Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
22. nov 2009
alexarisko
22. nov 2009

No ajojte cicusky

traktor
22. nov 2009

tak zabu / tu nasu 😀 😀 / som zobrala, ponukla prso...a uz spime 😀 😵 😵

zaba2707
22. nov 2009

mmmmmmmmmmmm nas stale vytrvalo nespiiiiiiii 😀

zaba2707
22. nov 2009

ahoooj alex 🙂

lucim
22. nov 2009

zaujimave, ale nemam depku ani necucam poistovnu. 😀
nechcete ma ist niekto okupat?
matko uz buviska v postielke, vasko na gauci, merci pod stolom.

riusik
22. nov 2009

mne to bolo iba smiesne...

alex, ahoj, a ty zijes? 😵

lucim
22. nov 2009

cau aleeex, kde si bola do teraz, v inchebe? 🙂

vendulacky
22. nov 2009

ahojky, jen krátce zdravím a hlásím druhej zub!! Předešlá noc katastrofa...z chůvičky se ozývá občasné hekání, tak to včera taky začínalo 😅 bojim bojim....
No půjdu za chvilku spát at jsem event. fit na noční hysteráky 🙄

babyzuzana
22. nov 2009

heh, prave som sa dobalila s dvojdnovym predstihom 😉 ideme s Dejvydom v stredu do Ostravy a Radim nam berie nejake veci aby som sa ja nemusela zase vlacit so vsetkym hore dole
a dohodla som sa s kamoskou na buduci tyzden do kina, Coco cakaaa 😉 tesim, tesim, aspon vypadnem sama konecne
aaaaj ked som bola vcera u

alexarisko
22. nov 2009

no nazdar, nebola som v inchebe, ja to nemozem ani doma kukat v telke, neto este nato ist ☹ kelu, zeny idem aj ja s vami cvicit, to je snad jasne, dufam ze ete v decembri pojdem plavat

babyzuzana
22. nov 2009

kadernicky sama, tato sa staral konecne 😉

lucim
22. nov 2009

cau veeeen, juj, nech rychlo tie zubky vylezu a neotravuju, nech mate kludne noci aj dni. fuuuuuuuuuuuuu emmuske.
zuz, ty ides normalne zit. 🙂

babyzuzana
22. nov 2009

no neeee alex sa konecne objavila, uz si hore z toho dna???? 😎 😉

zaba2707
22. nov 2009

jeeeeeeeeej supis alex tak ta mozem tiez nahlasit?
tej tete?

zaba2707
22. nov 2009

jeeeeeeeeej vendy to je super tak rychlo a uz mate dva zubky 🙂 asi to moc nepotesi ... my nemame zatial ziadny a to ty to mas uz o dva oproti nam kratsie vydrzkaaaaajte to

babyzuzana
22. nov 2009

alex ty ides chodit plavat???

ven ty jo, dva zub

alexarisko
22. nov 2009

Laska, ja dufam ze mi to ta moja krasavica potvrdi aspon na decembrovy kurz, spytam sa jej tento tyzden ked tam pojdem, inak ma uz vystre, sak uz sme zdravi tak snad, zabik napis kludne heh, dufam ze tam netreba potvrdenie od lekara 😀 ak nie, urcite sme team 😀

babyzuzana
22. nov 2009

ja som sa nenahlasila na pokracovanie, lebo to by som sa uz nikam nedostala a idu Vianoce, nasi tam 300 km, svokrovci tam 300 km, to plavanie by som uz nezvladla
som povedala, ze budem pokracovat zaciatkom roka, ale to uz nebude moja skupinka, inak sme boli 4, ty si chybala, malo nas byt 5 v kurze

alexarisko
22. nov 2009

☹ ja tam nestem chodit s cudzimi ☹ fnuk fnuk, ne dost ze som v uplnej prdeli s malou este aj toto sa posralo ☹ ani nevim jak este existujem, heh objavujem svoje hranice kazdy den nanovo, hehe, nevieme nieco nove o rei rei puske nasej?

babyzuzana
22. nov 2009

inak baby som podlahla... 😉 facebooku, som tam par dni, mam AZ 5 priatelov 😎 a teraz kukam, ze jeden z tych mojich priatelov komentoval nejaky album babatka, tak samozrejme babatko ma zaujima kliknem a kukam, ze fuha, ved toho chlapa poznam, ten ma dieta??? kukam dalej a to s touto??? poznam tiez 😀 svina vec ten facebook 😉

babyzuzana
22. nov 2009

ty si Roza, ved my by sme aj tak nemohli chodit spolu, my uz sme o level vyssie 😎 😎 😝
ale ked ty pojdes v decembri na kurz tak potom nas dobehnete, naucite sa "Lilinka ááááááá šup" a do dalsieho kurzu mozme ist spolu...
a kde ste vsetky?

alexarisko
22. nov 2009

jaaaaaaaj, no to by slo, to by sloooooo , fuuuu esteze si taka mudra laska, inak nevim so by sme robili 😀

vendulacky
22. nov 2009

děkuju lásky, jdu chrapken, bo ta moje dcéra vypadá, že bude v noci zas stávkovat🙂
Tak dobrou...

alexarisko
22. nov 2009

venduuuuuuuuuuuul drz sa, nam ani zuby nerastu a aj tak nespim vobec 😀 dobru nocku

babyzuzana
22. nov 2009

v rodine musi byt niekto "mudra hlava" nie?

ja si stale myslim, ze mojmu dietatu vyrastu zuby len tak... ....bez komplikacii, s usmevom na tvari 😉 😎

alexarisko
22. nov 2009

heheheeeeee, ja uz si ani neviem predstavit ze to bude este horsie ako teraz, ale sak nechajme sa prekvapit

traktor
22. nov 2009

baby ten FB je le svina..tooolko hier...kym vsetko obriadim...kuk a uz je druhy den...a to som polovicu ani neporobila...no idem aj ja spat. tak dobru noc 😵 😵 😵 a vendul vsetko naj k 2 zubku 🙂

alexarisko
22. nov 2009

Ocuj milacik v utorok idem nieco riesit do opirku, neskocime trosku pokocikovat? ked nebude liat jak z krhly?

alexarisko
22. nov 2009

traky dobruuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre