Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
30. aug 2009

wyd....brúúúúúúúú holka, aj natálka 😉 zajtra do písmenkovania 🙂

inneska
30. aug 2009

wyd..ideš do toho lidlu??? 😕

inneska
30. aug 2009

ja idem aj so segrenkou to tam vykúpiť 😀 😀 ako dôchodci už o 7h budeme pred lidlom 😀 😀

lucim
30. aug 2009

alex mala som z toho prevadzkara dobry pocit ... moj odhad, ked som mu volala, bol 10 mamiciek, ale povedala som, ze sa hlasi 14. Len sa bavil na mojom optimizme, ze bude pekne a uvazoval o tom saloniku, ale je volny len o tyzden skor. ale ak je ta terasa kryta, tak by pre nas nemal byt problem, nie? je kryta? vlastne je http://www.obedovat.sk/bratislava/Fotografia_2669

aj som rozmyslala, ze ci brat kocik ... matej aj tak dlho nevydzi v zaparkovanom kociku bez pozornosti...

a este vosky uvazovala, ze by si spravili vylet do BA 🙂

alexarisko
30. aug 2009

lulu podla mna by sa muselo veeelmi pokafrat pocasie aby sme nemohli sediet vonku, uvidime tak tyzden pred ze ako to bude.

lucim
30. aug 2009

joj, zacinam mat pochybnosti, ci sa tam zmestime (ked fakt neviem odhadnut pocet ludi)... nebola by predsa len ta umelka lepsia? este mame 3 tyzdne na riesenie. alebo uz len?

alexarisko
30. aug 2009

neviem, tak mozme aj tu umelku dat, mne je to osbne jedno, ale o tretej si si istus ze uz sa tam nezacnu schadzat selijaky studenti a tak?

babyzuzana
30. aug 2009

baby! mne sa nic nechce, ani zdvihnut davida z kojo vankusa (mimochodom jeho caro som objavila az tento pondelok, dovtedy zavadzal na byte a drahy ho pouzival ako vankus) 😒

lucim
30. aug 2009

mne studenti nevadia , mlade masko 😝 ale netusim aki su dnesni studenti ... este ma nieco napadlo ... ale neviem, ci by boli ochotni ... pisnem ti do IP.

lucim
30. aug 2009

zuzi tak nic nerob 😝

alexarisko
30. aug 2009

Lulu no cakala na IP cakala

Zuzik, kojo vankus je super vec, nedam za nic na svete, aj moja mala na nom zaspi jak drevo

inneska
30. aug 2009

bambule, idem si lahnúť 🙂 brúúúúúúúúúúú

snád ešte to stretko poriešim 😉 papapa

babyzuzana
30. aug 2009

luuu tak mladeho maska sa ti zachcelo coo? 😀

lucim
30. aug 2009

inn pa paaaaa

kojo kojo tiez pouzivame pravidelne. 🙂

lucim
30. aug 2009

inak, matej uz vyse hodiny spi v spalni sam 😵 😅 😀 (aj ked vecer bol klasika, dudel, rev, satka, ...)

lucim
30. aug 2009

zuzi ja uz len mlade masko obzeram, to nie je pre mna, kto by to zaucal, ja uz podla toho vina, cim starsie, tym lepsie a co je doma, to sa pocita 😀

babyzuzana
30. aug 2009

baby chcem pre davida nieco hudobne, dajte nejaky typ...?!

alexarisko
30. aug 2009

zuzik , e?? akoze hudobne?

alexarisko
30. aug 2009

Mala mi tu knuci v kociku jak psik, chudatko asi sa jej nieco sniva

babyzuzana
30. aug 2009

aby to hralo nejaku hudbu, vydavalo nejake zvuky, co ja viem

detom by sa mala pustat nejaka hudba, pustas? ja nie ☹

alexarisko
30. aug 2009

pustam, selijaku, aj tancujeme spolu a mangel jej pusta mozarta 😀

lucim
30. aug 2009

ja pustam, lebo tancovat pri jeho revoch bez hudby je trapne 😝 moje cdcka a radio.

su take hracky co vydavaju melodiu, alebo uz chces detske pesnicky? mam ulozeny jeden link, vraj to medzi detmi frci .. ale vacsimi .. http://www.supermusic.sk/skupina.php?idskupiny=...
niekto to tu daval.

lucim
30. aug 2009

jaaaaj klasiku som mu chcela pustat ... som zvedava, co na to povie, na bacha ... a este metal - drahy mu chce pustat ac/dc ci jak sa to pise . 😝

lucim
30. aug 2009

a ftaaak, najdem este relaxacne cdcka a budeme to mat 😉 a zatocim mu kolesom k tomu 😉
ale je to pekna vecicka a hra to prijemne .

kto nas vykopee do posteli?

babyzuzana
30. aug 2009

ze? tiez by ma uz mohol niekto kopnut

alexarisko
30. aug 2009

nevim,ja uz kojim a vy?

lucim
30. aug 2009

ja som kojila pred jedenastou, dnes to krpec rozhadzal ... cize asi o hodinu budem....

babyzuzana
30. aug 2009

ja o pol 12, ale doteraz som ho drzala pri sebe, lebo nejak nechcel papkat
teraz som ho preniesla do postielky, uvidime kolko tam vydrzi 😒

alexarisko
30. aug 2009

no 5 minut a je po kojeni, hruza to moje dieta za pol hodku zacne mrncat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre