Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
26. apr 2010

Inn, děkuji 😵 mě cosi osvítilo

Tvé foto by byla škoda měnit 😉

zaba2707
26. apr 2010

ahojte zienky, po dlhsej dobe som vas prisla aspon pozdravit. Dnes sme boli u lekarky ... maly mal do rana teplotu, sople a tie ho dusili takze aj kasel. Pripisujem to dalsim zubkom zatial mame von iba dve spodne jednicky. Tak som dnes zbehla k dokine uistit sa ze to nie je nic strasne. Tak sme nafasli pamycon, mucosolvan a fenistil. No a na teplotku mu davam panadol baby. Spinka uz vyse hodiny ale kazdu chvilu knuci zlatko moje 🙂

dufam, ze vy vsetci ste zdravucki 🙂

skukla som fotky Innka Erik je hotova chlapina krasny chlapcek a Trakyyy ten komplet samozrejme na Matejkovi je superpresuper 🙂

oslavencom vsetkym minulym dnesnym aj zajtrajsim prajeme vsetko len to naj a aj pavcikovmu Matejkovi k prvemu rocku .... zienky to tak letiiiiiiiiiiiii neskutocne

zaba2707
26. apr 2010

je tu niekto ci som prisla fakt v sprostu dobu?

lucim
26. apr 2010

ahoj zabi, ja trosku nakukam ... 😉
fifkovi vela zdravicka, snad sa mu skoro ulavi. 😨
innn erik je dobry, prve zliezacie videjko, zesupeeer, ako si to krasne uvedomi a ide lahucko dolu .. a druheeee - hehehe, ako pride, hlavne ze je pri pc. fakt kaskader. 😀 😀 😀

inneska
26. apr 2010

aj ja som tu 🙂

žabik, fifko nech sa uzdraví, alebo nech rýchlo zubáky vylezú 🙂

luci...také kaskadérčiny robí stále, sem tam aj nezachytím 😀 potom plačemeee 😅 a zatial zlieza len v tom výklenku..inde si netrúfne 😀

anavi85
26. apr 2010

ani - aj nas Adusko tak spinkava, dokonca jeho oblubena poloha je hlavou zaboreny do vankusa a prdelku ma vypucenu do hora, proste len zhvihnut hlavicka a moze vystartovat 😀
ineska - maly je strasne krasnucky, velmi sa na teba podoba 🙂

asparaguska
26. apr 2010

Dobrý večer... 🙂

Aj ja sem nakukujem...

Inn, Eriček je strašne šikovný..., pozerala som čo to zvádza... 😉

Ináč, čo ma pred časom naštvali tie capačky (to x-ko farbiace vo vnútri), išla som sa opýtať do obchodu (bez topánočiek), šak ma pošlú... a pani vedúca povedala, že ich vymenia za iné, lebo ten model už nemajú, nech ich donesiem... klapla mi sánka. Doma mm vymyslel, či to nejde vyčistiť liehom a ono pri troške práce vyšlo... takže nám capačky ostali... a v obchode budú tiež spokojní, že je to ok a ja nereklamujem zbytočne...

inneska
26. apr 2010

ivka...aj adko je krásnučký, som pozerala fotečky, malý smejko 😵 😵 😵 a aj u nás oblúbená poloha so zadkom vystrčeným 😀

aspar..veru zvádzame kúsky 😀 😀 a super, že to šlo dole to x...no ale aspoň mohla mať deni nové botičky 😀

inneska
26. apr 2010

akosi mi ide pomalšie kôň 😠

otázka mimo témy, neviete či sa dajú nejako vyvetrať knihy od zatuchliny??? možno ked sa celé leto budú vetrať, tak ich vyvetrám..predpokladám, že asi nič...tak pôjde 30 knižiek do koša(slovenská klasika, disney)...

inneska
26. apr 2010

jéé, zuzi, díky...sú tam vcelku dobré rady, tak niečo z toho skúsim 😵 😵 snád aspoň zopár knižiek zachránim 😅

inneska
26. apr 2010

idem do hajan..dobrú babulky 🙂

battole
26. apr 2010

inn dobru

ani3012
27. apr 2010

jana.jaro...............27.5................Emička má dnes 11 mesiačikov 😵

Dnes máme 10 mesiačikov
mousa.................27.6.................Amálka 😵
susy....................27.6................Maxim 😵
samayka..............27.6..................Ela 😵
jennna................27.6................Dianka 😵
simonito..............27.6................Amálie 😵
piatok.................27.6...............Leonard 😵

brusinka.................27.7............... Simonka má dnes 9 mesiačikov 😵

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Jaroslav, Aristid, Tulius, Aristída, Tulia
Meniny oslavuje v ČR: Jaroslav , Aristid

Kalendárium:
♦Svetový deň dizajnu (Americký inštitút grafických umení – AIGA, od 2005)
♦Svetový deň grafiky (Medzinárodná rada organizácií grafického dizajnu – ICOGRADA, pripomína sa od 1995; v ten deň 1963 založili ICOGRADA)

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Děkujemééééé za gratulku 😵 😵 😵 😵 a přejeme to samé všem ostatním mrňouskůmmmm cmuk 😵 😵
a přejeme všem krásný sluníčkový dníček 😉

lucim
27. apr 2010

dobre raneckoooooooooooooo, to mame ten plodny den? hurrraaa hurrrraaaa hurrrraaaa vsetkym oslavencom, nasej eluske kooopec pusiniek a este jednu specialnu karamelke 🙂
ja som bola konecne na tej poste, bo vcera to nevyslo, ze pn, mam aj mliecko od hami a aj par letnych veciciek pre maťula. ten o tom nevie, este spinka.

(za vcera vecer sa ospravedlnujem, ze som sa nerozlucila, nejak som vytuhla na gauci.... )

hathor1231
27. apr 2010

bre ranoko.
ale sa s oslavencami roztrhlo vrece 😀
vse najlepsie prejem babuskam a nech robia mamickam len radost 😵

lucia32
27. apr 2010

Ránko.... 😵
Oslávenčekom, ale že ich máme požehnane, velká gratulka 🙂 špeci pusku Karamelke 😲

lucim
27. apr 2010

matko sa mi tusim lieci spankom, taha uz cez 12,5 hodiny .... a ja sa nejak nudim, uz nie som zvyknuta. 😔
ahoj hath. ako sa ma niki?

lucim
27. apr 2010

ahoj lu, 🙂 dnes z predajne ci z domu? 🙂

lucia32
27. apr 2010

Dočítané....Eričko je super lezúň a tak ma pri tom videu osvietilo, že som sa chcela pochváliť, že naša malá urobila včera pár štvornožkov 😀 u babky na koberci 🙂 ....šikulka 🙂 ...na podlahe sa jej šmýka, ale včera večer sme ešte trenovali doma na penových kockách 😵

lucia32
27. apr 2010

Lu ahoj...no ako inak, v práci 😀

lucia32
27. apr 2010

Idem hladať malej nejaké topánočky, bo včera mi ušli krásne tenisky...boli sme dlhšie u babky a potom sme sa zabudli 😝

lucim
27. apr 2010

tak to natynke gratulujem k stvornozkovaniu, uz sa ti rozlezie do celeho sveta, ked uz vie, ako na to. 🙂 😵 😵
inak, matko presuny furt po bruchu, sa mu to dobre smyka, je uz rychly jak blesk, hlavne, ked lovi macku, ritku zdvihne vyslovene ucelovo - ked ide na kolienka, alebo vstavat, alebo nieco preliezat. 🙂
my dnes nem praca, ale zajtra poobede ano.

lucim
27. apr 2010

lu, ja cakam, kedy nam pridu tie platenky, ta kocka tusim mala uplne nadherne aj dievcenske.

lucia32
27. apr 2010

Lu...nejaké som kuki, také pekné srdiečkové...len som sa stále k tomu nedokopala a aukcia je jednoduchšia, vyhráš- máš...

lucia32
27. apr 2010
lucim
27. apr 2010

lu krasnucke 🙂 najdes ine. .... a ako sa to vezme ci jednoduchsia, ked na mmb najdes, len kliknes a mas, nemusis bojovat a cakat na cas ... ale chyba tam ten adrenalin. 🙂 😀

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Děkujeme za špeci cmuky jsou předanéééé 😵 😵 😵
Vy zase botičkujete 😀 😀 krásné vybíráte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre