Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
3. apr 2010

...a vsetkym dnesnym oslavencom gratulujem 😵 ...a po vcerajsom lejaku tu mame slnieckooooo..huraaaaa 🙂

ani3012
3. apr 2010

Tak a zase tu máme po mesiaci najplodnejší deň júloviek 😎 :

zuzzii.............................03.7................Oliver
vendulacky..................03.7.................Emma
janulkaVALOVA..........03.7.................Jakub
fibi.................................03.7..................Linda
zunajda........................03.7...................Lea
majaza..........................03.7.................Veronika

Tieto detičky majú dnes presne 9 mesiačikov- trištvrte roka 🙂
Prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Richard, Richarda
Meniny oslavuje v ČR: Richard , Richarda, Roderik, Rodrigo, Teodozie

Gratulujeme k meninkám aj Riškovi od nina41 a Riškovi od sorciera24

Dnes máme Bielu sobotu 🙂

nina41
3. apr 2010

Oslavenčekom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Ani dakujeme 😵

raona
3. apr 2010

Ahojte,, všetkym oslavencom vsetko len to NAAAJ NAJ... 😉

Prajeme všetkym krasne velkonocne sviatky a malo vody 😀 😀

A hlasim, zub stale nikdeeee...

Pecieme zakusok, snad sa podari 😀 😀

inneska
3. apr 2010

KRASNE VELKONOCNE SVIATKY želajú inneska a erik 🙂 a oslávenčekom všetko naj, aj obom RIŠKOM 😵 😵

včera sme varili, vypekali, upratovali...dnes sme boli už na 3kolke vonku, teraz spinkáme...a poobede na oslavu 🙂

hat..no geniálne videjko..malá je úžasná 😵 😵 😵

inneska
3. apr 2010

a takáto sa mi podarila torta 🙂

anavi85
3. apr 2010

ineska - no huha, dobra si, ked budes chcet mozes ist k nam robit :D

inneska
3. apr 2010

ivka..vdaka 😉 ale keby si sa lepšie pozrela 😝 je to moja prvá poťahovaná...rovalkala som si to moc natenko, tak sa mi to na 2 miestach roztrhlo, ale zamaskovala som to a ani som to nemala také hladke(tiež preto, že to bolo tenké), ale dalšia sa snád lepšie vydarí...ešte zopár pokusov bude a na erikove narodky bude parádna 😵

ani3012
3. apr 2010

inn- to máš dobre premyslené 😉

ani3012
3. apr 2010

hat- malá to odskáče kam len chce tuším 🙂
ja som tak Evičku naháňala dnes na šerblíku.Bola úplne inde ,ako som ju nechala 😀
raona- ani my ešte nemáme zuba.Bojujeme 🙂
traky-dík za prianie, nápodobne 😵

hathor1231
3. apr 2010

inn, ani. sak musim na nu davat pozor... 😀

my mame 3 zuby hore, dva zajkovske dole a dalsi horny sa nam derie 😉

traktor
3. apr 2010

zenyyyyyyyyyyyyy....matko chodiiiii 😀 😀 😀 ...teda 3 kroky a leti ale robi to stale 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale len ked je bez topanok...to este musime dotrenovat 😎 😵 😵 😵

traktor
3. apr 2010

inka kraaaaaaasna torta....fakt perfektna.....sklanam sa...ja sa takych pokusov bojim..mozno raz, ked budem....mladsia 😀 😉

vinka
3. apr 2010

Ahojte baby.In sklánam poklonu si šikovná fakt kráááásna torta. 🙂 No čo ženičky napečené upratané?Ja som dopiekla len ešte doumývať podlahy.Ale to dám deti spať a potom nech mi nebehajú. 🙂

raona
3. apr 2010

inn klobuk dolu 😉 😉

no ja ako tak upratane, varit budeme zajtra, napecene, no ja som urobila len jeden zakusok, ostatne mi dala cukrarka sestra 😀 😀 boli sme vonku je kraaasne..

blani2
3. apr 2010

Ahojte kočičky 🙂

krásné velikonoční svátky přejeme 🙂

Bezva videjka, Ani to nemohl byl citron, ne? Malá je úplně v pohodě 🙂

Hat, jsem se nasmála, to je fakt super video.
Inn, no tééda, to je veledílo 🙂

My jsme dnes slavili babiččiny narozky. Kubík si vyhrál se sestřenicí a pěkně si pokecali. My jim sice nerozuměli, ale důležité, že oni se bavili 🙂

zmurkaz
3. apr 2010

Ahoj kočky ... skôr ako dočítam....tak dnes sme boli na pohotovosti.... Zuzanka o 10:00 mal 38,1 celú noc jej stekali sople .... výsledok: že bud začínajúca viróza alebo zuby .... som nikde nič nepostrehla 😅 😕 ...ale možno, lebo tááááááák sliní, ako by ani prehĺtať nevedela .... normálne jej z pusy tečie 😀 😀 😀 😀 ☹

A gratulko všetkým oslávencom a idem dočitknúť 😉

zmurkaz
3. apr 2010

WAWWW! v
videjko - teda malá je superskááááá.... 😵 😵 😵
Inn - torta - supiš -aj ja som sa chcela do toho dať, ale keďže mi malá cez deň nespáva a večer som KO .... tak budúci rok 😀 😀 😀
Trakynaaaaa ...GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵 ...samozrejme Maťkovi! 😀 😀 😀 ...ale aj super mamine 😵 😵

A krásne veľkonočné sviatky 😉

ani3012
3. apr 2010

misia KE zmena .........ide aj moja maminka,tak budeme spať u rodiny.Ineske som už písala, či by jej to nevadilo,keby som neišla s ňou do hotela.Vraj pôjde jej manžel s ňou a tiež by mohli byť u nejakých známych. Môj manžel ešte o ničom nevie,nechávam si to na posledný týždeň 😀
Tak sa možno pravdepodobne zdržíme dlhšie 😉

traktor
3. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom

lucim
3. apr 2010

aaahojte bahniatka 🙂 podavame spravy, ze zijeme. 😉
len vas cmukam, aj oslaaaavencoooooooooooov 🙂 a zelaME KRASNE SVIATKY.
my sa tulame po dvore a vyletoch a venujememe navstevam, zajtra ideme do bojnic, mame kopec novych foteciek a videi, a hlavne, dnes vecer tato objavil treti zub, preto sme sa budili kazdu hodinu. 😀 zase vieme par novych veci....ako pohyby okolo nabytka a vselijake finticky. 😉 dnes sme boli obdivovat africke bubny a tato aj hral, tusim take budeme mat doma ... 🙂
inn fantasticky vyzera ta fotka. 🙂
hath heeheheheheheh super hojdacie video. 😀 😀 😀
trakyyyyyy tak to je matko uz velky frajer, uz sam chodi, parada. 🙂 🙂 🙂

aspine
3. apr 2010

my se taky hlasime ze zijeme....je toho ted nejak moc tak to sem nestiham 😅

gratulujeme dnesnim oslavencum (jeste to casove stiham 😀 )
vendy taky uz jste devitky 😉

a chvalime vsechny videjka a fotecky....proste nadherna jsou ta nase ditka 😵 😵

a prejeme krasne velikonoce, hodne slunicka a krasnych zazitku s nasima zlatickama 😵

ani3012
4. apr 2010

dobrý deň bambuľky 🙂

haasa..............4.7.........Nelly Anna má dnes 9 mesiačikov 😵
laurajana ........4.8........ Laura má dnes 8 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Izidor, Izidora
Meniny oslavuje v ČR: Ivana, Isidora, Isodor, Izidor, Izidora, Mira, Mirka, Platon

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Kalendárium:
♦Medzinárodný deň bez násilia
(iniciovaný v 1996 v Texase; v ten deň 1968 zavraždili vodcu boja za práva černošského obyvateľstva USA M. L. Kinga)
♦ Medzinárodný deň proti nášľapným mínam a na podporu akcií proti nášľapným mínam (OSN, vyhlásený v 2005)
♦ Veľkonočná nedeľa

inneska
4. apr 2010

ahojte slniečka 😵

u nás oslava super...naty s erikom sa zahrali, my pokecali...a torta mala velký úspech 😎 moc sa páčila a bola aj chuťovo dobrá..my nechceli veriť, že som ju robila, že som ju musela odniekal objdenávať 😀 aj erik dostal darček, dodatočne k meninkám..tigríkovú súravičku na leto a okuliarky k tomu..tak budeme frajeriť, ak ich ovšem aspoň minutu bude mať na očiach 😎lebo ich stále dáva dole 😀

ani...jasne, že mi to neva, spravíme si aj my výlet a hlavne, že sa stretneme 😉

inneska
4. apr 2010

a gratulkujeme laurinke a nelke 😵 😵

a ideme do zajtra svokrovcom...tak potom sa ozveme 🙂 papa a užívajte si slniečka 😵 😵

majkas
4. apr 2010

ahojte,

aj my vam zelame krasne a pozehnane velkonocne sviatky!

my sa mame celkom fajn, jeden den sem u jednej babky, dalsi u druhej a tak dookola. Tami si trosku poposuvala zaspavaco vstavaci rezim tak mame vecer veselo ale zase rano si aj mamka dlhsie pospi 🙂
ideme teraz obedovat a potoma si na prechadzku tak este raz vsetkym krasnu nedelu a pohodku v rodinnom kruhu 😉

zmurkaz
4. apr 2010

ahoj kočky... tak ja som dnes doma úúúplne sama - teda so Zuzankou ... ešte stále stráááášne soplí a stráááášne slinká a je takááá zachrípnutá sa mi zdá ... dúfam, že to bude stáť za to a budú aspoň 2 nové zuby 😠
...inak zvyšok rodiny (aj s mojimi rodičmi) išiel na oslavu 40-tin môjho švagríka.....

Tamy ... si to užívate 😵 😵 😵 😵

jennna
4. apr 2010

ahojky kvietočky....tešíte sa na zajtra????

my sme boli od včera do dnes prvý krát mimo domu na noc....som z toho mala obavy...šli sme k svokruše...zobrali prenosnú postieľku....a na moje prekvapenie....Dianka sa z toho tešila....spokojne spinkala...samozrejme so svojími nočnými papkaniami....ale vôbec jej nevadilo...že nie sme doma.....sa z toho teším...lebo som to nečakala...

potrebujem novú autosedačku....ale máme malý problém....Dianka má len 7,5 kila.....a všetky sú od 9....

jennna
4. apr 2010

zuzi...nezávidím...aj mne sa do rána snívalo, že dianke vyšlo naraz 6 zubov....som zvedavá...lebo sen o dvoch spodných sa naplnil...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre