Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
8. feb 2010

už to idéééééééééééééééé 🙂

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Luci děkuji no je to na prd někdy to stávkuje 😀 😀 😀 😀

traktor
8. feb 2010

baby to video zo vcera o tych detoch mi nejde, ta sa to kuknut aj dakde inde?

lucia32
8. feb 2010

počkaj bol tam link, ešte na nejaký iný kanál

brusinka.pusinka
8. feb 2010

http://www.facebook.com/pages/168-hodin/1286938...

traky ale je to hrůza volala bych sociálku a policii přijde mi to jako neskutečné týrání dětiček ☹ 😠 😠

lucia32
8. feb 2010

brusi pusi 😉

traktor
8. feb 2010

tak mam dost a to som nemohla dopozerat, nemam na to zaludok...to mozu pocuvat ako im tam die deti placu?....to nie su matky...takym deti vobec netreba...otras, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...hned som si matka vystiskala...

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Traky mě včera tekly slzy a manžel nevydržel a odešel pryč říkal že by jim je všechny vzal a zakázal mít další děti že jsou psychycky narušenéééééé 😠 😠 😠 😠

ozi
8. feb 2010

veď to sa rozum zastavuje 😠 ...asi im je ľúto, že majú zdravé detičky 🙄

malka18
8. feb 2010

ahojte..je tu niekdo..sa cem len opýtať môžem spraviť..cestoviny s brokolicou a vaječným žltkom??díky

arci
8. feb 2010

ahojky holky,,,, musím hned k tomu videu, to je fakt děs a hrůza co můžou některé maminy dovolit dělat vlastním dětem,, nebo dokonce jim to dělat i samy, no hrůza
jinak máme dnes 7měsíců a konečně máme první spodní zoubek, je jen malinko vykouklý ale už je konečně venku 🙂

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Málka proč bys nemohla klidně udělej 😉 jen dělej bezvajěčné těstoviny 😉
Arci gratulka k zoubku 😉

malka18
8. feb 2010

brusi-pusi kujeeeem 😉 😉 ...už aj idem na to 😀 😀 😀 😀

inak k tomu videu sa radšej nebudem vyjadrovať lebo by som musela asi moc nadávať..nemám slov...chudence detičky ☹ ☹ ☹

ani3012
8. feb 2010

arci a prečo ťa nemám zapísanu? 😕 Sa véľmi ospravedlňujem a dodatočne:

arci.............8.7............Emka má dnes sedem mesiačikov 😵

laurajana
8. feb 2010

ahojte...k tomu lietaniu miminiek...presne ako ste sa tu viaceré vyjadrili - deti treba lepším matkám a kopa takých dobrých ich nemôže mať...viac by si vážili detský smiech, ako plač...ach bože...strašné niečo...čo ich k tomu vlastne viedlo?! fuj ☹

arci blahoželáme k prvému zúbku...ako aj všetkým ostatným zubáčikom...my sa stále trápime-soplíme-kašleme-hlienikujeme-plačkáme...teraz sme trošku zaspinkali, ale dýchanie je des, ťaháme soplíky kedy sa len dá...strach...fufu moje chúďatko malé choručké

voskovka
8. feb 2010

ahojte.kočky....mame sa celkom.dadulko ma chripku,adamko zatial ok.stale mu hnisa to rameno...
mna dnes čakaju o 15tej sono prsnikov....doki ma tam poslal...som zvedava.... 😕
všetkym všetko naj,zubatkam tiež... 😉

laurajana
8. feb 2010

vosky tak dadulko nech sa rýchlo vylieči, viem čo je to mať choré detičky, naše sú obe po sebe, najskôr Matti teraz malá...snáď to už prestane konečne a budú detičky len a len zdravé - veľa by som asi chcela 😉 ...držím palčeky čo sa prsníkov týka

arci
8. feb 2010

ani to je O.K. ,, jsem až v posledních seznamech
laura my máme rýmu od narození , každý den min. 1x denně vysáváme nosík, dřív se to malé líbilo a držela ale poslední dobou je to hysterka, tak přeji brzké uzdravení 😉

voskovka
8. feb 2010

dakujeme🙂

laurajana
8. feb 2010

dik arci, náš malý je alergik, tak viem, čo je to nádcha od narodenia 😒

zaba2707
8. feb 2010

ahojte bambulky dnesnym oslavencekom vsetko naj naj naj

tak isto vsetkym novym zubkacom gratulko od nas ... vy uz mate tych zubakov my sme stale v klube bez zubych 🙂

zaba2707
8. feb 2010

no a zajtra nas caka druhe ockovanie 😒 tak som zvedavko ako to Fifo znesie

susy
8. feb 2010

ahojte. my máme poradnu tento piatok a už tyžden sme s jednym zúbkom 😀

blani2
8. feb 2010

Ahojte 🙂

velká gratulace všem dnešním oslavencům a novým zoubkům 🙂

My jsme stále na počtu 2 dolní jedničky. Kubík už dostal párkrát lehce po zadečku, když se zkoušel zakousnout do bradavky. Je pravda, že to udělal jen tehdy, když si spíš s prsem hrál a neměl velký hlad..jak jsem ho plácla, tak na mě provinile kouknul, tak snad to nebude zkoušet moc často. Teď zrovna spinká na bříšku, což je záruka delšího spánku 🙂

K videu jen krátce...Viděla jsem ho už včera na ct1 a všechny ty "matky"(?) bych pověsila za jednu nohu do průvanu a nechala bych je tam viset, až by zčernaly!

zaba2707
8. feb 2010

jeeej susy ahoj, teba som tu sto rokov nevidela 🙂
gratulujeme k zubku

ani3012
8. feb 2010

😀 😀 😀 že niekto zvoní pri dverách,otvorím a tam sa ma teta pýta : Je tvoja maminka doma? 😀 😀 😀

zaba2707
8. feb 2010

ani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hathor1231
8. feb 2010

cauky,
kuknem a hned video s nejakymi posahanymi kravami co si myslia,ze letajuce deti su super!!! kruna 😠 by som ich preplieskala a vzala im deti! ani som to dopozerat nemohla 😔 normalna mama sa snazi,nech je dieta pokojne a stastne a tie .... ich este shakuju a chudence im placu 😠 nechapem takymto materam 😠 dufam,ze zistia kto to bol a riadne im to daju zozrat 😔

tak som sa vytocila a idem...

oslavencom vse naj 😉 isto tu niekto oslavuje 😀

my sme sobotnajsiu noc stravili v nemocke 😔 mala grcala ako blazniva 😔 uz som cakala to najhorsie 😔 nastastie sa asi len prejedla 🤐 snad... uz je vpohode... ale uz to zazit nechcem 😔 takto som sa nemodlila uz ani nepamatam 😔
a 1,5t dozadu sme mali prvu nehodu- buchnutu hlavicku ☹ tak som si porevala ☹

idem sa chystat ku zubarovi 🤐 mam z nich paniku 😅 ale faaaakt 🤐
a v piatok drzte palce,mam termin na tu operaciu,tak nech to prezijem 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre