Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
29. aug 2009

kere anavi??sab simplex?

anavi85
29. aug 2009

hej a skvele mu to pomaha

anavi85
29. aug 2009

predtym sme skusali vsetko mozne a nic nezaberalo...som tak s nim trpela a to mal problemy "len " 4 dni

anavi85
29. aug 2009

reily ked ta tu mam, tak sa ta chcem opytat na kojenie, stalo sa mi, ze som jeden den mlieko uz vobec nemala a potom sa to vratilo, lenze mam ho asi tak na jedno kojenie denne a aj to si musim odstrekovat, lebo ked si snazim odsavat, tak mi to nejde, ako keby som uz ziadne nemala...ale ked si odstrekujem, tak max 2 az 3 krat po 20ml a to mu normalne davam

reilyy
29. aug 2009

homeopatika ricinus communis 5CH 5guliciek 3x denne, leros caj pre kojace matky 2x denne, dostatocne pit a prikladaj maleho casto a odstriekavaj aj ked skoro nic nejde, musis stimulovat bradfavky k tvorbe

adka12
autor
29. aug 2009

Ahojte maminy
Reilyy tvoj Peťko si vôbec nedvíha hlavičku na brušku? Lebo ked pozerám foto iných báb tak mám normálne depky, lebo naša Saška si hlavičku vôbec nedvíha. len si ju otáčať vie ☹

reilyy
29. aug 2009

adi, nedviha, otaca ju ale nepasie kponicky, dr.nam povedala ze ma cas v 3.mesiaci tak si s tymhlavu nelamem, ale kazdy den trenujeme 🙂

adka12
autor
29. aug 2009

A ako trénujete? Dávaš ho na bruško alebo mu aj dvíhaš hlavičku?

reilyy
29. aug 2009

davam ho na brusko, necham ho potrapit sa, ked ma hlavu furt na boku tak mu ju dam rovno nech ju dviha..myslim ze trosku ju uz hore udrzi, aj ked v rovine, tak 1cm nad podlozkou 😉

adka12
autor
29. aug 2009

A kde ho dávaš, na postel alebo na niečo tvrdé?

reilyy
29. aug 2009

na postel.....ale tvrdsia podlozka je lepsia

anavi85
29. aug 2009

moj Adko je az moc aktivny, on hlavicku dviha ukazkovo, tiez ho davam na postel, sa vzdy bojim, ze sa udrie, hoci ma este pod sebou podlozku a deku

reilyy
29. aug 2009

mam lenivsie babatko 🙂

wydata
29. aug 2009

anavi ja davam sab uz dlhsie, uz s nimi koncime, sa nam uz skoro minuli 😉
no ja staaale bojujem s cumliakom...vrrrrrrrrrrrrrr 😠
rei ty si studovany zdravotnik?

reilyy
29. aug 2009

wyd, hej

reilyy
29. aug 2009

my sme uz vypili 2. flasku sab simplex 😝 a mame aj 3. 😉

anavi85
29. aug 2009

a vase zlaticka chcu dudlik, ten moj ani bohovi, ale cumlik z flase chvilku cucka, sice cucka vzduch,ale je pokojnejsi

malka18
29. aug 2009

baby poradte mi ide ma švihnuť...mala má po tele sami potníček....a aj by spala ale ked mi inak nezaspí len v zavinovačke a aj s rukami a potom sa tam potí....

reilyy
29. aug 2009

tak ju zavin holu 😉

anavi85
29. aug 2009

malka - fuha, to neviem, my sme mali potnicky len na ritulke a ten moj je opak tvojej, on by spal najradsej len v plienke, taky maly nahac 😀

anavi85
29. aug 2009

malka a skusala si ju pocas spanku rozbalit

malka18
29. aug 2009

rei: skusili aj holu ....a skušali aj rozbaliť vždy sa zobudí

anavi85
29. aug 2009

malka - nam na to poradila sestricka z novorodeneckeho potierat potnocky liehom co sme dostali v porodnici a zabralo to...v tedy ich mal nad pipikom a pri kazdom prebalovani som mu ich potrela a na druhy den ich uz nemal

malka18
29. aug 2009

anavi: tak to jej možem rovno spraviť liehový kupel pretože ona ich má od hlavy až k päte..... 😒

reilyy
29. aug 2009

a vadia ti potnicky? ved to nesvrbi ani neboli ani nevadi

malka18
29. aug 2009

a tebe by to nevadilo keby to mal tvoj malí????? 😠

wydata
29. aug 2009

rei : aj ja 😀
ale iba studovany, neprtacujem tam..
chvilku som bola zamestnana u zubara ale potom som odysla...

wydata
29. aug 2009

malka : nam na potnicky dala dokina take serum namiesat...

reilyy
29. aug 2009

moj maly ich ma a nevadi, odidu s horucavami

reilyy
29. aug 2009

no, mna moja robota bavi, takze ostavam v zdravotnictve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre