Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
25. aug 2009

Ninuško to je fajn že dětičky spinkaj.Udělala jsem už dneska perkelt s haluškami a koprovou polévku a zítra jen upeču tvarožník. Syn udělal vajíčkové chleby k večeři a k tomu kakao mňamka 😉

nina41
25. aug 2009

josi prid aj mne uvariť 😀 ty 4 starši ešte nespia 🙂

josifek
25. aug 2009

kdyby to šlo nebyl by problém 😉 Však jěště mají prázdniny né tak ať si jěště trochu užijí 😉

traktor
25. aug 2009

ahojte, som daco nasla, len to tu neviem dat /skratka som v tom neskusena/, dajte si baby nositka. sk a ked tam budete tak kliknite na oblecenie...je to take zlate 😉

nina41
25. aug 2009

len ja už počitam dni ,kedy začne škola 😀 😀 😀

josifek
25. aug 2009

Ahojky Traky 😉

traktor
25. aug 2009

ahoj josi, mrkni sa co som nasla, je to fakt krasne,normalne rozmyslam ze si to kupim, este som take nevidela, je to uzasne... 😉

josifek
25. aug 2009

trak jo kuknem 😉

josifek
25. aug 2009

nemůžu to najít hoď link ☹

vinka
25. aug 2009

Nina niesi sama.Aj ja sa už teším,že škola začína. 😀 😀 😀 A to mám len jedného školáka. 😀

josifek
25. aug 2009

Ahojky Ines a dík fak je to supr ale já malou takhle nenosím, my použijeme až krosničku až bude umět sama sedět.No hold se mi moc to nošení v šátcích a klokankách nezamlouvá 😉

inneska
25. aug 2009

ahoj josi...keby chodíme viacej po akciách a erik by sa chcel nosiť na rukách, tak by som si lepšie nosítko alebo šatku poriadila...ale asi by sme to nevyužili 🙂

josifek
25. aug 2009

Inesko já to neodsuzuji jen to prostě nebudu využívat 😉

josifek
25. aug 2009

Teda dneska žádná noční směna co se děje 😕

jajona
25. aug 2009

ahoj Josi,
ja tiež mrkám a nikde nikoho

josifek
25. aug 2009

no copak se asi děje viď Jajo, asi je udyndali mrňousci 😀

gabrielkabj
25. aug 2009

ahojky ja som došla ale ešte odbehnem idem sa najest lebo od 15 hod. som nemala nič v ustach.

Baby jete broskyne, melon, hrušky hrozno?

Čo take varite?

josifek
25. aug 2009

Ahojky Gabika..... já jím skoro všechno ale to zaleží na tom co malé vyhovuje a co né 😉

jajona
25. aug 2009

ahoj gab...: ja melón jem, broskyňu som neskúšala, ale zajtra vyskúšam hrozno, pár bobuliek

anavi85
25. aug 2009

gab - ja jem uplne vsetko, len co som dosla z porodnice, tak som kazdy den vyskusala nieco nove a Adko sa este ani raz nevyhadzal, takyto postup mi odporucila doktorka...ja jem cokoladu, oriesky, vsetko ovocie a zeleninu, akurat vela nekorenim

jajona
25. aug 2009

a čo sa týka varenia, tak čo je jednoduché a čo sa rýchlo urobí. dnes som robila granatír, ale snažím sa hlavne polievky... pozajtra budem robiť zemiakový paprikáš a aj žemlovka príde na rad, len ešte neviem kedy. potom klasika: krupica, ryža v mlieko, pudingy

riusik
25. aug 2009

ahojte
mia, este si tu? nezvycajne 😉 tak zasa ta nedobehnem, ked uz mas na zajtra navarene 😅

monikabe
25. aug 2009

ahojte zienky, tak to ste ma prekvapili, ja si davam este stale pozor na to co jem

riusik
25. aug 2009

gabi: jem vsetko....

riusik
25. aug 2009

z toho, co si napisala...

inneska
25. aug 2009

už som tu aj ja 🙂

som mala kopec hrncov špinavých, a o šporáku ani nehovorím...tak som umývala 🙂 dnes ma čaká už len sprcha 😎

anavi85
25. aug 2009

ja mam jedine problem, ze mne pomaly nic nechuti, je to este horsie ako v tehu...neviem ci je to teplom, alebo mi jednoducho nechuti len tak

riusik
25. aug 2009

inn: aj mna 😎 a bolo by aj co pozehlit, presnejsie zostalo mi nejakych pat kosiel, ale chce sa mi? ee... tak nebudem. bodka.

riusik
25. aug 2009

ivka: hmm, ale musis, adko musi mat dobre mliecko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre