Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. júl 2010

dakujem kocicky. 🙂

lucim
6. júl 2010

juuu to co som napisala? preklep- nie pintat, ale spinkat. 😲 😀

traktor
6. júl 2010

@lucim akurat som si to citala a lustila ci mu hovoris pindat alebo pinkat 😀 😀

vendulacky
6. júl 2010

Ahoj zlatíčka, konečně byl čas vyřídit poštu, maily, koníka🙂
Od pátku fičák, v sobotu oslava a rodinka odfrčela až dnes. Jsem utahaná, půjdu se pořádně vyspat (huráááá, zejtra zeje kalendář prázdnotou) a v průběhu dne hodím foto a "něco málo" popíšu 🙂

Jinak moc děkujem za přání a všem dalším ročním oslavencům pusu a krásné oslavy.

Papa, pusu a nepečte, bo mám slinu 😀

lucim
6. júl 2010

@vendulacky tesime sa, dobre sa vybuvinkaj. 🙂

inneska
6. júl 2010

@traktor ivka, ja dávam ríbezlový džemík, vraj je do torty dobrý a je aj naozaj do nej dobrý..ale dávala som aj čučoriedkový(aký doma bol 😀 ) určite nieje od veci aj niečo nové poskúšať 😉
@vendulacky tak sa tešíme na fotos a posielam kúsok dortíku 😉
@lucim ťažko deťom rozkázať 😀

ale idem aj ja do hajan...chlapi spia a ja ako som vyšla zo sprchy, je mi dáko chladno, tak treba pod duchnu zaliezť 😀 dobrú nocku kočenky 🙂

ani3012
7. júl 2010

dnes má 1. rok malý Sebastianko !!!!!

@sonya16 ................ 7.7..........Sebastián
Sonya ak náš čítaš,tak napíš niečo o malom,ako sa vám darí a tak 😉
Sebastiankovi všetko najlepšie k 1. narodeninkám 🙂

Meniny oslavuje: Oliver, Donald, Kastor, Veleslav, Velislav, Valibals, Veleslava, Velislava
Meniny oslavuje v ČR: Bohuslava, Donald, Donalda, Hostivít, Kastor, Vilibald

Kalendárium:
♦ Deň čokolády (v ten deň 1550 bola v Európe uvedená čokoláda)

lucim
7. júl 2010

dobry den vam zelam slniecka,dnes je krasny datum, ku dnu cokoladky vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, 😵 😵
sebastiankovi cmuk 😵
a nam prijemne tretie vyrocie svadby (a este jednej osobe, ale ta sem uz nechodi. ) tak radsej mojim spolusvadbovkam z mojejsvadby.sk idem zagratulovat. 🙂

brusinka.pusinka
7. júl 2010

Krásné pondělíčko přejeme my chalupáři a výletníci 😀 😀 😀 😀
Všem oslavencům jak jednoročním tak měsíčním přejeme jen to nej na světě a hromadu pusinek k
tomu 😀 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=JRMp1Ss7UHY

lucia32
7. júl 2010

Zdravíme 🙂
Oslávencovi gratulka k rôčku....Lucimke k výročiu...a keď je už ten deň čokoládky, žeby som si nejakú dala? 😀
Brusinka ahoj chalupárka 🙂 nie je dnes náhodou streda? 😀

brusinka.pusinka
7. júl 2010

Lucinko no vidíš my máme dny nějak popřehazované blbé svátky 😀 😀 😀 😀
Tak krásnou středečku 😀

nykyta
7. júl 2010

ahojte babulky 😉 😉 tak s najhorsieho sme uz vonkuuu 😉 😉 macik chytil crevnu chripku potom zasa som ju mala ja a tak sme konecne zdravy 😉 chuda ani narodky si moc neuzil 😉 😉 ale aspon trocha ich oslavil 😉 😉 od choroby sa nam totalne zmenil rezim teda aby som pravdu povedala tak uz ani ziadny nemame 😕 ale to sa casom upravi 😉 a zacal papat dvojnasobok asi kvoli tyzdnovej hladovke 😕 sak aj chuda schudol je ako sparatko 😕 tak dobieha 😀 a pomaly zacinam davat uz aj jogurtiky a ine vecicky co sme doteraz nemohli 😀 😀 a chcem dodatocne gratulovat vseeetkym oslaavencom 😉 😉 vsetko naj hlaaavne zdravicko bo to je najdolezitejsie 😉 😉
@lucim aj tebe gratulko k tomu vyrociu s mm 😉 nech vam to vydrzi esteee dlho 🙂 🙂 pekny dnik zatim paaaaa

nina41
7. júl 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj naj 😵 😵 😵 a @lucim gratulka k vyročiu 😵
Dnes som bola s Maťkom a Riškom na alergologii obaja maju ekzem,potravinovu alergiu,za lieky som dala 25€ ,ešte nam objednaju masť,maťko ma dietu,nesmie mlieko,musi mať dietu ,lebo ho prehaňa,nesmie ani kysle ani čokoladu,ani ja čokoladu,a ja ju tak lubim 😝
Baby ked maťko nesmie vajička ma tiež alergiu to čo mam variť ,?
A ma aj leukopeniu to čo som mala aj ja,aj malo železa,

anavi85
7. júl 2010

@nina41 ja bez vajicka varim uplne vsetko, mm je alergicky smrtelne

nina41
7. júl 2010

@anavi85 aj kolače?

sonya16
7. júl 2010

ani3012 - jéj, jasné že Vás čítam.Som normálne nenormálne prekvapená, ako ste si spomenuli. Veľmi pekne ďakujeme. Darí sa nám výborne. Máme 8 zúbkov, chodíme už dva mesiace a to je asi tak všetko, okrem toho, že ešte vieme ukazovať prštekom na veci,ktoré chceme. Pripájame sa aj my k iným oslávencom. Ešte raz, ďakujeme 😀 😀 😀

lucim
7. júl 2010

prave som si pomlsala na cokoladke, drobcek spinka, drahy este hrabe zahradu .... hu hu huuuuuu 🙂

lucim
7. júl 2010

@sonya16 to ste sikovniiiiii 🙂 a my tu mame nasu skvelu ani - kronikarku, ktora na vsetkych mysli a da to vediet celemu svetu. 😉
@nina41 juj, potravinove alergie s exemom, nic moc, ale dietou sa im to snad zlepsi.

my tiez mazeme. ta skvrnka co matko ma sa trochu rozmnozila, ale vyzera, ze ta ichtamolova mast na to zabera.
a dakujeme za gratulky. 🙂

majkas
7. júl 2010

kuk, u nas sa uz pekne spinka, uz treti den po sebe sme zrusili poobedny spanok takze vecer okolo 7-8 uz odkvacne 🙂

ja sa furt hrabem v tych pekarnickach a este furt neme vybrate...uz mi z toh 😎 zacina trocha hrabat 😖

a aj my sa pripajame ku gratulaciam aj za predosle dni co sme absentovali, ako pisala nykyta hlavne nech su vsetky deturence zdravucke 🙂

zajtra mam sono prsnikov v ramci preventivky, uz tam cakam skoro rok, lebo ze kojaca matka tam nema co chodit ze nebude dobre vidiet ale aj tak idem, aspon nech si vyskusaju, sak uz to nie je kojenie jak kedysi z eprsia plne mlieka, ta troska im hadam vadit nebude 🙂

nina41
7. júl 2010

@majkas ja som bola na sono prsnikov hned po pôrode v ramci preventivky 😵

jennna
7. júl 2010

ahojte ahojte žienky.... ja len tak narýchlo....ako sa hrozne vytešujem.....no lebo Dianka sa dnes odvážila prísť ku mne od postele k TV...asi tak meter a pol....a späť...a toto urobila asi tak 5x po sebe....takže už chodíme??? asi áno 😀

ale zase..neviem čo sa stalo....dostal paniku z vane...nemyslím, že by sa tam udrela alebo čo....skôr sa mi zdá...tlačia sa nám naraz štyri zuby....a minulý týždeň mala hrozne začervenaný zadoček.....doteraz sme tento problém nikdy nemali....ale počula som, že je to v dôsledku tých zúbkov.....no a ako som ju raz posadila do vane...tak ju vystrelo a začalo ju triasť a odvedy panika......včera som sa kúpala s ňou ale revala celý čas a dnes tiež, ale som jej spievala a tak...tak trošku vydržala....ale asi len 5minút....a zase rev.... :(((( tak som z toho smutná....ale cez víkend sa kúpala v jazere a žiadny problém nebol....len asi ten konkrétny zážitok z vane...a celkove je nejaká rozrušená.....dnes papala len a len mliečko....od rána asi tak 6-7fliaš....a stále je unavená.....

jennna
7. júl 2010

a všetko naj Sebinkovi!!!!

a ešte raz Lucimke k výročiu...alebo je vás tu viac??? všetkým gratulka!!!!!!!

jennna
7. júl 2010

no a na sono prníkov chcem ísť aj ja.....už ma nikto nevyšetroval 5rokov....ale aké "psie uši" mi zostali......mäkké želatínky...a to sa ešte stále zmenšujú..... 😀

anavi85
7. júl 2010

@nina41 robim vsetko bez vajicka, mam na to fajn recepty, som musela na to dojst, ale je to fajn (teda uz), ak budes chciet, tak ti ich dam....dokonca uz mam uj celkom super recept na korpus na tortu, sice je taky podobny ako babovka, ale mm je za to uplne vdacny 🙂

nina41
7. júl 2010

@anavi85 a môžeš mi ich poslať?

majkas
7. júl 2010

@jennna ahoj, aj u nas sme mali paniku z vane, tak sme ju zacali sprchovat a teraz sa uz znova kupka. a myslim ze to mohlo byt z teplej vody, mozno sa jej zdala prilis horuca alebo co aj ked vzdy kontrolujeme. a mozno u vas ako pises ked mala zapareny zadocek sa isla do teplej vody, tak ju to mozno stipalo este viac. v jazere voda studena tak to jej dobre chladilo zadocek

@nina41 tak zas sa potvrdilo ze co doki to iny nazor 😠 🙂

nina41
7. júl 2010

@majkas mne ešte doktorka poriadne pozerala aj tie mliečne žlazy,lebo som mala jednu hrubšiu,

brinzulka
7. júl 2010

kto chce sono-mozte prist...moj mm je sonomudr...popozera...popise... 😉

lucim
7. júl 2010

brin, andrej sa mi podpise na prso???? 😀 😀 😀

nina41
7. júl 2010

@lucim 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre