Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
15. dec 2009

ja som gulka a som spokojna, v zrkadle kukam len na tvar...ostatok je fikcia 😀 ....a teraz v zime mi je aspon teplo nemusime tolko kurit..... 😀 😀 😀 aaaaale....v aprili je stretko ta kv januari to hadam pride, matko bude liezt tak aj tukbude odchadzat.....

josifek
15. dec 2009

tak Rei je už asi doma na slovensku doufám že to zvládly skvěle s Petříčkem posílám pusinky zlatíčka 😵 😵 😵 😵

traktor
15. dec 2009

rei je na slovensku? to odkial mas? ved az v aprili....ci mi daco uslo? 😅

inneska
15. dec 2009

ja som tu...ale erik si pýtal papať, tie zúbky ho bolia, tak sme masírovali...

a zase nemáme v tabulke 5.mesačné údaje...furtom nám to niekto maže 😀

zuzi...aj ja potrebujem schudnúť, ale tiež až ked tak po vianociach, aj to len tak lajt, bo kojím...nebudem chudnúť na úkor erikovho mliečka 🙂

josi...ja som stromček nestihla 😝

lusi...ja som kúpila tie lidlové a erikovi sa vyhádzala riťula z nich, tak som ich založila 😝

zuzu08
15. dec 2009

josi hubená je super slovo pripomina mi to hríby(hned by som si dala)mne je normalne luto že už nie sme československo ja som ešte zo starej školy!

traktor
15. dec 2009

aj plienky sa daju zalozit?zeby skusim ked budeme mat suchoty? 😀 😀 😀

traktor
15. dec 2009

zuzu tak ti predstavujem moju poradkynu vo veciach nepochopenych pre mna ...nasa in 😀 😀 😀

inneska
15. dec 2009

zas idem prebalovať...erik sa pokakal....ako mu idú tie zúbky, tak kaká odušu 😝

josifek
15. dec 2009

Traky letěla s Petříkem na vánoce domů k rodině 😉
Inesko smazyly mi ho adminky ☹
Zuzu já jsem pořád československo 😀 😀 😀 😀 a navíc míchnutá řeckem 😀 😀 😀 😀 prostě jsem cool míchanice slovanské baby 😝 😝 😝 😝

zuzu08
15. dec 2009

he??? 😀

josifek
15. dec 2009

Traky to víš někdo ví a někdo neví 😝 😉 😉 😉 😉

josifek
15. dec 2009

Inesko my žuby nemáme a jsme pokakaní v každé plence 😀 😀 😀

traktor
15. dec 2009

ha som nebola doma inak by som vedela 😀 😝

majkas
15. dec 2009

hello. hello

to jaka brutal debata je tu rozbehnuta 😀 nestiham vas citat 😀

zuzu vitaj 😉

a asi sa na dnes vymenila denna s nocnou jak tak pozeram 😉 traky a ja to nechybam? saspon s tymi premiami by so mohla mysliet na svoju svatku 😠 😀

a teraz vazna otazocka, tie papmpers active baby to su tie take naparfemovane s aloe ci cim to je? lebo maju v tescu akciu a neviem ci to mam kupit alebo nie

lada82
15. dec 2009

ahoj holky...
dala bych do tabulky Betky udaje ze 6.mesice, ale nevim, jak to tam ted mate - abych nedelala zmatky, kdyz Vy pisete 5.mesic a ja 6.... mam to tam nejak psat?
7420g, 67 cm

traktor
15. dec 2009

majka ty si v rodine, tie premie to je jasne delime neeeeee 😀 😀 😀 😀

traktor
15. dec 2009

vie tu hodit niekto este novsiu tabulku?

majkas
15. dec 2009

ani my este nemame zuby ale asi to uz dlho nepotrva, mala hryzie komplet vsetko, aj na mna uz zoperkrat zautocila, ale fakt uplne vazne sa mi zahryzla do brady 🙂
a dneska si tak vcucla dolnu peru ze tam ma normalne asi modrinu, taky fialovy fliacik.... najprv som si myslela ze je to farba z nejaej hracky ale nic take nezuzulala a ani to nejde zmyt

josifek
15. dec 2009

Majky vítej na noční 😉 😉 😉 😉 A v tescu je od zítřka akce na Huggis 1+1 zdarma ten mega balík u nás je to za 399 kč nevím jak u vás 😉

Laduško nechej tak Ani zítra založí novou tabulku od 6 měsíce 😉 tady už je to nějak nacpané 😉 Jinak pěkné míry chválíme Holky 😉

majkas
15. dec 2009

jak delime, sak praveze to urcite ma byt double 😀

alexarisko
15. dec 2009

Nuz moja sefka neviem kde sa mota uprimne, Lulu, de si? moja zena je trosku na FB ale mozno aj tu cita, jak ju poznam ze Zuzik laska, a zvysok halt, financna kriza, setci seru na robotu 😝

traktor
15. dec 2009

amaji ze dakujeme za tie pusy na kazdu botku....ja ze preco tak matko sladko spinka 😀 😀 😀 😵

majkas
15. dec 2009

josi mne sa huggies nepozdavaju, furt sme ich mali prevlhnute, hlavne ze je na nich napisane ze 12hod ochrana 😠
ale mozno vam lepsie sedia

traktor
15. dec 2009

alex pocitaj do 5 a laska je tu 😀 😀 😉

lada82
15. dec 2009

josifek, dekuji, az bude tabulka, doplnim 🙂
ty Pampersky myslim vonave jsou, alespon ty, co mival Davidek byly... pro malou mam latkovky nebo Huggies...

zuby jsou peklo, my se s tim potykame hrozne, boli ji to moc, a rostou desne pomalu, ale proriznute z dasne jsou, tak snad uz to ted nebude tolik bolet

traktor
15. dec 2009

huggis ani u nas ee sme dostali v nemocke a nic moc....ale kazda prdel ine ziada..... 😀 😀

inneska
15. dec 2009

ja mám erika na rukách, tak sa mi nechce hladať poslednú tabulku 😝

ja ostávam pri DM-kových plienkach, ak by bola akcia na tescové, tak tie by som zobrala...iné neskúšame 🙂

alexarisko
15. dec 2009

traky uz som naratala do sto a stale nic 😠

traktor
15. dec 2009

tak aj ja nepokusam osud, tesco super na nasu ritulu, tak nemenime....pomalicky pride nocnik....to bude radosti... 😀 😉

josifek
15. dec 2009

Nám vyhovují jak ty tesco my nemusíme moc ty Pampers jsou takové gelové nic moc a jedny divně smrdí teda pro nás 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre