Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
4. mar 2010

traky nemas zac 🙂 😉
lauri, laurinka je slniecko zlate. 🙂

lucia32
4. mar 2010

Traky 😀 Moja by sa už krútila jak hadík 😝 Ani jogurtík jej nerobí dobre 😝
Ale zajtra chcem vyskúšať rano puding, tak uvidíme 😉
Pozrela som fotečky 🙂 šikovné babuliatka...
Oslávenčekom všetko naj 😵

traktor
4. mar 2010

lucia tak mi bez jogurtu nemozme zit..... 😀 ...je to neskutocne ako sa nanho vrha....vsak aj vam pride raz na chut 😉 ...a som dnes negratulovala, tak vsetko najlepsie 😵 , a baby krasne fotecky ste pridali 🙂

lucim
4. mar 2010

jaaaaj ,ale dala ny som si taky jogurtovy napoj, ... ale pochutnal si akurat maly trakulik 😀 😝
lu, uz koncis?

anavi85
4. mar 2010

ahojte maminky,😀
no nas lezunik nastastie papa uplne vsetko bez problemov, akurat rybky moc nemusi

lucia32
4. mar 2010

Lu: ešte nie, až do pol 5 😝

lucim
4. mar 2010

lu ja do 5

cau anavi

matko este rybky nejedol

anavi85
4. mar 2010

lucim, my sme mu na Vianoce skusili dat trosku pstruha a to papal v pohode, ale potom som mu dala vyzivu s rybkou a to sa mu velmi nepozdavalo

majkas
4. mar 2010

ahojki,

gratulka dnesnym oslavencom 😉

nam sa predvcerom naplno rozbehli sople, aj mne aj Tami, tak mame veselo, najma v noci 😒 furt sa budi jak nemoze dychat ☹ a si asi viete predstavit s jakym revom v noci odsavame
dneska to uz vyzera lepsie uvidime jaka bude noc

ked sa to nezlepsi tak asi neprideme na stretko aby sme vas nenakazili
btw, stretla som vcera na prechadzke zuzinuuu co bola na stretku v auparku a povedala ze ked jej to vyjde tak pridu aj oni

mna este caka zubar dneska o 5 ale nebojim, uz som si zvykla na caste navstevy 😅 aj ked musim poklopat ze sa teraz celkom drzim, nasla mi v januari na prehliadke len jeden kaz aj to pod plombou co mi robil este stary zubar v BJ takze teraz to ide spravit

a lu, pamatas na IP co som ti prednedavnom pisala o mnozstve odsateho mliecka? no a furt kojime aj ked jak pisala inn aj ja mam niekedy pocit ze tam nic neni a Tami saje jak po zivot, takze pohodka, kojis, kojis a kojis pokial budes chciet a Matko pit 😉

majkas
4. mar 2010

a este k tomu pudingu - to mam zmiesat to susene mlieko aj ten zlaty klas s vodou a vsetko spolu uvarit ci ako? moze sa to UM varit kebyze to chcem robit ako klasicky puding?

majkas
4. mar 2010

a este tip na dovolenku http://www.kupele-teplice.sk/articles/605/ aje to aj tu www.hups.sk (treba kliknut nalavo na dovolenky s detmi)

my zvazujeme ten septembrovy termin, nedame hromadne stretko aj s manzelmi? 😉

inneska
4. mar 2010

majka, ked pôjdete do tých teplíc, tak by som ťa prišla pozrieť 😉 teplice máme na skok 😎 by sme si aj my spravili s mm výlet 🙂

inneska
4. mar 2010

a dnes mi prišli tie tielkové bodíky...sú ako nové, žiadne žmolky...nech už je letoooooo 😀 😀 😀

inneska
4. mar 2010

a teraz ma napadlo, ste sa tu o tých velkostiach bavili...ja už len 86 pozerám..80 máme teraz...na jar leto by nám 80 bola malá...a obaja maťkovia nás už váhovo prerástli, tak tiež už len 86 a viac 😉 a na jeseň už to bude zrejme 92...

bože, šak teraz sme tu riešili či kúpiť newborn alebo 0-3m 😀 😀 😀

lucim
4. mar 2010

majka ved uvidite, ako budete do soboty .... este to nechame otvorene ... a ano, presne som si na tvoju spravu spomenula ... a povedala som si, ze aha, uz je to tu, na toto sa majka pytala, ze ci este tolko odsajem . 🙂 tak ne, ale matko si vycuca vlastnoustne ... uz o chviiiiiiiilkuuuuuuuuu.
rodinny vylet s manzelmi? fiiiiiha ... pouvazujeme..
inn to bola rychlost, mozete to zatial nosit pod svetriky 😝

inneska
4. mar 2010

hej, rýchlo to poslala...ja som to leto myslela celkovo, nielen kôli tým bodíkom...proste nech je teplúčko, slniečko, nemusíme sa do búnd babušiť... 🙂

katica5
4. mar 2010

Ahojte vytahujem zo spodku strany
vsetko naj oslavencom
inn pekny kabatik drazis 🙂

ani3012
4. mar 2010

čaute baby! som bola v tom Tescu minúť kupóniky a platila som 45 eur- a že nakúpim lacnejšie.Keby mi neposlali tie kupóny,tak nič z toho by som asi ani nekúpila....ale aspoň ma Evulka nové trička a plienky do foroty.
Ja by som tiež išla v septembri na to plávanie,ale bolo by to moc drahé a navyše Patrik ide už do školy,takže ja nepôjdem.Radšej idem do Košíc a cez leto ideme do toho Talianska. 😵

A dne som bola nezodpovedná mamina a malej dala do jogurtu pár granúl granka,lebo mi ho inak nechcela papať.A tak ho zmastila.Do activie jej dávam aj mleté ovsené vločky a aj sa po tom krásne vykaká.

inneska
4. mar 2010

kati...myslíš túzelenú bundičku pre erika?? 😕

ani...ja tiež ked mám tie kupony, tak to kupujem, lebo budem mať zlavu, inak by som tiež nekupovala 😝 takže môžem byť v podstate rada, že mi včera tá zlava neprešla, aspoň som neminula 😀

katica5
4. mar 2010

inn ano

ani3012
4. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=eCPOHpuxdGo


sme boli s malou v utorok na plavárni 🙂

blani2
4. mar 2010

Ani, taťka se na Evičce dobře vyřádil.. 🙂 ale zvládla to statečně 😀 vodní živel 😎

lucim
4. mar 2010

jeeeej ani, evicka je v tej vode ako doma, priznaj sa, ze ju na noc nedavate do postielky, ale do vane. 😀

btw - tie tenisky som v aukcii vyhralaaaaa. 😅 😅 😅

lusia_99
4. mar 2010

ahojte sovickyyyyyyyy 🙂
oslavencom gratulujeme a taktiez lucim k vysnivanym teniskaaam 😵
lucim vies mi poradit ...aj sunar ma nejake sytiace mliecko na noc či ee??? 😕

lucim
4. mar 2010

lusi, myslim, ze nie, ale kuknem ti to.

lucim
4. mar 2010

lus nemaju, ibakasu nadobru noc maju ... a keby si mu dala vecernu davku redsiu kasu do flase?

lusia_99
4. mar 2010

ale ked ja neviem jak to riedit,,,,mne sa zda mliecko s 5 odmerkami sytejsie jak riedka kasicka ci??? 😕 a dakujem za radu 😉

lucim
4. mar 2010

myslim, ze ide o to, ze ta obilninova zlozka v kasi sa travi dlhsie ako samotne mlieko, tym padom pocit sytosti by mal byt dlhsie.
a riedit? kasu? no primerene 🙂 od oka, nech tecie, aby sa dala pit. vskusaj odcucnut. samozrejme, asi treba dudel na kasu, ja davam makky naustok na ucenie. dnes mi matko kasu v posteli chcel, len ju splachol piatimi glgmi mojho mlieka. uvidime, aky bude efekt. som to skusila po dlllllllhej dobe.

inneska
4. mar 2010

spinkáme od pol 9 😎 a som bola na farme 😝

kati...tak dúfam, že vydražím,moc sa mi páči 😵

ani..evulka je ako rybka vo vode 😉 šikulka...

lu..gratulka ku botkám, sa ti bude super kočíkovať a budeš hviezdička v nich 😉

lusia_99
4. mar 2010

tak drzime prstiky aby si si dlhsie pospala a Matko samozrejme tiez....a aj ocino...skoro sme na neho zabudli 😀 ten naustok je dobry napad musim niekde zohnat .... to normalne v lekarni???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre