Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
13. feb 2010

tak je tam písané,že uchovávať po otvorení v chlade.Komoru nemám,tak som ho dala do chladničky

monr
13. feb 2010

ja ho skúsim dať do komory, je tam tma a celkom chladno

monr
13. feb 2010

ani, nevieš ako parkuje na Kramároch pri nemocnici? tak či tam dosť miesta

ani3012
13. feb 2010

😀 😀 😀 srandista

ani3012
13. feb 2010

kedy a na koľku ideš na Kramáre?Ja som minule čakala 40 minút,aby som mohla zaparkovať.Stála som v kolóne na ceste.Ale vo štvrtok som prišla o siedmej a zaparkovala som pred detskou bez problémov

monr
13. feb 2010

ešte neviem kedy, chystám sa k očnej s Miškou, ale ku koncu týždňa nie hneď ráno.

monr
13. feb 2010

ja som tam bola raz v živote busom ešte ako stredoškoáčka, vôbec netuším ako, kam, kedy

ani3012
13. feb 2010

http://blog.vana.sk/2008/02/nemocnica-kramare.html
aby si mala prehľad,ako to tam chodí 😉

monr
13. feb 2010

fuha, to je riadny blázninec

ani3012
13. feb 2010

ja idem na Kramáre vo štvrtok na 9...žeby sme sa tam stretli 😕 🙂

monr
13. feb 2010

asi poviem mužovi, nech nájde niečo poblíž, kde ma len vyloží, čakať v kolóne by sa mi nechcelo

monr
13. feb 2010

to ja musím zistiť, aký má muž program, všetko podľa toho, resp. vtedy, keď ide on do Blavy, škoda. ☹

monr
13. feb 2010

aebo teoreticky vlakom a potom busom, ale zas to by bolo moc zložité

raona
13. feb 2010

ahojte babky, tak hlasim, dalsia prebdena noc.. Sarinka stale teplotkuje, ja som taka nevyspata.. a navyse, aj mne zacala nadcha, boli ma cele telo, len soplim a soplim.. asi som vcera na poliklinike schytala dakeho virusa.. a skriabe ma v hrdle.. nechutneee.. tak to je fakt krasny valentin.. kokso.. a zub ziaden zatial nevysiel, ani sa zatial nevysypala..

monr
13. feb 2010

rao, snáď jej to prejde, aj tebe čoskoro. veľa trpezlivosti ti prajem

monr
13. feb 2010

babulenky, nateraz sa lúčim, idem prebaliť drobátko, a niečo zbuchnúť na obed.
zatiaľ papa

inneska
13. feb 2010

čafte...

ja som hotová 🙄 tá ďúra po tom zube sa mi zapálila, tak ma to bolí ... včera večer mi to aj pripuchlo...vydržať sa to dá(ked zjem dáku tabletku) 😅 snád do pondelka vydržím a ráno hned k zubine pôjdem, ak nie, tak pohotovosť v TN to istí 🙄

ani nemám chuť dočítavať, vždy ked môžem, tak spím(vlastne vtedy, ked aj erik spí)..a ked mám chvílku čas, tak sa mi nič nechce...

a u erika hlásim 5 zub(ľavá 2 je vonku) 😎 predvčerom na preveze nôžka vyzerala zase o kúsok lepšie 😵

tak ked budem mať chuť, tak sa zase ohlásim..papa 🙂

pirinka
13. feb 2010

ahoj mamulky

innes fíha, tak to ti nezávidím ☹ . Bolest zubů to je sviňa 😖 . Snad se ti to trošku uklidní a nebudeš muset na pohotovost

mě pro změnu trápí bolesti v jiné části těla....už pátý den a mrcha furt né a né skončit 😠 . Teda takhle jsem si ten návrat po 7 měsících nepředstavovala 😅

berušky nemáte nějaký tip co na opruzelou prdýlku? Malá má od té doby co měla průjem podrážděnou prdelku a zatím to ne a ne polevit 😒 . Normálně jsme používali sebamed extra jemný (před tím bepanthen) a když se jí to zhoršilo, tak jsem začala zkoušet ten sudocrem, ale žádný pokrok nevidím ☹ . Včera jsem jí dala do koupele trošku heřmánkového odvaru a snažím se větrat jí pozadí při každé příležitosti, ale možná víte o něčem lepším?!

vinka
13. feb 2010

Ahojte baby.Inn to čo máte za zubáča doma. 😀 No mi len dva.Joj mne malá stále nesedí mám z toho depku. ☹ ☹ Kedy vám začali detičky samé bez opory sedieť?

inneska
13. feb 2010

piri...erikovi na zaparenú riťulku pomohla nivea na zapareniny(mala som len vzorku, ale hned po jednom použití mu to zmizlo) a teraz stále mažeme len niveou proti zapareninám..a sme spokojní 🙂 treba skúsiť, čo zaberie..ani nám ten sudocrem moc nepomohol 😒 a s tou MS, prvú som mala 6 dní a teraz druhú až 7..práve včera skončila..a tiež bežne mávam 5dní...

vinka...a to nie sme prvý, čo máme 5 zubov 😀 viem o traky, že maťko tiež už má 5 zubákov 🙂 a nesedí ti, ked ju posadíš, tak sa prekoprcne ?? mne tak erik začal sedieť možno mesiac dozadu, čo bol strabilný v sedení, ale ked som ho ja posadila..a teraz je už asi 10 dní, čo sa aj sám z lahu posadí 😎

nina41
13. feb 2010

riško sa mi vyhadzal,neviem či z mucosolvanu,alebo z jedla

ani3012
13. feb 2010

ninuš a čo ste zavádzali nové jedlo?

vinka
13. feb 2010

Nie nesedí ked ju posadím.Sa prekoprcne. ☹ Som na nervy z toho. ☹

ani3012
13. feb 2010

vinka,ja som bola s malou na rehabilitácii a ešte teda nesedí,ale keď jej doktorka odrátala tie dva mesiace,tak povedala,že je výborná a aj popredu.Tak neboj,malá ma času. 😉 🙂

ani3012
13. feb 2010

inak som kukla do albumu ,že tam máš krásne tortičky tortičky 🙂

nina41
13. feb 2010

ani nie,jedol to aj včera a nič,ale dnes som mu dala mucosolvan a vyhadzal sa,

ani3012
13. feb 2010

Poruchy imunitného systému, kože a podkožného tkaniva:
Vyrážka, žihľavka, angioedém, anafylaktické reakcie (vrátane anafylaktického šoku) a iné alergické
reakcie

to som našla medzi nežiaducími účinkami,tak to bude z toho.Už mu ho nedávaj a uvidíš,či sa vysype viac alebo to začne ustupovať.
Stodal si mu nedávala? Ten je homeopatický

vinka
13. feb 2010

Ani vieš ked naposledy ma dr.vystrašila.Lebo malú ked posadím,že ju opriem tak mi klesne do predu.A mi povedala,že toto nemá robiť. ☹ A ona mi stále tak klesá do predu. ☹ Vôbec nieje stabilná. ☹

ani3012
13. feb 2010

alebo aj hedelix a sinupret- sú bylinkové

ani3012
13. feb 2010

vinka a prečo ťa neposlala na neurologické vyšetrenie? Ona by vedela najlepšie povedať,či treba s malou niečo robiť alebo či má ešte čas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre