Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
21. sep 2009

rius ked pride mm s prace sa ho opytam ci si to nezopakujeme, ked to bude aktualne, tak ti napisem, ....tak ked, tak cakaj oznamenie 😀 😀 😀

riusik
21. sep 2009

idem povysavat, aby som to stihla, kym pojdem po tomaska...

riusik
21. sep 2009

sa zasmejem, ak ano 🙂

traktor
21. sep 2009

tak prijemne vysavanie...ja idem na tu postu, ked tu dlho nebudem, tak este stale kracam..... 😀 😀 😀

traktor
21. sep 2009

rius ja som vsetkeho schopna takze bacha na mna...... 😀 😀 😀

traktor
21. sep 2009

papa idem 😉

anavi85
21. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
kuk na nove fotky z vinobrania 😀

lucia32
21. sep 2009

hojky babulky...malinká spinká, tak mám čas ...boli sme ráno na výter, tak uvidíme, objednala nás aj na sono, teda vypísala žiadanku...
A opäť má citlivé ušká, tak ideme zajtra na uš-nos-krčné...jednoducho hľadáme príčinu jej plaču...aj mi ju vážili, pekne pribrala, má 5 kg, takže z mliečka priberá, za 2 tt 400 g...
Ja som mierne nachcípla, tečie mi z nosa a brní hlava, ani kafe som dnes nedala, už sa bojíám dať aj kofeín, aby ju nenafukovalo...a napísala nám pre zmenu Espumisan...

anavi85
21. sep 2009

luci - no pekne, dufam, ze ju to cim skor prejde..my nastastie tieto prolemy nemame...inak ako casto chodite na vahu?

monr
21. sep 2009

všetkým oslávancom, veľkým, malým prajem len to najlepšie. 🙂

majkas
21. sep 2009

aj ja sa pridavam ku gratulations, vsetkym maminkam k 18tinam a ich babenakm k vymesaciam a este aj meninovym, no proste vsetkym HAPPY BIRTHDAY a NAMEDAY 😉

majkas
21. sep 2009

ivi, malinky adko je krasnucky, na tej fotke c. 30 je uplne zlaty a na 31 je taky maly dzefo 😎

lucia32
21. sep 2009

anavi...chodíme raz za mesiac, teraz nás povážili pomimo, boli sme kvôli výteru...
uff, aj teraz mi marudzga na ručke 😝 , cicu nechce, papala io pol 12, takže ešte skoro 😒

lucim
21. sep 2009

gratulantom dakujeeeeeeeeeeem, a kazdemu virtualne nalivam mini stamprlik fernetiku, co je z ruk magistry liek. 😝 😵 🙂 😎 😅

riusik
21. sep 2009

na zdravie 😉

majkas
21. sep 2009

luci ahoj, takze mate rovnaky svetrik? 😉 ste take okukavacky? 😀

ako inac?

lucia32
21. sep 2009

lucim som mimo obraz, ale ty máš asi narodky, že? akého je dnes? 21 ? 😝 😀
tak všetko najlepšie....bobáčika mám na ruke, tak dočítam, aj tak sa nedá nič robiť 😀

majkas
21. sep 2009

lucim ja fernet nelubim, radsej nalej ..normalen si neviem spomenut jak sa to vola... uz som dlho nepila... idem kuk do barovej skrinky...
nemame to doma... 😠 same vina, no horor

olianko
21. sep 2009

Ahojky 🙂
Od kedy je Saska v skolke taknormalne nestiham sem chodit 😅 🙂 Stale robim nieco ine....
Videla som fotky zo stretka - vsetky ste tam velmi zlate.Chcela som aj ja prist ale nakoniec sme isli na bratovu oslavu.Tak snad nabuduce. 😉
Teraz lietam s Maximom po lekaroch bo ma stale ako keby upchaty nos a straaasne suchu kozu okolo usiek.Tak nam dr. povedala , ze bude zrejme alergik-sa tesim ☹ 😠
Este musim absolvovat kozne na Kramaroch ale teraz ked tam robia tu cestu sa mi taaaaak nechce tam trepat
.....a neviem ani komu ste gratulovali ale pridavam sa aj ja 😅 😵

majkas
21. sep 2009

aaa uz viem "bejlis" sladky likeeerik 🙂

riusik
21. sep 2009

majkas: ty mas mlsny jazycek 🙂 prid k nam, my mame 😎

majkas
21. sep 2009

my ideme zajtra na sono kvoli tomu podozreniu na reflux, dufam ze to nakoniec nebude ono...
anineviem kde to mam na tej antolskej ist, budem tam zas bludit

majkas
21. sep 2009

riius to vazne, zeby v ramci poobednej prechadzky? 😀 to by mala vecer spala sladko
len ci mate dost vies po takom uz skoro rocnom abstaku... 😀 😎

lucia32
21. sep 2009

majkas ahoj, no máme sa striedavo oblačno, ako kedy...svetrík sme neokukali, len nás v tescu oslovili zľavy 😀
A fernetik mám rada, ale citrus, ale doma mám len becherovku...to si majkas myslela? 😀

olianko
21. sep 2009

majkas nam ten reflux robili tam kde aj sono klbov

majkas
21. sep 2009

luci ani becherovkou by si ma nikto nekupil, ja tieto bylinkovo nevem ake veci ee 😵

my sme zase ten svetrik dostali 😀

majkas
21. sep 2009

oli a to je kde? my sme na sono boli v sukromnej amb nie na antolskej

olianko
21. sep 2009

majkas je to v poliklinike.Tam kde su gynekologicke ambulancie tak s tou chodbou je rovnobezna dalsia chodba a tam je to.Teraz neviem ci pred alebo za lekarnou je druhy vchod./ som sa vyjadrila asi jak tatar 😅 /

lucim
21. sep 2009

tak kazdemu co mu jazycek raci, aj bejlííííííís dame. 🙂 ideme na nakup, nieco s tatom na seba a maleho do kocika. 🙂

majkas
21. sep 2009

jaj, super, dik oli, tu chodbu viem kde to to je, a je tam nejako oznacene ze sono alebo mam hladat UZV? a ako to vysetrenie vlastne prebiehalo, kazali nam prist nalacno (som zvedava jak uz len toto dopadne 🙂 ). a neviem co jej mala obliect, ci dupky, ci body a polodupky, budu pozerat len brusko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre