Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
1. mar 2010

😀 😀 😀 😀 to je super !

traktor
1. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
1. mar 2010

pre jednu labilnejšiu povahu :
Závisť (lat. invidia). Význam slova invidia je pozerať so zlým úmyslom. Závisť je jedna z ľudských emócií, spočívajúca v túžbe po niečom, čo má niekto iný, a v snahe získať predmet tejto túžby, niekedy i za cenu zavrhnutiahodných činov. Spolu so žiarlivosťou či nenávisťou patrí medzi konceptuálne ľudské emócie.
Z hľadiska náboženského býva odsudzovaná ako hriech, napr. katolícka náuka ju považuje za jeden zo siedmich hlavných hriechov. Kniha Exodus (20,17) uvádza: "Nepožiadaš dom svojho blížneho, ani nepožiadaš manželku svojho blížneho, ani jeho sluhu, ani jeho slúžku, ani vola, ani osla, ani nič, čo je tvojho blížneho!"
Možno dnes slovu osol zodpovedá auto, a to by mohlo predstavovať niečo žiadúce vo vlastníctve iného. Je potrebné vyhnúť sa závideniu osla v majetku iného, pretože by to mohlo viesť k hriešnym myšlienkam. Závisť sa týka negatívnych pocitov voči osobe, na niečo čo osoba vlastní.

ŽE ŤA TO BAVÍ 😝 😝 😝 😝 😝 😝

traktor
1. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
1. mar 2010

neteš sa traky,aj to možno zmažú 😉

ani3012
1. mar 2010

ale rozmýšľam tak-čo ta osoba celý deň pri PC robí? Veď ona ani spať určite nemôže...v podstate mi je jej ľúto...

inneska
1. mar 2010

huhuhu 😀

skúšate adminky?? 😀 😀

jablčko sme aj my dneska žužlali a 2x nám zabehlo 😅 a dnes konečne erik trochu viac papal...moc mu chutil ´zakamuflovaný jogurt´...aktivia,domáca presnidávka(jablko+hruška+maliny) a sunarky...len tak tie vrátka otváral 😀

brusi..videjko mi nejde prehrať 😒 čo je na FB, to neprehrám...

lucimka..lukáškovi prajeme krásny a dlhý život a na začiatok vela a vela mliečka 😵 😵 😵

lucim
1. mar 2010

nonono neposlusne holcicky 😀 😀 😀

inneska
1. mar 2010

tie adminky určo nesedia stále pri pc...proste teraz tu je, ked mazala...predpokladám, že to majú v rámci volného času...aj mm tak robí..ked je doma, tak sleduje forum...

ani3012
1. mar 2010

no ked rátate Luciu alias-vo...vka za adminku...tak áno 😀

lucim
1. mar 2010

jaaaj kocky, svagrinka monika by nechapala, kolko cudzich "tetusiek" mamusiek sa tesi z jej Lukyho. 🙂

oznam: matko miluje spagety! neskutocne. mam aj videjko, niejedy hodim. 😀 a zacal mi papat aj domace vyzivky. jupiiiii.

idem vas docitat ... kto je labilnejsia povaha? 😝

ani3012
1. mar 2010

aj ja niekdy,ale nie cez závisť.Ja skôr cez siedmi hriech-lenivosť 😀

brusinka.pusinka
1. mar 2010

Inesko hodím na Youtube 😉

traktor
1. mar 2010

in, mam vyskusat ci to bola nahoda....uz to nie je prvy krat.....a ja sa uz len 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
1. mar 2010

a lucim gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem tetaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

riusik
1. mar 2010

bry vecer
to co to tu citam? inak, hned som pochopila, koho myslia ani s trak 😎

napadlo mi, LUCIM, pride aj zmurka? vieme nevieme?

riusik
1. mar 2010

samozrejem, aj ja gratulujem, LUCIMKA, a ze prajeme vela zdravicka...... 😵

traktor
1. mar 2010

lucim aj si ich nataca, tie spagety 😀 😀 😀 ...ja mam bujnu fantaziu, ja viem 😀 😀 a ake papa, tie vo flasticke ci doma si mu robila...spagety sme este neskusali 😉

ani3012
1. mar 2010

ja som našla v Bille aj hotové bio špagety-ale tie sú až od roka

brusinka.pusinka
1. mar 2010

Luci my jedli špagety ale nasekané tak jsem zvědavko na video 😉

traktor
1. mar 2010

mne sa zda ze v tescu mali spagety od 6 ? mesiaca....len som vahala....tak ked su to tie, tak vyskusame....ci doma robene...a len tak cisto, ci s dacim?...lucim kde si?

lucim
1. mar 2010

traky jasne, v jednej ruke ma vidlicku a toci, a druhou si ich lyzicou elegantne podopiera. hehehehe.

a u mna vynimka - ozajske spagety - varene , len pokvapkane oliv. olejom, aby sa nelepili. ciste , bez nicoho. skusila som , ked som pre mna minule varila dat mu kusok, v sekunde ho vcucol, dnes dostal do misky svoju vlastnu porciu. 🙂

rius zmur postrehla ze je stretko a do IP sa pytala na podrobnosti ... uvidime. 🙂

ani3012
1. mar 2010

číta 😀

ani3012
1. mar 2010

no ale ja ešte stále neviem...kde je to stretko ? BA a upresniť čas a miesto prosím 😉

traktor
1. mar 2010

lucim...to ta moja fantazia....hned som si ho predstavila 😀 😀 😀 , raz nekedy dospejem....teda snad,,,,hoc mozno mi uz niet pomoci 😀 😀 😀 ....a tie spagety vyskusam....kukaj ake jednoduche a chuti to.... 😉

riusik
1. mar 2010

lucim, deti miluju cestoviny, viem si predstavit ako si matko posmakoval 😉

moj p kupil nejaky prikrm spagety, mozarella, paradajka - od 8m, este som neksusala...

riusik
1. mar 2010

13:00 h, predbezne

ani3012
1. mar 2010

ale kurník...tam som ešte nebola...ako s a tam dostanem? Pôjdem z Patrónky cez most a potom ? Okolo Incheby a ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre