Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
10. jan 2010

chapem dobre, ze pichala doktorka a nie sestra?

brinzulka
10. jan 2010

trak je to u nas na zaplakanie...
tu zrusili pohotovost..ak nieco..mame ist do BA ☹

traktor
10. jan 2010

pichala doktorka, sestra a ja sme ho drzali...a teraz som volala, nieco sa im tam skomlikovalo mam zavolat neskor.... 😅 😕

brinzulka
10. jan 2010

este nakuk...co poriesili...pa zatial...drzte sa

ani3012
10. jan 2010

traky cítim s tebou,čo si musela prežívať.Mne bolo do plaču už len keď ju pichali druhý krát,lebo na prvý sa nepodarilo.Ja by som asi nervy nemala na to,ale to hovorím teraz,ktovie čo by bolo,keby som stála na tvojom mieste.Je to strašné! 😠

traktor
10. jan 2010

TAK SOM VOLALA A UZ MA ANI NIC NEMOZE PREKVAPIT - VELMI SA OSPRAVELNUJEME, BUDETE MUSIET ZAJTRA ESTE RAZ PRIST A ODOBERIEME KRV 😕 a nejdem nikde a hotovo....

traktor
10. jan 2010

akoze za co sa ospravedlnuje- za to ze mam dieta cele dopichane a furt neviem co mu je, ....?

ani3012
10. jan 2010

to vážne? 😠 neviem čo na to povedať......

traktor
10. jan 2010

ja , ...idem si dat tabletku lebo ma hodi o zem ....este dobre ze matko po tej inekcii spinka a zatial nema teplotu.....

ani3012
10. jan 2010

traky, daj si radšej frťana 😉

traktor
10. jan 2010

kurnik ani ked ja nepijem 😀 , a ak by som to skusila, este by po mna prisla hukacka pri mojom stasti, uz vidim tie titulky v novinach.... 😀

zmurkaz
10. jan 2010

babulky - Plienky - ďakujem - tak my sme kúpili zrovna tie zle 😠 - bo s pamperskami som inak spokojná, ale nechápem ako môže do čistej plienky tak potlačiť, že má celý chrbát špinavý a plienka je na polovicu čistá 🙄

Trakulka - Maťkovi velikánku obrovitánsku pusinu a aj tebe takú istú - zaslúžite si!!!!! Ste si vytrpeli jak také kone!!! No jedno je potešivé - Maťko si to pamätať nebude - našťastie 😉 Moooooc mooooc mi to je ľúúto ☹

vendulacky
10. jan 2010

ahoj všem, traky tohle je vrchol všeho!!! Chudák matýsek, až mi skoro ukápla slza! Vždyt tohle je týrání!!! Bych je zažalovala 😝 !! A ještě ti řeknou, že jako sorry a znovu...nasr..!! Nemůžeš jít jinam? a nebo sis těžuj a vyžádej si kvalifikovanějšího doktora....chudinka malá matýsková....tak doufám, že to budou opravdu jen ty zuby.. 😒

alexarisko
10. jan 2010

Puskyyyyy nemate tu niekto kontakt na Zabku?

ani3012
10. jan 2010

traky, tak si dám namiesto teba a na Maťkové zdravie 😉 😀

zmurkaz
10. jan 2010

ja nie ...

lucim
10. jan 2010

ahojteeee, alex, kuknem do mobilu ... bo som debil a postracala som si vase kontakty pri presune na novy fon ... mam, posielam sms.

traky, ach jo ....

lucim
10. jan 2010

trakulinka moja, matko chudatenko zlatulinko, dokusala by som cely ten pohotovostny personal ... sakra, ked to neviem, tak sa to naucim, alebo to necham na skusennejsich ... a ktovie co porobili v tom labaku este ... ci ju nevyliali. kurnik sopa . a keby mu tym aspon pomohli. myslim na vas, som s vami, nech to ustupi cim skor. 😕

zaba2707
10. jan 2010

ahojte som tu som tu alex prave som dofrcala

zajtra o 10,30 plati cvicenie v Budatku na Budatinskej tusim 10 akurat ja neviem ci sa zucastnim Fifo ma od vcera vecera teploty ... a mam z toho strasny stres naposledy sme skoncili na tych sprostych Kramaroch ... takze rano navstivim isto dokinu a podla toho uvidim

lucim
10. jan 2010

zmur, tiez mam skusenosti s tymi huggieskami ako ty, premium obcas kupim - teraz mame rozbaleny balik v praci, tie klasik su druhotriedne. fajnova ritulka to sice znasala, ale su take neohrabane. teraz mame po zabkinej rade pampers sleep&play a active baby.

lucim
10. jan 2010

zabi tak vam zacina to cvicko?
filipenko je tiez chorucky, co to v tom ovzdusi je? snad len zubky ... uz nejaky mate? my nie. uz sa mi 2x zdalo ze je a potom tam ten vystupocek nebol.

majkas
10. jan 2010

dobry vecer vsetkym,

hlasime kakacku dneska! HURA! HURA a este raz HURA! a bez placu ani sme nevedeli kedy len zrazu smrad 😀
nebola to naloz za par dni ale aj ta jedna dvaka sa pocita 😀

a sme si dneska dali do tela brokolicu prvu lyzicku od Hami, a jedla to jak diva, zjedla cele to sklicko 😀
zajtra varime klasikus brokolicu, osm zvedava ci aj to bude bastit

TRaky Matkovi veeeelku pusu posielame ako bolestne a este milion na skore uzdravenie 🙂

a to cviko je v budove zdravotneho strediska v suterene, je to strecnianska 13, priamo pri bille, treba odbocit na parkovisko k bille. dufam ze my nebudeme mat spaci cas a podari sa na prist 🙂

majkas
10. jan 2010

a este oznamujem ze od stredy je v tescu akcia na papmpers active baby 82ks balenie, 2+1 spolu za necelych 38eur, jedna plienka vyjde na 15 centikov 🙂 neze vsetko vykupite 😉

a mali by mat zase bodynka 2 za cenu 1 po 2,5e, a este zlacnene skoro vsetky prikrmy 🙂

ani3012
10. jan 2010

majkas
díky za info ! Určite akciu využijem (bude po výplate 😉 )

zaba2707
10. jan 2010

ahoj majus ahoj lucimka .... bola som malemu merat teplotu a dali sme mu Brufen. som z toho fakt ko a tak som sa tesila na to cviko. Idem tej tete napisat sms ze sa zucastnime asi az od bud. tyzdna. Ja mam taky strach z tej jeho teploty. Ale ma aj sople a kasel. Hroza prosteeee.

Maji nevies ci ostatne baby Alex, Zuzka a Riusik zajtra rataju s cvikom. Dufam, ze ano. Teta mi odpisala na moj mail az dnes, ze to plati, a ze sa na nas tesi.

kto je este chory nemam sancu vas ist docitavat???? boze drobci uz nech ste vsetci zasa na poriadku.

Lucimka zuby zatial ziadne aj ked kuse ako das. A slinta zo dna na den viac a viac. A ozik bambule mam problem aj s mrkvou. Tak som sa tesila ze som sa asi az pretesila. Od piatka mu ju skusame davat. Je to jeden neuspech za druhym a vzdy sa na to vyseriem ked maly zacne totalne revat a je z toho na nervy. .... co s tym robit. Skusit mu dat iny prikrm????

ani3012
10. jan 2010

zaby- ak mu nechutí,tak mu to nedávaj. Čo viem,tak baby majú dobrú skúsenosť s brokolicou.

zaba2707
10. jan 2010

ahoj anik dnes som ju zhanala v Tescu cestou domov do BA nasla som len karfiol a potom este spenat so zemiakom ...

majkas
10. jan 2010

zabka neviem, no hadam s tym rataju, napisem im IP?

a varila si cerstvu ci si davala horovy prikrm? u nas mrkva zozala uspech az na stvrty den, prve tri dni to plula, ani usta nechcela otvorit, ked si aj nieco hltla tak ju az striaslo 🙂 nakoniec sa mi ju podarilo nakrmit na prebalovacom pulte ked sa hrala s hrackami a nebol ana to tak sustredena🙂
takze zabi podla mna to chce len trpezlivost a zo zaciatku mixovat na uplne jemnucko pripadne to rozmixuj nie s vodou ale s mlieckom co pije
a kebyze sa nedari tak skus nejaky ony prikrm, po osobnej skusenosti by som ale nedala zemiak, lebo zapeka asi najviac (podla annag, asi poznate zemiakovy skrob na zahustovanie Solamyl)

ani3012
10. jan 2010

karfiol som ešte nedávala a ani špenát.To je už od pol roka,že? Ja musím Evičky ešte dva mesiace odrátavať,takže až tak o tri týždne jej to skúsim dať.
Aký rozdiel je v tých mesiacoch? Veď ja si myslím,že špenát a zemiaky by mala mohla? Tak prečo to je až od 6. mesiacoch? Je to len o tom,že sú tam väčšie kúsky?

mata1976
10. jan 2010

v Carrefoure maju tiez akciu na pampers plienky - vsetky economy packs po 13.29eur takze velkost 3 vyjde na necelych 14centov 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre