Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
28. aug 2009

waw, práve jej vybehlo mlieko cez noštek 😅

lucim
28. aug 2009

co su pedale? 😀

lucia32
28. aug 2009

lucim...možno pri prvom 😝 😀 , ale inak sa už zlepšuje, už sa aj mojkajú, dokial nereve 😀

lucia32
28. aug 2009

kuracie stehná, nôžky...

inneska
28. aug 2009

luci...no môj v tomto smere nieje taký ukecaný 😅 ale určite pyšný tatinko je...medzi známymi a kamošmi je viacej ukecaný 🙂

lu..telo na telo...stačilo mi, ked som 2 hodky nosila klokanku s erikom,triko som mohla žmýkať 😀

lucim
28. aug 2009

luci 🙂 a casom to bude tatovo maznatko 😀

inneska
28. aug 2009

ja som sa tiež šla pýtať na pedále 😀 😀 ale ťukám jedným prstom 😝

lucim
28. aug 2009

inn ale vsak si mojho draheho videla - a aj pocula, on nema zabrany v komunikacii nikde a nikdy 😝

akurat rozmyslam, ze sa chystam do mestav najvacsom teple ... este asi pockame ...

lucia32
28. aug 2009

lucim aj ja to vravím... 😀
inn...však triko je celé vlhké, sa jej nečudujem, že jej stačilo 😲 😀 , už chrní pri dudinke...poobede budeme trenovať kolísku, tá včerajšia bola chabá 🙄 , len taký výkrik do tmy... 😀

lucia32
28. aug 2009

ja som sa minule vracala z mesta o pol 12 a bol veru riaden hic...pôjdeme okolo 2

lucim
28. aug 2009

luci ahaaaaaaaaaaa, maso z ruckou 🙂

mne krpec chrni na pleci namiesto odgrgavania.

lucia32
28. aug 2009

lucim...jj, mäso s rúčkou...mm na mna minule vybafol, že kupi pedále, som bola mimo obraz 😀 , neviem kde to nabral 😀
aj mne malá chrní na ruke...ale negrcáme, bo treba ísť opražiť pedále 😀
baby ja so dnes ani palcom nepohla, jedine na klávesnici 😀 , budem sa vyhovárať na malú 😀

inneska
28. aug 2009

my sa prezliekame, sme sa ogrcli 😅

pôjdem aj ja neskôr...sme sa pekne zhodli...bo aj lekáreň mám od 1 otrvorenú..aspň stihnem ešte uvariť..pečienku a ryžu 🙂

lucia32
28. aug 2009

cestou k posteli ju prebralo 😀
ale friťák je už zapnutý...

inneska
28. aug 2009

my sme hore a čerstvý až až 😀 😀 a trénujeme rozprávanie 😎

luci..vaško je kecálek 😉

lu...šak žiadna robota ti neujde, počká...naty je teraz prvoradá 😉

lucia32
28. aug 2009

inn naty spala na mne, len ja som dala prednosť koníku 😀 , ale už sme postelili a zvesili prádlo z balkona 😉

lucim
28. aug 2009

ja este neviem co idem navarit ... idem prekutrat chladnicku a sufliky... drahy z toho bude mat veceru, dnes bude robit dlhsie .. a kecalek to je. 😝

luci, ja sa na maleho vyhovaram uz dva dni. 😀

lucim
28. aug 2009

ha dnes som rychlo navarila, jahodove knedlicky z mrazaku. 😀

inneska
28. aug 2009

kým som doniesla oblečko na prezlečenie, takto mi zalomil 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inneska
28. aug 2009

tak idem variť 🙂

luci..môj T by sa z toho nenajedol 😝 o chvílu by snoril nejaké ´maso´ 😀

lucia32
28. aug 2009

dusliky z aventu na fľašu sú po mesiaci delené, zdá sa, že do 1 budem musieť vyvrtať väčšie dierky 😀

lucim
28. aug 2009

inn tak ho len prikry 🙂
mne sa prave budi...

asparaguska
28. aug 2009

Ahojte, pozerám, že ste riešili kávu. Ja som objavila v Tchibe bezkofeinovú. Chutí ako normálna nie nejaká umelina...

http://www.tchibo.sk/corweb/servlet/content/245...
je to Decaf colombia

malej to zatiaľ nič nerobí... 🙂

alexarisko
28. aug 2009

Hlasim prichod do dennej smeny ale len na sekundu, ideme na obed do restiky, jak kralovne 😀 a poznamka pre nocnu smenu, tutu mutu bolo nakoniec, take brutal ze sme skoro az u susedov skoncili 😀

lucim
28. aug 2009

aspar ahooj 🙂
alex no toto 😀 tak ma tesite, ze to ide a dobre. 😝

ani3012
28. aug 2009

ahojte maminky.
Luci,tu sobotu to platí? A keď bude zle počasie,tak da sa aj tak vonku posedieť?Ja nebudem mať auto,ale už som so sestrou dohodnutá,že ma odvezie a oni si skočia medzi tým do AUPARKU.Peniažky za rezervačku?

ani3012
28. aug 2009

Inak sa hlási najstaršia júnovka 😀 V týchto chvíľach už bola Evka hodinku na svete 🙂

lucim
28. aug 2009

lu to tie avent dudle su 1 a viac dierkate podlatoho, ci su na caj, mlieko ci kasu

lucim
28. aug 2009

ani evicke gratulujem k prvej stvrtrocnici 🙂

a termin plati, niekto tu vravel, ze ta terasa je kryta, cize dazd by nevadil, akurat zima by mohla , ale dalo by sa presunut urcite aj dnu.

ani3012
28. aug 2009

poobliekame a hotovo 🙂
inak som sa pomýlila, júlovka nie júnovka 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre