Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
30. dec 2009

Luci, tak dobrooou 🙂 jako z příruček. Usne vám dítě, honem spát i vy 🙂 cmuk

lucim
30. dec 2009

blani ste krasnucki zlatucki, a ten maxi krtek nema chybu. 🙂
inak spenatik by som si dala aj ja ... a to jeho chutiolo tak nejak ako riasy, ale dobre. 😉

matko mi uplne meni spankove casy, prave sa docucol po tristvrte hodine spanku a pokracuje v spani ... som zvedava, ako to bude dalej, ked doteraz to bolo o tom, ze tahaval do 23. 😕

lucim
30. dec 2009

cau ani, dobru lu 🙂

blani2
30. dec 2009

Lucim ahooooj, díky. Aj vás jsem okukala. Matýsek je nádherně okatý po mamince 🙂 Už máte brokovnici na frajérky? 😀 Kdyby se dal dohromady s Aspinčinou Markétkou, tak nevím nevím 😉 Už vím, na koho se obrátit, když bude třeba něco demontovat 😀 A ty tulící fotky jsou 😵 😵 😵

S tím spaním nás drobci furt překvapují, co? A jak spíte dál do rána?

jennna
30. dec 2009

lucimka ďakujem,už mám ten zoznam od inesky....zistila som, že mnohé ani nie sú júlovky a nevieme kto sú... 😀

blani2
30. dec 2009

Jenn, psala jsi, že je chlebík malý. Má pravidelný tvar? Nám trvalo nějakých pár pokusů, než jsme přesně odhadli množství a teplotu vody. Buď byl chleba propadlý a nebo zgrclý.

lucim
30. dec 2009

jennn ahoooooj kludne posli mena, mozno to spolocne podoplname. 🙂 a nejake mena sa posielali kvoli farme ... ja tieto neposielam ako ponuky na priatelstvo, niekto mozno hej.

blani zatial brokovnicu nemame, matko sa potrebuje kontaktovat, ved nejak musi spoznat zeny 😀 a zeby som mu zalozila firmu - demontujeme rychlo a bezbolestne? 😀
dnes som dostala od nasej pediatricky typ, ze v uherskom brode je super aquapark, bola si tam?

inak - v 6 a pol mesiaci mame 9,57 kg. 🙂

zmurkaz
30. dec 2009

ahojky - tak ja si len tak čitkam pri vešaní prádla.... aj ja si prosím ten zoznam - teda ak sa dá - bo nie vždy viem, kto je kto 😅

Lucim - dobrú papu si urobila 😵 😵

lucim
30. dec 2009

blani - spanok? stale sa v noci budi na papanie cca po 3 hodinach, hned po tom spi dalej, niekedy medzi tym zamrnka, ja ho otocim, popripade dam dudu a spi dalej ... rano sa budi okolo pol 9, dnes skoro o 10. (lebo v noci casto mrnkal)

uz aj moj mm sa naucil robit super chlebik v pekarnicke, dnes robil razny (žitný). taaaaky bol hrdy, ze sa mu podaril ... ja som prave hladala dalsie napady na chlebik - zaujal ma pivovy a podmaslovy (cmarovy) a toustovy a ... 🙂

jennna
30. dec 2009

že 9,5 kilo...ale puco je riadny....krásny! dianka má 6mes. a asi 6,5 kila a už mi príde puckatá a ťažká... 😀

blani...mám pocit, že sa zadaril na prvý krát!!! síce na jednej strane je trošku nezahnetenej múky....ale je fajný a dopečený tak akurát... mám zmes na ten slnečnicový a šla som len podľa návodu....500g zmesi a 350ml vody a program 3, stupeň prepečenia 3...

lucim
30. dec 2009

zmur co som urobila? aku papu? 😲

jennna
30. dec 2009

zmurki...ja som len dnes podľa toho zoznamu zistila, kto si na FB... 😀

lumina
30. dec 2009

ahoj lucim, potrebujem urgentne tvoju radu, mam teplotu 38,3 a uzila som panadol ultra, manzel potom pozeral letak na nete a je tam, ze kojacie ho nemozu, co teraz? je to nebezpecne pre malu???

zmurkaz
30. dec 2009

Lucim - zemiačiky so špenátom 😀 😀
Jen - teší ma 😀 😀

lucim
30. dec 2009

lumina - pockaj, skusim najst, ako rychlo sa odbura ten kodein z toho .... tam by mohol byt vplyv na dychove centrum dietata, preto sa to nesmie . mas nejake odstriekane mlieko alebo umele?

lumina
30. dec 2009

sme na chate :( sesta tu ma nutrilon, tak snad by sa dalo

lucim
30. dec 2009

lumina, odporucala by som pre istotu aspon jedno kojenie vynechat ... max.koncentracia je v tele do 2 hod, polcas vylucovania 4-10 hod, ale do materskeho mlieka prechadza minimalne.
inak - panadol ultra je urceny na silne bolesti, nie na chripku.

lucim
30. dec 2009

zmur, to som nevarila ja, to varilo hami 😝

jennna
30. dec 2009

lumina....ela je nádhená, hlavne na tej fotke v pase! a je mi ľúto, že si chorá!

zmurkaz
30. dec 2009

No neva - tak sa ti hlboko ospravedlňujem 😀 😀 😀 - ale kŕmila si ty - nie? 😉

jennna
30. dec 2009

aj nám dnes hami navarilo zeleninovú polievočku s jahňacím.... 😀

zmurkaz
30. dec 2009

Baby - vy leniváčky! 🙂

lucim
30. dec 2009

zmur ano, krmila som ja, ale 3x som matkovi pozicala lyzicku ... tak to aj vyzeralo. 😀

zmurkaz
30. dec 2009

😀 😀 😀

zmurkaz
30. dec 2009

prílišná aktivita sa trestá 😀 😀 😀 😀 ...teda aspoň u nás 😀 😀

lumina
30. dec 2009

no ja nemam chripku, ale problem so zaludkom od rana a vecer mi ta teplota vyskocila, kojila som ju asi 2 min potom ako som to zjedla, myslim, ze najskor okolo polnoci bude papat, po 3,5-4 hod
mam si to mlieko aj odstriekat pre istotu, nech to vobec nepije???
jennna dakujem, je to moja princeznicka

jennna
30. dec 2009

zuzi...a kde by som nabrala jahňacie, a telacie a podobné mäso...mne to veľmi vyhovuje takto...kým tá spotreba nie je veľká....

malej už dávam aj od 6mes. príkrmi....ale nejak jej nejdú dole krkom, už sú tam väčšie kúsky....tak nevie čo s tým...chúďa...

zmurkaz
30. dec 2009

jen - ja nič .... my tu máme celkom dobré mäsiarstvo - nie je tu problém s ničím.... ale je to super alternatíva - ak ti to malá papá... 😉
Mne Juráš nechcel nič - a niekedy to bolo na škodu - keď sme niekam chceli ísť - som si musela urobiť doma a zobrať do termosky 😉

jennna
30. dec 2009

no má to svoje výhody!!!!

kecalky...idem vystrieť hnáty....a určite do pár minút zalomím...dobrú nôcku!!!

zmurkaz
30. dec 2009

Babulky - musím ísť off - malá prestáva "spolupracovať" s tatinko 😀 😀 ☹ 😢 ... tak dobrú nocku a zajtra vám zaželám všetko naj do nového roku - aspoň dúfam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre