Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
25. feb 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Chlapcom sa už pomaly končia prazdniny a v pondelok škola 😵

ani3012
26. feb 2010

Dobré ránko !
Piatok

Tak sa prehupneme k dvojcifernému mesačnému dátumu.Otvára ho nik iný ako náš Matýsek:

pavcik..................26.4................Matýsek má dnes 10 mesiačikov 😵 😵

A Rišulko má dnes 8 mesiačikov 😵 😵
nina41.................26.6..................Riško

Chlapom prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Viktor, Porfýr, Edina
Meniny oslavuje v ČR: Dorota,Božetěch, Božetěcha, Dora, Doris
Aj k meninkám všetko najlepšie 🙂

Kalendárium:
ešte stále nám trvá Medzinárodný týždeň priateľstva
(sponzorovaný a podporovaný Medzinárodnou spoločnosťou priateľstva a dobrej vôle – ISFGW)

ani3012
26. feb 2010

piri
gratulka k zúbku! tak už to aj vy máte za sebou 😵

gabika: stretko je 18.4. o 14 hod. v Košiciach v Aide. tešíme sa!!!!! 🙂

ozi
taktiež gratulka k zúbku a zajtra o 3,30 ťa tu čakám na júlovkách alebo skôr tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Lucim:
za zub kupuje polovička...tuším šaty,ale to není podmienka.Ak zub najde niekto cudzí,tak by mali niečo kúpiť rodičia
Som našla link na zuby:
http://www.choredieta.sk/index.php/zuby/mliecne...

ninuš: Ahoj ! Si sa dlho predlho neukázala! Cmukáme Riška !

ani3012
26. feb 2010

a mám prvé negatívne hodnotenie na MMB! Juchú!
Traky, to je od toho fasa...som mu už odpísala 🙂

nina41
26. feb 2010

Ahoj ani,dakujeme, chlapci boli u babky,a tam sme nemali net,včera som si bola po notebook,tak konečne dam nove fotky, 😵
Ja takisto gratulujem Matyskovi,prajem vela zdravička 😵 😵 😵

ani3012
26. feb 2010

už sa teším na fotečky! šup sem s nimi !

traktor
26. feb 2010

dobre ranko, oslavencom gratulujem 😵 , a ani vykaslat sa na jedno poondete negatko....furt lepsie ako prist o prachy....a ked si niekto pozrie od koho ho mas, tak to razom chape 😉 ...a s toho vypelichaneho kohuta sa uz vystavny kus nikdy nestane.....ma tolko negatiek, ze az...

ani3012
26. feb 2010

ale mne je to tak jedno.Len ma prekvapil,že až tak neskoro dal hodnotenie,vlastne po 11 dňoch

blani2
26. feb 2010

Dobré ránko,

oslavencům véélká gratulace.

Tak my jsme tu opět na pokračování s naší diagnozou...

do rána jsme se osypali....byli jsme u dr. Šestá nemoc je tu 😝 😝 😝

ani3012
26. feb 2010

blani,trakyn Maťko to mal tiež,tak ona ti bude vedieť najlepšie povedať...ale odkiaľ to je ta 6. choroba? Jak sa da tomu vyhnúť?

blani2
26. feb 2010

http://www.novyvek.cz/?sekce=maminka&pg=clanek&...

Ani, dr říkala, že na to léky stejně nejsou. Typická je horečka 2-3 dny a jak ustoupí, tak se dítě osype. Ani to prý nemusím mastit. Vyrážka by se měla do 2-3 dnů ztratit. Neškrábe se, tak by ho to nemělo svědit.

Vzpomínám si, že s tím Matýsek taky bojoval...

blani2
26. feb 2010

Vypadá to, že jsme začali střevní chřipajznou, pak prořezávání horního řezáku a zakončila to tato potvora. 3v1 😝

ani3012
26. feb 2010

ale aspoň že to nieje nič vážnejšie. No na nálade to aj tak nepridá... 😝

traktor
26. feb 2010

blani tak vitaj v klube 😅 .....nie je to nic strasne dolezite je aby vela pil....mozno bude menej papat ...skriabat to neskriabe....treba sa spravat ako bezne, len je dolezite si odsledovat tu teplotu....lebo svinucha vyskoci tak naraz vysoko....vyhadze sa postupne....bude to az velmi skarede ale tak ako to pride tak to aj odide.....hlavne vela pit, my sme to trosku podcenili a tym , ze bol matko az moc spavi sme skoncili na infuzkach...

blani2
26. feb 2010

Traky, díky za přivítání 😝 😅 jo jo nechutenství je asi takový nejhlavnější příznak. Vlastně chce akorár prso, tak kojím, co to dá. Máme doma takovou malou kropenatou koroptvičku.

traktor
26. feb 2010

blani tak len vydrzat, netreba silit s tym jedenim , kolko spapa tolko spapa dolezite je pit....ja som potom uz aj cez striekacku davala....vsak on to dozenie len co vyzdravie.....inak, ze 6 chorobu moze mat len raz, potom ma vybudovanu imunitu na cely zivot

blani2
26. feb 2010

Traky, díky. S tou imunitou je to pozitivní informace 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

traktor
26. feb 2010

blani to akoby som nasho matka videla.....a to mal takto komplet telicko

blani2
26. feb 2010

Traky, i Kubík to má na trupu. Akorát se mi ho teď na focení nechtělo vyslíkat. Mimo ruček a nožek to má vlastně všude.

traktor
26. feb 2010

tak ked to ma uz vsade, takuz bude dobre, uz mu to zacne postupne odchadzat a je po chorobe 😉

traktor
26. feb 2010

a inka sa neozvala? ako je na tom erik....

blani2
26. feb 2010

huráááááá 😵 😵 😵

ozi
26. feb 2010

Ahojte baby 😉

ako tak kukám, my sme asi šiestu nemoc prekonali minulý týždeň, horúčky, nechutenstvo, a po asi troch dňoch sa kompletne vysypala, najmä bruško a chrbátik, presne tak to vyzeralo ako u Kubíčka, ale už je dobre, aj papať začala

oslávenčekom veľká gratulácia, najmä nášmu 10-mesačnému 😉

ani,tak som zvedavko na ten hokej, len dúfam, že deti budú spať, lebo mm od telky nedostanem, aby mi pomohol, lebo mu tam hrá dobrý kamarát , ale nech to už dopadne akokoľvek, je to veľký úspech byť medzi najlepšou štvorkou

traktor
26. feb 2010

inak je aj dobre ze sa o tom pise, lebo ja som o tejto chorobe nic nevedela a bola som s toho hotova....uz ma napadali take myslienky, take tie uplne najhorsie choroby, ze az....

blani2
26. feb 2010

Taky myslím, co asi Eriček..Doufám, že je mu líp.

Ozi, tak klub 6.nemoci má už 3 členy? ....tak a to by už mohlo stačit 🙂

Je dobře, že se tu o té nemoci bavíme. Já jsem na ni měla tušáka, fakt to bylo vše hodně zvláštní. Hlavně až takové horečky mi neseděly na zuby.

monr
26. feb 2010

ahojte
tak devuchy, mne bolo blbo aj včera, ale to mi zas pre zmenu vyskočil tlak, asi už nebudem môcť odkladať toho kardiológa, brrrr.
ale dnes zatiaľ lepšie, snád už bude dobre.

blani, kubíka fúkam, nech mu to čo najskôr prejde.

a k zúbkom komu vybehol, gratulujem.

a samozrejme aj oslávencom.

ani3012
26. feb 2010

ale akú ma krásnu hlavinku Kubko! To Evička ju ma trochu zležanú zo zadu

ozi
26. feb 2010

Aj Erik to má? 😕

ja som si tiež myslela, že to zuby, ale, keď sa potom obsypala, tak mi bolo jasné, že ee, dokina mi povedala, že to nejaká vyróza

blani2
26. feb 2010

Mon, děkujeme, chuďatko, tak hlavně, ať už je ti lépe.

Ani 😵 Evička má taky krásnou hlavičku, kdeže sleželou

Ozi, Eriček měl střevní potíže..

traktor
26. feb 2010

aj nas matko zacal crevnymi potiazami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre