Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
6. feb 2010

asi zubky ale aj kaslik ma ako mal matti mozno presiel bacilko 😠

laurajana
6. feb 2010

ozi, jenka, maminky....krása, že? Určite niečo vyberieme pre Laurinku...http://www.stavba-domku.cz/detsky-pokoj/fotogal...

lucia32
6. feb 2010

vyťahujem z 2. strany....dobrý večer 🙂

ozi
6. feb 2010

si ma predbehla, čau 😉

ozi
6. feb 2010

laurajana, pekné detské, Maťo by si určite vybral tú vojenskú, to máme teraz na dennom poriadku, Saške možno aj tú prvú, ale Samkovi mi tam chýba nejaká s vláčikmi, on je do nich zažratý, no a už "len" peniaze a priestor 😝 😀

lucia32
6. feb 2010

ozi...soráč 😝 😀

lucia32
6. feb 2010

my tu strašikujeme s Naty, celé poobedie je mrzutko, už máme v sebe panadol a j na zubkoch kamistad...

lucia32
6. feb 2010

zaspinkala o 6, ale o 7 sa s plačkom zobudila, tak strašiakujeme...ocik šiel do lesa na jahody 😀

ozi
6. feb 2010

jahody? čo je Maruška 😀

Saška dnes bola tiež strašne mrzutá, asi tiež zuby, ale už spí...aspoň dúfam, lebo je ticho 😕

ozi
6. feb 2010

áno, spíme, som bola kuk

mám upratané, malá teda spí, Samko ešte u starkej, lebo sme neskoro skončili s upratovaním a mm s Maťom išli na návštevu, tak mám freeeeee , telku kašlem, aj tak tam nič nieje, tak aspoň mám chvíľu na net

myčka zapojená, ale vodár lepil kĺby na odpad, tak vodu môžme púšťať až zajtra, ale už je spolovice plná

sa dačo nafrfľal vodár, lebo máme "američana" /ako to nazval náš stolár, aj on ho má / a ťažko sa to spája, keď nepasujú trubky a bohužiaľ obchody s vodárenskými potrebami sú dnes a zajtra zavreté , ale už som si na drvič zvykla a teraz tam zbytky šupnem a dám do umývačky, tak ja neviem čo budem v tej kuchyni robiť....aha ešte variť

ozi
6. feb 2010

ale tu to ožíva, keď ja už 😔 , kto to má potom stíhať dočítavať 😝

som čítala o úrazoch a niektoré aj videla, hrúza...to človek ani nemá šancu,také sú šikovné tie naše dietky, ja mám vždy strach, čo sa udeje, keď na chvíľu odbehnem 😝

ozi
6. feb 2010

jéééj, to je super odrážadlo a Naty je nádhernááááá 😵

lucia32
6. feb 2010

dakujem 😵 , ale to len taká rychlovka pri skúšaní...foťak blikal, že kaput 😝

ozi
6. feb 2010

ešte nespinká? Kedy Ti chodí 😔 ?

lucia32
6. feb 2010

Už spinká...normálne okolo tej 7, ale posledné dni má nejak posunutý režim, miesto 3 spinkaní len 2 a tak dnes šla až po pol 9, ale zaspinkala okolo 6 ale zobudko 😉

ani3012
6. feb 2010

a jedeš Kájo (Nati) 😀 sa jej lúblio 😵

ozi
6. feb 2010

my sme ju naučili o ôsmej a tak isto ukladáme aj Samka, ale ten ešte štrajkuje aj do deviatej

lucim
6. feb 2010

dobry vecer slniecka a slnecnice 🙂

ozi
6. feb 2010

Ty teraz ožívaš a my už pomááály ideme 😔 , ale inak ahojček 😉

lucim
6. feb 2010

ja mam predd sebou aj maleho nezmara 🙂
🙂 T 🙂 TS žžH K N

lucia32
6. feb 2010

Dobrý večer a hned aj dobrú noc 🙂

ozi
6. feb 2010

aká mama, taký syn 😀

naše deti / moje a Luckine/ už spia a my už tiež nemáme ďaleko 😉

ozi
6. feb 2010

luci, bruuuu 😔

lucim
6. feb 2010

docitkavam trosku - utahana som aj ja, vcera sme boli na oslave, dnes sme obiehali avion v blave, a svokrovcov, ale maly duracellko este vladze . 🙂
lu bruuuuuuuuuuuuu 🙂

lucia32
6. feb 2010

Ešte som foto chcela pridať, ale blbne mi net, tak bude aj s červenými očami....program sa drbká 😝

lucim
6. feb 2010

kde mame link? 🙂

lucim
6. feb 2010

lu kukla som video, naty je zlataaa a tusim sa jej este viac pacil fotak 🙂

lucim
6. feb 2010

jeeej , bianka je tiez krasnucka, zlate segry 🙂

ozi
6. feb 2010

ja tiež brúúú 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre