Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
30. máj 2010

este to len idu vyhlasit lucimcek

zaba2707
30. máj 2010

alex my sme vcera nemohli najst tu skylink kartu schoval ju pod nabytok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majkas
30. máj 2010

zabi perfektny je, a jak sa zmenil v tvaricke 🙂

lucim
30. máj 2010

hurrraaaa 🙂

zaba2707
30. máj 2010

super ze to vyhrali peto a nela 🙂

ti co hovorili ze sa podobal na tatka teraz zacali tvrdit ze vraj je na mna ale ja to furt neviem posudit

riusik
30. máj 2010

alex, nechces tu fazu viazania sa na mamu 😉

riusik
30. máj 2010

zabka, fifo je pomiesany, a kedze ste obaja velmi mily, tazko sa urcuje, po kom je viac..

alexarisko
30. máj 2010

Zabi, ja hned vidim ked ju vytiahne hlupu skylink kartu a dala som ju minule prvykrat nas5 a porad opacne, potom sme dva dni rozmyslali preco nam neidu sloveske a ceske programy 😀 hlavne ked chcel mangel kukat finale hokeja 😀

zaba2707
30. máj 2010

najlepsi bol Durovciiiik 🙂

majkas
30. máj 2010

hej a dneska sme testovali cerveny vodovy melon. najprv to plula ale potom asi 4 kusky zjedla 🙂

a este som objavila v jednote ryzove vlocky, namiesto cestovin, nevaria sa len to zalejete horucou vodou, ja som zaliala vyvarom z obedu co som jej varila a super to bolo

riusik
30. máj 2010

majka, dik za tip, to dobre znie, tie vlocky

zaba2707
30. máj 2010

@riusik dakujeme 😲 cmukaci

lucim
30. máj 2010

zabi, juj, ale je fesny 🙂 🙂 🙂 🙂
a technika frci aj u nas, uz zdolal 2 mobily a kalkulacku, na ovladaci uz vie pridavat zvuk a pusta nam cdcko, cim vypina telku, teraz je tam bach, tak si viete predstavit tu dramatickost, bednu od lega si prisuva, aby dociahol vsade. 😀

majkas
30. máj 2010

u nas zatial ficia len ovladace a kedze mame v obyvke svetlo na infra tak ked sa mala hraje s ovladacom tak sem tam mame laserovu sou 😀

zaba2707
30. máj 2010

bambulky idem buvat nech to stihnem este dnes 😀

riusik
30. máj 2010

opustam vas, babenky, som rada, ze aspon chvilu sa mi podarilo s vami popisat... dobru nvocku 😵

alexarisko
30. máj 2010

no dobre zeny, som vas predpokladam neuveritelne potesila svojou pritomnostou tak si mozem ist lahnut 😝 ved sa vidime v tych piestanoch ci de to, heh ja ani nevim, pojdeme s manzelkou jednym autom sme sa rozhodli, takze kam ma unese tam budeme

zaba2707
30. máj 2010

rano jasle - robota cakaju nas

majkas
30. máj 2010

dobru dievcence 🙂 ja dokuki este vitazny tanec a idem aj ja

zaba2707
30. máj 2010

do piestan sa aj my tesiiiiiiiiiime 🙂

alexarisko
30. máj 2010

no vidim ze secky mate rovnaky napad

lucim
30. máj 2010

dobru nocku kocky a nebezte tak, aj ja idem, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

alexarisko
30. máj 2010

papaaaaaaa

traktor
30. máj 2010

fifo krasavec 😵 😵 😵 a vsetkym slnieckam dobru noc 🙂

traktor
30. máj 2010

cvak tma 😉

brinzulka
31. máj 2010

dobre ranko
planujete stretko, neprideme...ideme svadbovat-teda ja asi na holaka-lebo mam problem si nieco kupit...

vsetkym vsetko naj 😵 dopredu dozadu 😉

ani3012
31. máj 2010

dobre ránko!
@nina41 má dnes narodeninky a ako som písala , 18 .už dávno minula,veď nech sa pochváli sama oslávenec 🙂
Nina,prajeme ti všetko najlepšie,aby ťa chlapi poslúchali-a že ich je ! 😀

Meniny oslavuje: Petronela/Petrana, Petronela, Petrónius, Blahoslav, Nela, Petrónia, Nelly
Meniny oslavuje v ČR: Kamila, Nila, Petronela, Petronila, Petronius

Kalendárium:
♦ Svetový deň bez tabaku (WHO, vyhlásený v 1988)
♦ Deň otvárania studničiek

Vtip:
Policajt: - Kde jsi schoval peníze?
Tlumočník: - Kde jsi schoval peníze?
Zloděj: - Neřeknu.
Tlumočník: - Neřekne.
Policajt: - Když neřekneš, zavřeme tě na 10 let.
Tlumočník: - Když neřekneš, zavřou tě na 10 let.
Zloděj: - Neřeknu.
Tlumočník: - Neřekne.
Policajt: - Když neřekneš, zastřelíme tě.
Tlumočník: - Když neřekneš, zastřelí tě.
Zloděj: - Zakopal jsem je v kuchyni.
Tlumočník: - Že prý stejně nepoví.
😀 😀 😀

majkas
31. máj 2010

dobre ranko,

ninka vsetko naj zelame, hlavne vela zdravicka, radosti z deti a nech ta zivotom spravdza uz len same stastie 😵

u nas sa buntosilo uz o 6 tak som toho vela nenaspala, a o 8 uz bola taka umrncana ze som ju ulozila spat. uvidime ci to bude len taky mikrospanok ci na dlhsie

chcela som sa spytat nemate odskusany nejaky hotel/penzion v tatrach vysokych/nizkych kde by sa dalo ist na dovolenku aj s malou? asi tento rok more este vynechame a pojdeme len tu na Slovensko

brusi a ty si tusim davala nejaky penzionik v cechach, pls daj link este raz. A kedy idete vy? teraz na zaciatku leta ci neskor? sak niet na refenrcie z prvej ruky ak by sa vam tam pacilo 😉

brinzulka
31. máj 2010

majkas-len zapadne-rohace...penzion...u michala pod rohacmi

majkas
31. máj 2010

tak uz sem dospali, az polhodku

idem jest a hrat sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre