Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
3. mar 2010

toto je super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=11109

traktor
3. mar 2010

ani ale to je ina basnicka ako ta co uz tu bola 😉

lucim
3. mar 2010

ahojte urehotane trubelky mojeeee. 🙂
traky super basnicka, kde si ju vyhrabala? 😀
brusi - dobra sedacka aj backurky, aj modelka. 😵

brusinka.pusinka
3. mar 2010

Lu Děkujeme vyfotila jsem hlavně Lucince ať může kuknout chtěla ji vidět v akci 😉 a papučky jsou fajné malé se moc líbí 😝 😝 😝 😝

ani3012
3. mar 2010

tak ju kuknem teda

lucim
3. mar 2010

my zatial klasicke papucky nemame, mame tie ponozko-papucky. ale casto byva bosy, ved nam hreje podlaha a lepsie si ohmata nozkou teren. 😉 boticky mava v robote a v kociku. .. a dnes aj doma na videu, lebo boli cerstve. 😝

brusinka.pusinka
3. mar 2010

Luci naše se sama staví a tak ji to drží nožku, rovně a nekřiví ji kotníčky, ale nebudu dávat celý den jen po chvilkách.Nechtěla jsem kupovat botičky bo jsou drahé a byli by jěště nanic jinak máme botičky bez stálé podrážky do kočárku ale ani jedny nejsou kotníkové 😀

inneska
3. mar 2010

hu, hu, huhuhu 😀

aj my po troškách testujeme bačkúrky 😀

bola som dnes v tescu...mala som kupon na 8€ zlavu(ak nakupim za 20€), tak som povyberala, ale odzkadlila sa moja 4 z matiky, tak mi chýbalo asi 50 centov, tak mi zlavu nedalo...tak som ich poprosila na informáciach či by mi to stornovali, že ešte niečo doložím a nablokuje sa to znova...vyhoveli, ale ani tak to nechcelo prejsť..a ona potom vraj to preto, lebo to neni kojenecké oblečenie..že kojenecké oblečenie je len do 12m(a jasne, že som mala oblečko na 12-18m(menšie už ani nič nekupujem)...tak mi to všetko stornovala a že aby som si prišla nanovo vybrať...už som nemala ani sily ani chuť ísť nanovo vyberať, lebo na mňa kamošky čakali, aj deti už nervozne v kočíkoch....tak som bola poobede ešte raz v tescu, kúpila len tepláčky, letnú súpravku a pirátku a na celú ich zlavu som sa vysr..la ako na placatý kameň...aj ked zlava to bola slušná...

a baby čo brali oblečko v TN, tak im to zobrali aj na väčšie oblečenie 🙄

a lusi, traky...kuponiky som vám dnes poslala 😉

traktor
3. mar 2010

in diky 😉 ...musis prist na stretko , nech si ta aspon v aide vyplatim poharom 😉 ...a tusim majka ? nie som si ist...pisala, ze jej zas ziadna zlava na cheroke nepresla, inym ano....tak uz aj tesco je jeden velky bordel....ved by to malo byt vsade rovnako, nie?....topanocky....no doma sme naboso....vonku mame botasocky...zatial...ked budeme chodit poriesime.....teraz nie, matko ma dost tucnu nozku, tak hocico neobuje, tak si musime pockat na spravnu chvilku a ist spolu do mesta a bude sa skusat

traktor
3. mar 2010

....a len taka otazka, deti po 12 mesiacoch su co? ked nie kojenci tak ako?.....

lucim
3. mar 2010

tak to vazne nechapem, fakt si robi kazde tesco co chce a hlavne idu sami proti sebe a bonusovemu systemu . 😠

blani2
3. mar 2010

Traky, od 1 do 3 let batolata 😉 a ahojte

lucim
3. mar 2010

dievcata, netusite, ci a kde by sa dali kupit nahradne koliecka na kocik? dost sme ich za zimu.

traktor
3. mar 2010

blani ale ked kojim tak je batolivy kojenec...tak mozem nakupovat na akciu 😀 😀 😉

inneska
3. mar 2010

som bola taká nasratá 😠 ono..ona mi ten kupon vrátila, že ho ešte môžem použiť(napriek tomu, že ho napokladni už orazila)ale zrejme už v dubnickom tescu nepochodím s väčším oblečkom, mohla by som skúsiť TN, alebo PU..ale tam by zas asi robili caviky s tým, že je už orazený 🙄 tak sa na to vykašlem...ach jo 😒

traky...najskôr spomínala do roka, potom čosi o 2 rokoch spomínala...ale mala som všetko 12-18m, tak by som v limite bola...fakt neviem, čo tam bolo..

inneska
3. mar 2010

a ako keby som ja zato mohla, že mám väčšie dieťa a aj napriek tomu že má 8 mesiacov, tak nosí oblečko na rok a viac...

alebo to mali vekovo ohraničiť na kupone a bol by svatý pokoj 🙄

inneska
3. mar 2010

lu..neviem, ale tuším som aj na MMB videla, niekto predával...skús aj tam popozerať 🙂

blani2
3. mar 2010

Traky jasně 😀 jsem neměla dočteno, tak jsem odpovídala vytrženě z kontextu.. jsem vás dočetla a můžu zalehnout, dobrou 😎

traktor
3. mar 2010

in teraz ciam na konitemu kupony....a tam pise baba, ze kupila vecsie oblecko ako na rok.....takto teda je.....jeden velky bordel 😠 ...niekto ma zlavu a niekto nie a kupony su rovnake

traktor
3. mar 2010

blani dobru 🙂

traktor
3. mar 2010

lucim podla mna v kazdej predajni , kde je mozne kupit taky kocik ako mas ty sa daju kolieska doobjednat, skus sa opytat

inneska
3. mar 2010

traky..hod sem link na tú tému..počítam 🙂

traktor
3. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tou haldou to jedna baby spomina 😀 😉

lucim
3. mar 2010

inn na mmb vobec nic momentalne, uz som to prehrabala ....traky idem zistit, kto to predava, kedze mam kocik z mmb.

traktor
3. mar 2010

tinka19 • 1d • 26. feb 2010 o 16:10 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
a ešte som počula že len oblečko len do jedneho roka sa moze kupit ale tak isto bez problemov som kupila aj vacsie..sice najprv im to nechcelo zobrat,ale nakoniec to urobili

asparaguska
3. mar 2010

Ahojte, som si prišla za odmenu na chvilinku počítať. Pozerám, že riešite nejaké Tesco kupóny. Nám neprišlo nič.. Ináč, k tej club card. Segra ju má tiež a žiadne detské nič nekupovala nikdy a minule jej došla 10 % zľava na detské oblečenie, a ešte voľačo a nám vtedy došli samé zľavy na čokolády. Takže, zľavu dostane človek len na to čo nekupuje...

asparaguska
3. mar 2010

Už som "stiahnutá z obehu"... Dobrú noc... 🙂

traktor
3. mar 2010

ja som si tam zavolala, tak tieto zlavy na oblecko a plienky losoval pocitac....ze 60.000 ludi nahodne vybral...aj tak je to take....ked jeden moze kupit, druhy nie...kupony rovnake...v kazdem tescu iny tovar......

inneska
3. mar 2010

a na čo mi taký kupon,ked si ho nemôžem uplatniť na to čo potrebujem 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre