
28. dec 2009

jeeeej utorok, dnes ideme na poradnu. 🙂

traktor
28. dec 2009

in dobruuuuuuuuuuuu 😉 😵

mifinka
28. dec 2009

No nic babky, já to taky balím.. nějak se mi mlží písmenka.. takže všem dobrou noc a speciálně tobě traky dobré 2, 5 hodiny spánku 🙂
Dobrouuuu

traktor
28. dec 2009

krasny utorok vsetkym, a oslavencom vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😵 😵

traktor
28. dec 2009

no idem aj ja , lebo vcera som nestihla sprchu,tak si ju musim dat dnes/ fuuuuuj som ako prasiatko/ 😀 , tak dobru noc? rano? dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

lucim
28. dec 2009

AJ JA IDEM, CAKAJTEEEEEEE .... cvak tma .... bol tu este niekto? paaaaaa

pirinka
28. dec 2009

inn; dobrou 🙂

ty brďo to je fakt zas hodin jako na kostele. Budu muset zalehnout, protože netuším kdy se naše sýkorka zase probudí...doufám, že teď alespoň 3 hodiny vydrží

a přebalovák je nám už skoro taky malej, takže budem muset též vymyslet alternativu. Zkoušel jste někdo učit mimča čůrat do umyvadla nebo vany, tak že začnete dělat zvuky imitující čurinky murinky 😅 . Prej to funguje, ale já to zatím nezkoušela 😀

pirinka
28. dec 2009

tak já jdu teda taky, abych tu nemusela být po tmě 🙂

dobrou kočinky a ať nás ty mrňouskové nechají co nejdýl vyspat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre