Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
4. jan 2010

ani tak nech ste v poriadku, matko bral fenistil 6 kvapky- doktorka vravela ze kludne aj do 10 . a bral rano a vecer....ale presne davkovanie ti poradi asi lucim... 😉

josifek
4. jan 2010

Ahojky Trakyiiiii to jsem ráda že je Matějíčkovi lépe a že zabírá a fuj fuj fuj nemoc mrcha pryč 😀 😀 😀

ani3012
4. jan 2010

traky
tak maminka bola u nej stavená a dávkovanie 5 kvapiek-ale neviem koľko krát denne.Ale asi jej dám každých 8 hodín.to by nemalo byť ani moc,ani veľa.
A na stertkos a teším!

Inn
začnem zháňať ubytko aj pre teba a Erika? Ja pôjdem vlakom.

ani3012
4. jan 2010

Inn 10:52 odchádza rýchlik z Trenčína. V KE sme o druhej.
http://www.penzionset.sk/PODSTRANKY/UBYTOVANIE....

traktor
4. jan 2010

ahoj josi 😉 , ani aj ja sa tak tesiiiiim, dufam ze si dovtedy nevybijem zub, abo nezlomim nohu....ale to by som musela byt v kome aby som neprisla..... 😀 / , verim ze dojde aj in.... 🙂

blani2
4. jan 2010

Ahojte 🙂

já jen rychle kuki. Všem oslavencům cmuk 🙂

Ani, jejda, ať jste brzo fit! Dávkování 5 kapek 3x denně 😉 Kubík bral fenistil už ve 3 měsících.

Traky, to je bezva, že jste lepší, jupííí.

Josi, Karamelka zlatíčko 🙂 S tím vařením jsi fakt jednička!

My trochu zápasíme s kašlem a rýmou, ale není to nic hrozného. Kubíkovi svědčí mrazivý vzduch, tak jezdíme zachumlaní po venku. Zrovna jsme na odchodu na procházku, tak pááááá

traktor
4. jan 2010

ahoj blani tak choroba heeeeeeeeeeeeeeeš 🙂 ...ale sa ani necudujem, tie zmeny pocasia robia svoje...

traktor
4. jan 2010

a u nas zacalo kraaaaaaaaaaaaaasne snezit, obrovske vlocky, husto, jej budeme ako v rozpravke 🙂

zaba2707
4. jan 2010

Anik my sme prvy krat fenistil brali ked sme lezali na Kramaroch to mal Fifco 5 tyzdnov vtedy sme davali 3kv. 3x denne a teraz jak sa mi vyhadzal z toho MM tak davam 3x 5kv. takze nemas sa coho podla mna bat ved aj Blani pise take davkovanie 🙂

lucia32
4. jan 2010

helou...tak dnes je na pretras fenistil? Nie kapustnička či koláčiky? 😀
Idem zbodnúť 1 vanilkový rožtek, bude bodová diéta 😝 😀
Som tu zahrabaná v číslach, aspoň zistím , koľko som zarobila 😎
Traky...už myslíš na stretko? Ty páni...apríl sa blíži 😅 , rei rei navrhovala v meste v Aide, ale kto ako chcete...košičanky navrhnite niečo...a čas poobede, zapadniarky dôjdu až po 2 😉

ani3012
4. jan 2010

traky príbalový leták som mala,ale bolo tam že 3-10 kvapiek a tak som teda nevedela,že koľko. 🙂
A žabka ďakujem aj tebe 😉

ani3012
4. jan 2010

luci
ineska sa nebude môcť vyhovárať na dlhú cestu,lebo ja pôjdem o pár km ešte ďalej.Som zvedavá,kedy sa tu ukáže 😕 Budeme si spievať s Eričkom a Evičkou:
Ide vláčik šišiši,odvezie nás k Mariši,od Mariši k Etele cez tri veľké tunele......
Ale môžeme prísť aj skôr,ale to by som v BA musela byť už o pol šiestej alebo siedmej? Ani neviem...

KTO EŠTE IDE?

traktor
4. jan 2010

tiez sa priklanam k aide, tu pozna kazdy, a cas, hoc aj rano...hlavne ze pridete 😀 😉

traktor
4. jan 2010

ide vlačik šišiši, odvezie nas k mariši, , od mariši k trakyne, snad do aidy trafime 😀 😀 😀 😀

ani3012
4. jan 2010

tak ja aidu nepoznám...ale Košičania nás tam určite navedú,keď im to zaspievame 😉 😀

lucia32
4. jan 2010

Ani...to len prejdete cez mostíček do centra a vsjo rovno a potom doprava a ste tam 😀

monr
4. jan 2010

ahojte, len na skok,
vrátili smee sa od našich,
chválim fotečky, gratulko oslávenčekom.
a od včera papá miška mrkvičku, zatiaľ chutí 😀

inneska
4. jan 2010

jsem zde 😀
cez víkend sme ešte návštevovali(potom napíšem, čo vyparatil erik u prababky)..dnes sme v ránce precádzky boli v tescu...ešte do zajtra je akcia na príkrmy 5+3 zadarmo, tak sme kúpili hlavne s mäskom...a dali do výpredaja bodynka, tak sme také tmavé modré zobrali, nech nie sú flaky vidieť 😀 a teraz ešte varím..a ešte u druhej erikovej prababky sme boli 🙂

a gratulkujeme oslávencom, dnešným, aj tým včerajším 😵 😵 😵 😵 cmuky pre všetkjých....

a vela zdravíčka pre všetky choručké detičky, je ich tu dosť, čo čítam 😅 tak sa pouzdravujte 😵 😵

inneska
4. jan 2010

ani...dúfam, že to výjde, bo by som velmo rada išla...a s tým ubytkom dobrý nápad, aspoň by sme sa nemuseli trepať na noc domov 😉 a ked ty nepôjdeš, tak ani ja 😀 sama by som sa asi odvážila 😝 a aj celkom fajn spoj..pozriem, či nestojí aj v trenčianskej teplej 🙂

traktor
4. jan 2010

tak ani mas to rozkazom prist....aby prisla aj in....obe vas veeeeeeeeeeeeeeeelmi rada uvidim , teda aj vase deticky 😀 😵 😵 😵 a matko akurat papal mrkvu z ryzou a veeeelmi mu chuti 😉

traktor
4. jan 2010

a ahoj in a som zvedava co to ten erik vyparatil 😉

josifek
4. jan 2010

ahojky venku zima jak v rusku na sibiři 😀 😀 😀 😀
Traky i malá miluje rýži, máme víc druhu a malá má rada i čistou jen s přesnídávkou 😀 😀 😝 😝

traktor
4. jan 2010

ahoj josi, veru riadna zima , ale nam je krasne teplucko 😉

inneska
4. jan 2010

napíšem, za chvílu, idem dať erikovi papať 🙂

josifek
4. jan 2010

Traky už jo ale venku opravdu kosa a punč okolo žádný 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samayka
4. jan 2010

ahojte mamulky

traky som rada že je lepšie.

mám otázočku - my sme dnes papali len čistý "zemák" - ako hovorí náš malý matýsek... teda zemák s trochou MM na zriedenie, nech je kaťa dobjá.. strašne chutil, normálne búchala packou do stoličky, asi že mama bagruj a nakladaj... no a pár hodín na to sme mali kaku totál svetlo zelenú a hlienovú. a velmo hlienovú... hm hm hm? môže to byť tým? mám skúsiť aj zajtra??? inak zemiačik už jedla s mrkvou z flaštičky a bolo všetko v pohode. to len dnes sme si dali čerstvý - bio a len sám... tak neviem

inneska
4. jan 2010

no včera sme boli u prababky erikovej...no a čo vyparatil, jasne, že zase si dal rande s podlahou, ale ako elegantne 😀 bol unavko, tak šiel spať..do velkej manželskej postele...kraj som obložila na 3x zloženou perinou...spal už 2 hodky, a babka zo srandy, že keby sa tu tak vo dveroch objavil..nechýbalo vela a bol by sa objavil..šla som ho pozrieť, a on už na zemi(zošmykol sa po perine)a plazil sa celý vysmiaty k pootvoreným dverom(ešte že nebol tesne pri dverách, že som mu nebuchla do hlavy)..ani nepípol 😀

samayka
4. jan 2010

😀 teda in - to aby si ho pomaly priväzovala 😀 😀 iný šikulko ten tvoj pokladík 🙂))))))
že plazil.. to my ani len na štyri zatial.. k tomu máme hooodne ďaleko ešte... i keď prdelku dvíha k nebíčku po každé keď len môže.. ale ryje pri tom lícami o podložku 😀 😀

inneska
4. jan 2010

samy...myslím, že mohlo to byť aj tým...ale na 100pro ti to nepoviem...skús dať ešte raz a uvidíš 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre