Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
25. jan 2010

kolotoč ako balík...bez poistenia 2.triedou 2,20€

traktor
25. jan 2010

jej dakujem lucia 😉

inneska
25. jan 2010

traky...tak to si za dobrú cenu kúpila ten balík vecí 🙂 no ak by si moc chcela to triko, tak ti ho potom kludne pošlem, ja zase chcem tú mikču..tiež máme nejaké, ale túto chcem...a tričiek máme tiež kopu..takže jedno hore dole 🙂 ak teda vyhrám 😀 a tá bundička...ja som ju práve vyhodila zo sledovaných...má šírku 33cm, tá modrá 37cm..tak radšej väčšiu chcem 🙂

ani3012
25. jan 2010

1.trieda a doporučene 600 gramov za 1,8 eura

traktor
25. jan 2010

in to som natrafila na maminu tu na nasom konikovom bazariku a stale ked nieco ma , tak hodi foto a co mi pasuje od nej kupim, teraz som tak brala teplakovu supravicku, je uzasna vobec akoby nebola oblecena.....a teraz pisala, ze ma aj dake prechodne vetrovky, poviem jej nech hodi foto, ti potom ukazem mozno bude dacopre erika, lebo mne uz netreba 😉

inneska
25. jan 2010

supiš traky, budem rada 🙂

idem kuki aj na koňový bazár, či dač tam nebude...ale idem si ešte kafčo spraviť...erik predchvílou zaspal 🙂

traktor
25. jan 2010

ked chcem najst konkretnu osobu, teda jej nic na bazariku tu...a nechcem hladat stranku po stranke...ako to mam urobit?

inneska
25. jan 2010

traky...skús si ho zadať do vyhladávača, máš ho nalavo, ked si na stránke, kde sú všetky sekcie(regiony, spolčný termín, bábätká, snažilky...)inak neviem...

zmurkaz
25. jan 2010

Ahojky - tak sme doma z NR ...
...babuláci budú krááásni a aj babulky 😵 😵 😵

Zuzanke pani dr. napísala mastičky a krémičky .... všetko miešaninky a tak 🙂 ...a doporučila kúpiť mydielko - jeho doporučená cena je 505 SK(je to ešte v korunách tak si predstavte nejaké to navýšenie 😅 😕 😕 😕 ) ...no a pravdepodobne sa jej ťahá žub/y ..bo len na mne visí a sem tam len zrazu réééév .... a tak
Juráš dnes vracal.... 🙄 🙄 🙄 ...teplotu zatiaľ nemá, ho prehnalo .... tak rátam že virózička jak vyšitá 😠 ☹

A JA som uťahanááááá a chcem spinuškať ☹ 😵 😵 😵

traktor
25. jan 2010

http://www.babybazar.sk/-id2140897.html, toto je krasne, su k tomu aj nohavky, dobra cena, ale matko uz ma toho vela.... 😉

zaba2707
25. jan 2010

ahojte babulky a babuliatka 🙂 oslavencekom vsetko len to najsamlepsejsie. Tak dnes sme skusili zasa banan s jablckom krmili sme sa iba mojim prstom ale slo to ako po masle 🙂 normalne to moje dieta otvaralo papulkuuuuuu 🙂

zaba2707
25. jan 2010

ako pozeram vo velkom sa tu nakupuje aukciuje 🙂

voskovka
25. jan 2010
lenullla
25. jan 2010

🙂 ahojte maminky
máme druhý zúbok vonku 😀 konečneeeeeee...

zaba2707
25. jan 2010

ahoj lenik tak to gratulujeme my sme zatial v klube bezzubych ale vobec mi to teda neprekaza aspon je klud v celku 🙂

traktor
25. jan 2010

vosky diky, mam 😀 , sice svetlunko modre a stalo 9 eur aj s postou, ...od tej kamoskytu z kona a je to ako nenosene....som tym ocarena 😀 😀 😀 a diky ze namna myslis 😉

majkas
25. jan 2010

ahojki,

gratulka oslavencom, Natynke posielame pusu 😵

zabka tak supis ze papal, nakoniec nebudes stihat ani lyzickou krmit 😉

a uz tu nedavajte tie linky, same krasne veci tu hadzete do eteru a potom kto ma tomu odolat??? 😠 😠 😠 🙂

a otazka do plena pre uz dokrmujuce maminky- aku maju deturence kaku? lebo my kakame cca 2krat denne, raz je taka hustejsia, ze nalepi na dupu jak placka 🙂 a ta druha je taka dost riedka, ako ked bola len kojena a sem tam je aj taka vodnata. a farben podla toho co papa, oranzova, zelena... je to OK?

inneska
25. jan 2010

ivka, ty mi prihadzuješ na aukciu?? 🙂

lusia_99
25. jan 2010

ahojky
pozdravujeme vsetky maminky aj babatka 😵 oslavencom gratulujeme 😵
my kasleme uz treti tyzden...nic nezabera ☹ zajtra ideme na snimok aj na krvicku... dufam ze to nebude nic vazne ... ☹
inak sme bezzuby ale uz nie dlho tolko ze nevykukne 😀

traktor
25. jan 2010

in som stratila nerf v 14 sekunde 😀 😀 , ale kludne ti ju prepustim som ti drzala prsty a tie svinuchyfurt prihadzovaly...

zmurkaz
25. jan 2010

majki - myslím, že je to oki 😵
traki 😉
Juráš ešte zabojoval a ešte raz vracal ☹ a ešte ho raz prehnalo ... teraz má v sebe len 2 kolieska banánu a asi 4 hlty čierneho čaju ...mám paniku, aby sa neodvodnil b nemusel ísť do nemocky - by som asi zošalela (ale išla by s ním mamina moja... ale aj tak)
a Zuzi spí na ruke 🙄 ... ale hlavne že spí 😉

Som tááák vyždímaná

traktor
25. jan 2010

chces ju ? 😉

traktor
25. jan 2010

majka mame vselijaku...aj taku aj taku, podla toho co papame...

zmurkaz
25. jan 2010

oziky Nataly veeeľa zdravíčka, šťastíčka ..... a aj ostatným 😵 😵

lucia - a ktorý ti kašle?

inneska
25. jan 2010

traky...som myslela, že to pôjde ešte vyššie...ak to chceš, kludne si to nechaj, ak nie, tak rada zoberiem 🙂

lusia_99
25. jan 2010

malinky Misko ☹

traktor
25. jan 2010

kludne viem ze si to velmi chcela...to len mne nervy povolili pre teba, za teba , s tebou 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre