Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
11. apr 2010

ahojte
viem, ze v poslednej dobe chodim malilinko malo, tak sa nechcem robit mudra, ale ANI, nevymyslaj a pekne chod, budes nadsena, uvidis!! peniazky nelutuj a cesta bude ok, malej sa bude pacit, bude to nieco nove pre nu a aj tak prespi vacsinu cesty, vlak uspava 😉

co sa tyka tych zvacsenych prsnych zliaz - si pamatam, kolegynina dcera to mala tiez a dr jej na to povedala, ze to su tie rychlene hormony, ktorymi napchavaju kurcata a tak...

LUCIMKA - taka krasna pohodka z tvojho prispevku plynie, az ma to dojalo 😎 super straveny dnik...
a suhlasim s tebou, BRIN si vybrala super vanu, mame ju aj my...

a co este? jasneeee, ze vsetko naj naj oslavencom a ze sa veeeelmi tesim zo vsetkych pokrokov a uspechov nasich krasnych julovcatiek 😵

lucim
11. apr 2010

inak, mame dalsiu modrinu na cele, chjoooooo, 😕 o chvilu ich prestanem pocitat .... krpec je viac pohyblivy a drahy povedal, ze je po mne, ze robi viac veci naraz a na ziadnu sa uplne nesustredi ... asi ma pravdu ... matko pri chodeni okolo stola chcel 2 hracky naraz aj sa presuvat a vrtiet a nejak mu nevysiel krok, bum na spodnu policku stola. 😉 a skrabancek v hlave tato nepriznal z coho od vcera maju. 😝

adky
11. apr 2010

lucim-to mi je jasne,ale mam taky pocit,ze ona bude asi skor chodit 😀 ved uvidime....

Budia sa Vam deticky este v noci? Vaneska sa este stale budi 1-2 x a to jej davam aj Hami hajaja-ale vobec nezabera tak ako pisu

riusik
11. apr 2010

lucka, tych modrin este bude.. tomas doteraz obuchava hlavou stol v kuchyni 😉

riusik
11. apr 2010

adky, ahoj, moj synovec vobec nelozil.. jednoducho zacal chodit, tak mozno aj tvoja vaneska je z tych deticiek, co odinoruju nejake lozenie 😉

lucim
11. apr 2010

rius ahooooj moja, ty vies vzdy tak krasne pochvalit, dakujem, cmuk 😉
adky aj to je mozne, u nas mozno tiez kolienkovanie vynechame ... ja som vraj zacala chodit po kolenach, az po tom, co som chodila. 🙂
idem nieco spravit s tymi kuracimi prsami, asi moja fantazia ... ale sa vratim ...

adky
11. apr 2010

riusik.....aj ja mam taky pocit,sice som sa tesila na maleho lezuna,ale tak budem mat male chodiace sidlo 😎

riusik
11. apr 2010

adky.. ale potom zacne.. len si to prehodi, najskor bude chodit, potom prida lozenie.. jedina nevyhoda, ze nemozes kupit to bodynko, co tu niekto pisal - akoze prachovka... 😝

adky
11. apr 2010

riusik-ja viem,ze zacne...a ake bodynko?

Ozaj-odkial ste? Ja som z Prešova 😎

riusik
11. apr 2010

lucim - akcia reakcia.... 😵

riusik
11. apr 2010

adky - aaale, mne to prislo aj smiesne aj taka sprostost, normalne bodynko a ma to take chlpy, vlastne motuzy ako na mopoch na umyvanie podlahy a ked sa dieta batoli, tak hned upratuje.... to ako srandicky...
ja som z bratislavy, povodne od piestan

riusik
11. apr 2010

adky - ale ty si aka mladuckaaaa 😉

adky
11. apr 2010

riusik-och boze...co to nevymyslia-je to teda riadna sprostost-to by som nekupila 😎

adky
11. apr 2010

riusik....o mesiac mam 21 😀

riusik
11. apr 2010

adky - ved ani ja nie.. jaaaj, to je krasny vek 😉 ja mam o nejaky ten rocik viac 😎 😀

riusik
11. apr 2010

no, idem podavat obed, tak aj vam prajem dobru chutu k nedelnemu obedu, papa zatial

sorciera24
11. apr 2010

ahojte, dakujeme za gratulky 😉 takze take sumarum...mame 9 mesiacikov, zatial nelozime,mozno to preskocime,max. sa posuvame tak srandovne dozadu 😀 zub ani jeden...mozno vyhrame sutaz 😉 papame kadeco, najviac nam chuti telacinka a jogurty 😉 a uz mesiac kakame do nocnicka 😵 kojime a budime sa stale 😖 minimalne 2krat za noc....to je ta lepsia noc....takze som dost vystavena....ale za to mu to keca o dusu 😀

ani3012
11. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička 🙂

traktor
11. apr 2010

jaj jamam dnes hnusny den 😠 ...som tu predala chodak a dnes mi ta mamina napisala , ze sa jej chodak nepaci, nie je spokojna, ze je spinavy....dala som jej ho za 22 eur aj z postou, je uplne novy vsak v nom matko ani nesedel , ..az mi je do placu...mam ciste svedomie a take mi napise....som jej nemala nic predavat, uz na zaciatku pisala, ze ktovie ci v nom mala bude chcet byt 😒 este ze mam fotky tam aj vidno , ze chodak je krasny...som zvedava co bude dalej peniazky jej nevratim urcite, uz som matkovi za ne kupila toho hovoriace psika...kurnik i s takym zivotom

lucim
11. apr 2010

traky zlatinko, nic si z toho nerob, ludia su rozni, aj divni. poslala si jej ho takmer novy a ak nema prachovku, tak to je jej problem. oki? 😉

adky
11. apr 2010

traktor-ten chodacik je krasny...peniaze jej urcite nevracaj...neviem naco sa taky ludia vobec ozyvaju ked chu potom takto odrbat 😝

traktor
11. apr 2010

no dala som si ibalgin....uz ma hlava neboli...a dakujem 😉 ja si take veci veeeelmi pripustam, ked nieco predam tak to stokrat prelestim a prejdem, ze aby to bolo bez chybicky...tu neviem co sa nepaci.....zeby to , ze jej dieta v nom hned nebeha?...neviem...ale mrzi ma to riadneee

traktor
11. apr 2010

lucimka a ci si nakoniec vydumala 😀 na ten obedik?...matko ma dnes kuracie mesko zo zeleninkou a cestovinkou....len asi to bude neskorsi obed lebo este sladko spinka 😉 , adka mas krasnu malu aj meno sa mi velmi paci..a nemas cestu do ke? vies stretko bude....ci si neurobis prechadzku 😀 😉

adky
11. apr 2010

traktor-dakujem,cestu do KE mam akurat zajtra,ale to len sama-musim ist do VUSCH na kontrolu....a stretko? neviem,nerada cestujem sama s malou a do vlaku ? 😀

vaneska mala dnes na obed brokolicu s karfiolom a zemiackami-ona tie zemiaky tak zboznuje 😀

traktor
11. apr 2010

matko ma rad z jedla vsetko okrem zemiakov...tie vobec nemusi 😅 ..snad im raz prideme na chut

lucim
11. apr 2010

halllooo, hlasime, ze 4ty zub sa konecne vyklubal na svet. 😀
traky, prska nasolene, potrete kyslou smotanou a prikryte platkom syra, zapecene, s ryzou a marhulovym kompotom. nesoleny prirodny kusok maska s ryzou mal aj matko, take moze. 😉 😝
idem pozicat pc drahemu. ....

adky
11. apr 2010

no,vaneska ma tiez rada vsetko,ale zase ryzu mi nezje vobec-absolutne jej nechuti...

adky
11. apr 2010

my uz mame tiez 4 zuby 😀 ale horucky mala na zaciatku riadne-az 39,5 ☹

traktor
11. apr 2010

my zas ryzu mozme 😀 ...ach tie deti...lucimka diky za tip, zajtra urobime, este sa mi zvysili prsicka od pipinky 😀 😉 , matko ma 6 zubkov, ale to uz dlhsie , od vtedy nic...ani sa nerisuje...ale aj nam stacia, 😀

adky
11. apr 2010

no,my mame 4 zuby uz asi mesiac a odvtedy ziaden novy nepribudol...len tie 4 sa stale zvacsuju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre