Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
31. mar 2010

No babuľky - asi zhasnem .... dobrú nocku 😉

traktor
31. mar 2010

tak zhasnem ja, este furt tu oxidujem 😀 , .....lucia, natalinka je krasnucka 😵 a kukam, ze si zmenila image...uz nie si copana 😀 a pristane ti to viac 😉 , aniii moja, davaj na seba pozor, snad budes ok a bolesti sa stratia, drz sa 😉 , tak slniecka na dnes stacilo, zhasinam ,dobru noc, a nech pre nas rano krasne zacne....slnieckom 🙂

lucia32
1. apr 2010

Ránko...dnes som prvá? U nás v noci pršalo, dieťa celé poobedie nespalo, zaľahlo v 7, vstala o pol 11, do pol 12 hore 😝
Posledné 2 dni by len na brušku spala, sa bojím..z postielky sa vygúla, nohy na mojej hlave 😝 😀 a najhoršie je že ked takto migruje občas sa vtlačí do štrbiny medzi posteľ a postielku a to bojím, bojím, aby sa neodsunula a ona necapla na zem 😕 , takže cez sviatky ju musíme nejak priviazať, nohu o nohu...nech je klud...myslím postele, nie Natálku 😀
Ráno dieťa vychrneté o 5, do 6 zdolávala posteľ, stihla ocikať ocovi madrac i paplon a o 6 opäť vytuhla...o 7 bola hore ako na koni, aby jej niečo neušlo 😀 , no veselý život máme....

samayka
1. apr 2010

kočkýýýý

otvááárajtéééé šampusýýýýý !!!!

my sme sa predsa len dočkali 🙂)))))))))))))

naša sýkorka prespala noc 🙂 teda zalahla o pol 9 o 10 sa na chvílku s mrkotom prebrala... mama pohladkala a spalo sa ďalej 🙂 a potom až 5:30 pýtala papať.. cuckala asi 20minút 🙂 a do pol siedmej ešte zalomila
grfddgddddd

brusinka.pusinka
1. apr 2010

Krásné raníčko všem v novém měsíci 😀 😀 😀 😀 oslavencům vše nej nej nej a velky cmuk. Fota i videa schlédnuté no rostou nám do krásy ty naší mrňouskové 😵 😵 😵 😵 😵
a něco pro zasmanííííí 😀

Ve firmě se rozbije WC, na recepci přijde opravář a ptá se:
"Tak kde je ten hajzl?"
„Ředitel je na dovolené.“
„Ne, já myslím takový ty dvě nuly.“
„Oba náměstci jsou na jednání.“
„ Ne, vy mi furt nerozumíte, já jdu tam, co dělají lidi hovno.“
„ Jó, tak účtárna je v přízemí, marketing v prvním, IT v druhým,

V noci v parku souloží dva teplouši, tma jak v prdeli.
(Rozhovor mezi nimi)
„Já tě miluji.“
„Já tebe taky. Jsi úžasný.“
„Ty taky.“
“Budeme se tu scházet vždycky.“
„Ano, každý den. Já bydlím v Praze.“
„Ty jo, já taky. Na Dejvický.“
„Ty bláho, já taky. Číslo 150.“
“To není možné, já taky !!!“
“Karle ?! „
„Tati ?!“

Dva čundráci jdou na tůru a míjejí holku, která spravuje píchlý kolo.
Jeden se nabídne, že jí pomůže. Za chvíli dojede svýho kamaráda na kole.
"Tys jí šloh kolo?"
"Né. Ona sama. Dodělal jsem tu duši, ona si sundala kalhotky a prý, že si můžu vzít
co chci. Tak jsem si vybral kolo."
"Dobře jsi udělal. V těch kalhotkách bys vypadal jak buzerant."

Na patologii pitvá doktor pana Nováka a říká si :
"Ten má teda péro, to musím vzít ukázat ženě."
Přijde domů a položí ho před ženou na stůl :
"Schválně se podívej...."
Ona: "No neříkej, že Novák je po smrti?"
😀 😀 😉

ani3012
1. apr 2010

POZOR! Dnes je 1. apríl !!!!! Deň ftákov 😀- musím dať čokoládku mm 😉

bipka..................01.6.................Natálka a Laurinka dnes majú 10 mesiačikov 🙂

Máme presne 9 mesiačikov 🙂
maximilian..........01.7................Alex
wydata.............01.7............... Natálka
danulik500.........01.7................Petronela

lusia_99.............01.8..................Miško má dnes 8 mesiačikov

Meniny oslavuje: Hugo, Hugolín
Meniny oslavuje v ČR: Hugo, Gražina

Kalendárium deň:
Medzinárodný deň vtáctva

Medzinárodný deň zábavy v práci
(oslavuje sa od 1996 z iniciatívy americkej organizácie Playfair)

Zelený štvrtok- špenátik mám navarený 🙂

Medzinárodný deň boja proti hluku
(z iniciatívy Hudobno-ekologického združenia pri Českej hudobnej spoločnosti – HUDEKOS, vyhlásený v 2004)

Kalendárium mesiac:
Mesiac multikultúrnej komunikácie
Mesiac lesov (oslavuje sa od 1952)
Mesiac uvedomenia si stresu (cieľom je predchádzať stresu, resp. zvládať stres)

ani3012
1. apr 2010

a naša dnešná noc? Zaspala strašne neskoro a o pol jednej sa zobudila s takým plačom....som si myslela,že sa jej zub prerezal ale ee. Nič. Asi sa jej niečo snívalo.Na wc mám taký reliéfny plagát psíčka a až pritom sa ukľudnila.Trvalo to ale dosť dlho,plakala -nie revala asi 15 minút v kuse. Som závidela samy,že majú Beky 😉

ani3012
1. apr 2010

ešte 9 príspevkov po mne a sme na 40 000 😎

samayka
1. apr 2010

ani - psíčkovia vás ukludňujú?? no nás práve rozblázňujú. ona keď zbadá beky, tak je po klude 🙂))

a ešte máme čosi nové - okrem strašne parádneho štvornožkovania už stojíme pri všetkom čo je aspoň trošku pevnejšie ako bekyn chrbát. 😀

ani3012
1. apr 2010

keď bola taká urevaná,tak som si ju musela zobrať aj na wc,aby nezobudila Patrika,lebo tak plakala až sa zachádzala.
Máme doma takého psíčka:

lucia32
1. apr 2010

Samy...jééé, gratulka k spinkaniu, závidíme, aj my chcemééééé 😀
Oslávenčekom všetkým všetko najsamlepšejše 😉
Ani...chudiatko maličké Evička.... 😵

lucia32
1. apr 2010

Pride Jozo do sefovej kancelarie a stazuje sa:
"Sefko, nemohli by ste mi zvysit plat? Ved tu uz robim 10 rokov za 8000 Sk mesacne..."

Sef sa pousmeje, naleje Jozovi pohar borovicky a zacne:
"Pozri Jozo. Je pravda, ze zarobis 8 000 mesacne, co je 96 000 rocne ale...
Rok ma 365 dni. Z toho je 52 sobot a 52 nediel. To je uz len 261 dni.
Dalej mas 28 dni dovolenky a 5 dni si bol chory, to je uz len 228 dni.
Den ma sice 24 hodin, ale ty pracujes len 8 hodin, cize 1 tretinu dna, to znamena 76 dni.
Nehovoriac o tom, ze v roku mame 13 sviatkov, co su dni pracovneho pokoja, a teda robis len 63 dni.
To je len o dva dni viac nez 2 mesiace do roka.
No a co chces viac za robotu dvoch mesiacov? Ved zarabas skoro 48 000 Sk mesacne."

"Prepacte sefko, nechcel som vyrusovat."

ani3012
1. apr 2010

😀 😀 😀

inneska
1. apr 2010

ahojte 🙂 a dobrú chuť k obedu 😉

vtipy sú 😀 😀 😀 😀

samyy..gratulka k prespatiu 😵 😵 erik ešte kedysi prespal pár nocí, ale odvtedy môžem snívať 😝 ale raz sa tiež hádam dočkám 😀

ani...aj erik mi toto vie sem tam spraviť, že sa proste zobudí a reve a reve a reve..a nič ho neutíši..až sám prestane a potom hned zaspí 😕 či to príde taká bolesť zo zubov, alebo čo sa v nich deje, takžko povedať 😒 a videla som fotečky pokúsaného nošteka...mňa by asi urvalo v tej čakárni...kokso, tak si dávam bacha na dieťa, ked niekde som...fúkame noštek 😉 a čo mm a KE?? som sa už pýtala, ale neviem či si odpovedala.. 😅

luci..aj mne erik ttak cestuje..ždy v noci šmátram po posteli, že kde je a ktorou častou tela mi je otočený 😀 no máš výmyselníčku, ale hlavne zdravú...a sa nenudíte 😉

ani3012
1. apr 2010

neodpovedala 😀
mm ešte o tom nevie a dnes by mi asi ani neveril.Alebo,že by som to využila 😕 Ale inak to platí 🙂

ani3012
1. apr 2010

tak kto dá 40 000 príspevok ? 🙂

lucim
1. apr 2010

ahojte puskyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

ani3012
1. apr 2010

🙂

lucim
1. apr 2010

ja ja ja 😀
samyyyyyyyyyyyyy , ak to ndbol prvoaprilovy zart, tak gratulujem k uspesne prespatej noci. my sme mali v noci dvojhodinove intervaly.
perfektne vtipy, vsetky 😀 😀 😀 😀
oslavencekom vsetko naj 🙂
lu, naty je hviezda 😉

lucim
1. apr 2010

idem dnes robit orechove rohlicky, kto si da? a drahy dnes zavesi hojdacku. 🙂

ani3012
1. apr 2010

ja si idem dať ten špenát 😝 vôbec sa neteším.

potom sfoť Matejka ako sa hojdá 🙂

lucim
1. apr 2010

ani dobru chut, ja spenat lubim, skoro som si ho objednala na obed, ale mam rada domaci, neriskla som. 🙂
a odfotim, pokial ti to nebude drasat nerv, ze mame na dvorceku hojdu, hehehehehe 😀 😀 😀

ani3012
1. apr 2010

😀 😉
sa teším 🙂

lucia32
1. apr 2010

Špenát mala včera Natálka, dnes karfiol, my rychlovka hranoly a sejra 😝 oblizovací 😀
Našu veľkú hojdu hojdu treba opraviť, potrhalo sa plátno, maličká je niekde v drevárke, vytiahneme po x rokoch ? 😀
Jaj, aj malého Miňoša mám na nej sfoteného, prečo Bianku nie?
Už vidím zábavku na budúci týždeň, naskenovať mrňús fotky do PC, nech sa môžem kochať a porovnávať...
A kúpila som si narcisky, nech mám doma jar a Naty som v Kik kúpila ponožkové papuče 🙂

zmurkaz
1. apr 2010

Ahojky ....dnes 1. apríla - deň vtákov má moj švagor narodky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - "strááááášne" ho ľúbim 😝 😖 .....a aj náš hafan má meniny 😀 😀 😀 😀 Hugino - všetko naj 😉 😵

zmurkaz
1. apr 2010

Samy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -mooooc ti to želám ....konečne!!! HURÁAA 🙂

zmurkaz
1. apr 2010

Baby - držte palce - asi predám svoju prvú vec cez internet 😵 😵 😵

traktor
1. apr 2010

ahojte , oslavencom gratulujem 😵 samy tiez gratulujem 😉 ....zmurka, co si predala, chodak? aj ja dnes 😀 ...niekedy aj kono bazar dobry 😉

traktor
1. apr 2010

a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ti drzim palce 🙂

zmurkaz
1. apr 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre