Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
26. aug 2009

Som vas dosla skontrolovat zvieratka 😀

vendulacky
26. aug 2009

ahoj alex, ještě jsi celá? Lily tě ještě nevycucla? 😅

babyzuzana
26. aug 2009

huraaaa spiiime, boze baby keby spal aspon 4 - 5 hodin ale on bude o 2 - 3 hore ☹ a mozno aj skor

inak ubytko super, hned by som isla aj ja, aspon zmena, vypnete

kde to je lipno?

babyzuzana
26. aug 2009

no alex konecne! psychicka podpora moja!
dnes som na teba myslela ked som kocikovala a Davida som vykladala asi po 15 x z kocika a potom som uz nemala nervy tak som "kocikovala" s revom a isla som si kludne ako keby sa nic nedialo, usmev na perach, z nohy na nohu, bolo mi uuuplne jedno co si kto o mne mysli

aspine
26. aug 2009

ahojky alex 😉
vendy no jak bych ho grüsla ale co je "shcachtel" to teda nevim, ale je mi jasny ze bych si asi nabehla co? 😀

baby Lipno je na Sumave v jiznich Cechach, u Ceskych Budejovic, kousek od Ceskeho Krumlova 😉

lucim
26. aug 2009

zuzi dalekooooooooooooooo je lipno od nas. 😒
alex mamko dnes meskass do sichty,co bolo tutu mutu? 😉

vendulacky
26. aug 2009

západovýchodní čechy....od lipna jsme sjížděli vltavu na kanoích..ale v lipně jsem si zatím jen smočila nožky 🙂

holky je děsně moc hodin a já musím ještě do sprchy a pak by bylo rozumný jít spát...neníliž pravda?

aspine
26. aug 2009

vendy západovýchodní čechy? 😅 😀

babyzuzana
26. aug 2009

uz som to pozerala, daaaaaleka to země

Cesky Krumlov je nadherny, pred 2 rokmi sme si tam spravili vylet

alexarisko
26. aug 2009

vendul cau 🙂 no nejako sa este drzime 🙂 kozenky mam uz sice jak lovecky pes, ovisnute a prazdne ale mam stale usmev na ksychte, takze tak a u vas ako?

Zuzik 😀 pohodka, drz sa, aj ja tak zvyknem, ze z kocika sa ozyva vreskot akokeby som si stahovala dieta z koze a ludia na mna kukaju ze de som to ukradla, tiez som teraz malu asi po troch hodkach na prsach ulozila a vyzera ze chvilku spi, som zvedava do kedy

lucim
26. aug 2009

ven spanok? pocula som o takom niecom 🙂

alexarisko
26. aug 2009

aspi kukam ze nase male maju rovnake oblecko 😀 hned hodim do albumu

Lucimka, sefe ospravedlnujem sa, nebolo tutu mutu, nejak to nevydalo skor

vendulacky
26. aug 2009

babyzuz, jak se člověk stane odolným a otupělým🙂) A pak ti kolemjdoucí si myslí (jako já nezdětná), co je to za matku!!! Nechá takhle řvát dítě!! 🙂)

aspi, schachtel je krabice🙂) ale v překladu je to mnohem milejší, že nazdar ty starej páprdo...třeba🙂)

aspine
26. aug 2009

alex tak hod at se podivam 😉 a nejen oblecko, ale i teplomer do ucha mame stejny 😀 😀

lucim
26. aug 2009

holky viete co bude super? tak o mesiac dva budu mat nase decka po kolikach, naucia sa spinkat a bude pohoda, tak som sa rozhodla , to som optimistka, co? 😀

aspine
26. aug 2009

vendy no myslela jsem si ze to neco takovyho bude 😀 no tak kdybych mu takhle rekla tak bych si aspon usetrila dalsi konverzaci ne? tak aspon by to k necemu bylo 😀

vendulacky
26. aug 2009

aspi, vidíš jak mi to mele z únavy a vyčerpáááníííí 😀 😀 😀 😀 ty vogo, to je blud měsíce 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
26. aug 2009

myslite to oblecko z lidla, co uz ani nahodou nenavlecieme? 😝

aspine
26. aug 2009

lucim tak to uz se tesim 😉 optimismus byt musi!!! 😀

alexarisko
26. aug 2009

aspi tak kukaj 😀 ale uz nam je to male, hehe a to sme mali prvykrat na sebe

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aspine
26. aug 2009

alex jdem zmlatit lucim!! 😠 skrtame vas z poradniku 😝

alexarisko
26. aug 2009

Baby ja som tu asi najvacsi fanatik na fotky, uz som musela spravit novy album, a Lucimecka, mat tvoj opti 😀 joooo bude to tak, budeeee

aspine
26. aug 2009

alex uz jsem koukla 😉 nam je to porad akorat 😵 ja mam tyhle kratasky nejradsi....mame jeste asi troje a docela frcej v tomhle pocasi 😉

vendulacky
26. aug 2009

aspi, to máš recht 😀 Ale co, bys mu to vrátila za mě🙂 Nemusím to poslouchat jen já 😝

lucim, jasný a naučila bych děti si i navařit, najíst, vykoupat a nějaký thajský masáže (aplikace na rodičích)...no to by pro začátek stačilo, ne? 😎

aspine
26. aug 2009

holky ja mam porad nejakou zizen...uz jsem vyzahla dalsi flasku.....asi musim doplnit zasoby mlika 😉

vendulacky
26. aug 2009

aspine, tak jestli to není flaška slivovice, tak to je v pořádku🙂

Já mastím do tý sprchy...ještě vás přindu odzdravit, teda jestli někdo zbyde, esli ne, tak pa babky, zítra třeba napsanou....aspi, zítra pacifikuju manžu 😉

lucim
26. aug 2009

neee elfove oblecko nemame 😝

ven suuuhlasim, len u nas zacneme tymi masazami 😀

aspi neskrkaj, zase budes mat prazdny poradovnik, co ak ostane na ocot? 😀 😝

inak - ja som dnes malo pila a dohanam to teraz navecer ... treti pollitrak vody mam pred sebou. a kojenie vraj spusta pocit smadu, co sa u mna potvrdzuje.

aspine
26. aug 2009

holky ditko se mi tam krouti tak ja ji jdu ukecat mlikem 😉
takze taky mizim a zitra snad pa pa pa....ukazu vam nasi bambulku s nausnickami 😉 😵

vendy drzim palce a budem se tesit 😵

alexarisko
26. aug 2009

papa ven aj aspi, dobruuuuuuu

lucim
26. aug 2009

alex vo fotaku mame tony fotiek, ja sa len krotim, aby som ich sem vsetky nenastrkala za prvy mesiac, ci druhy. 🙂 furt cvakam, aj navstevy.

ven aspi bruuuuuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre