Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. apr 2010

tak sme boli na prechadzke, normalne bolo ocividne, ako sa matkovi cestou polepsovalo, najprv len tak hladel z kocika, POTOM zacal aj recnit a potom odmotoval aj slnecnik, aj vrtulku 😀 😀 teraz uz pomaly zaspava. teda dufam 🙂
varim paradajkovu polievku.

trakyyyyy, matko je ako z reklamy na detske oblecko, krasny. 🙂 🙂 🙂

battole
26. apr 2010

ahojte, no konecne som sa sem na chvilu dostala, aj ked roboty vela.....
ktora este kojite?.....mam taky problem....uz nevladzem v noci vstavat ku malej a kazde dve hodiny kojit a kazdu pol hodinu alebo hodinu pomedzi to ju upokojovat a davat v postielke do polohy lezmo, lebo lozííííí a stale sa postavi ku zabradliu v postielke a zacne plakat, lebo nemoze spat.

ani3012
26. apr 2010

batt- to aj Evička teraz horšie spáva.Mi pripadá,akoby jej malo niečo ujsť, najskôr nechce spať a potom sa zase do toho spánku nemôže dostať.Veď kukni ako mi pred chvíľkou zaspala

a sušené mliečko jej neskúsiš dať? Možno by ju viac zasýtilo a spala lepšie.

ani3012
26. apr 2010

a ešte ma napadlo,keby si si ju nechala hajať pri sebe? Evi tak lepšie spinká.Niekdy viac v postieľke ale čím ďalej tým častejšie chce ísť ku mne .

ani3012
26. apr 2010

traky , Maťko je frajer v tých nohaviciach,tie bude môcť nosiť aj ako kraťasky,že?

inn, dúfam,že sa vám podarí tatka presvedčiť.Bolo by to pre obe strany lepšie.

Luci-no čo,dovolala si sa tej lekárke?

lucia32
26. apr 2010

Ani.... 😀 😀 😀 však som vravela, že ona zaspí vždy a všade...rozkošnáááááá 🙂
Batt...aj ja by som sa priklonila k UM, hlavne ak ťa to všetko velmi vyčerpáva 😅 , možno bude sýtejšia a lepšie spať...alebo aspon zemiaky či hustú kašu na večeru, aby mala plné bruško 😵

battole
26. apr 2010

ani: no tak toto ja u Sarlotky ani len dufat nemozem, zeby takto zaspala 😀 ona je tak hyperaktivna, ze kym ju "nezviazem" nebude spat. Skusala som uz aj pri mne, ale ona vtedy zacne lozit a neviem sa ukludnit. Umele mliecko velmi skusat nechcem, ked kojim. Na veceru jej dava prosnu kasu s ovocim a to ju dost zasyti...az do polnoci, ale potom stava velmi casto do rana
lucia: zemiacky papa na obed a poriadne sa naje a na veceru mi zje tak vela kase, ze ani ja by som to nezvladla

battole
26. apr 2010

lucia: presne tu sedacku som aj ja okukovala, aka je?....dobra? uz ju mate doma? a kde ste kupili, za kolko?

lucim
26. apr 2010

matko s tym spankom vtedy len blafoval, zaspal len pred chvilkou vonku , uondala ho hojdacka, tak len sup do kocika a bol tuhy.
ani, jeeee, sladko zaspala 🙂
batt ja este kojim a teraz mame este chorobku, tak nepapa prikrmy, o to viac je na prse, tusim tak po 2 hodinach, a hlavne do pol noci ho tiez skladam z noziciek do vodorovna, niekolkokrat za sebou. v noci spava pri mne a to mi zaspi po kojeni, nastastie. bohuzial navecer kasu ani nic syte nechce. ale aj ked mi v postielke vstava, tak ked ho k sebe priviniem, tak sa skludni. a zaspi. len si chvilku hladame polohu.
inak - uz mame trosku natrenovane denne spanie v postielke, bud zaspi, alebo vresti ako by ho bili. 😀
ani, podavam hlasenie - dovolala som sa, ze sirup ok, pridat sinupret, ja som dala este kalciovy sirup a v stredu mame prist. to by mohli tie atb zabrat. a co vase ocka ?

inneska
26. apr 2010

boli sme vonku...by bol hriech sedieť doma 😀

traky...krásny je ten kompletík 😵 😵 😵

ani...tak takto mi erik ešte nezaspal 😀 podarená je 😵 a na to expo nejdem...ak mi stihnú ptísť tie lístky, tak by som ich niekomu posunula...

luci..slniečko robí divy 😵 😵 aj s maťkom 😵

batt...aj ja k erikovi vstávam, teda nie priamo, lebo spí so mnou v posteli 😀 ale často sa budí 🙄 skúšala som tiež aby bol riadne napapaný na noc, ale nepomohlo..asi musia z toho len vyrásť 😅

inneska
26. apr 2010

inak čo ru dávala mia tie recepty na rôzne rezne...robila som kuracie v jogurte marinované s cesnakom..tak to je iné žúúúžoooooo...mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamka je to taká velká, vrele odporúčam...ako vravím, budete mať nebíčko v papuli 😀 😀 😀

lucia32
26. apr 2010

Inn ahoj...héééj, taká mnamka? Idem pokuki, kedy to dávala? Mne už dochádza inšpirácioooo, žeby som sparvila aj ja?

inneska
26. apr 2010

luci...robila som tieto..mala som ich naložené už od soboty(v sobotu sa grilovalo, v nedelu dojedalo, tak až teraz som ich robila)

Nejúžasnější jogurtové řízky
(naložené v bílém ochuceném jogurtu a obalené ve strouhance).

Ingredience:
• 8 prsních kuřecích řízků
• 1 velký hustý bílý jogurt
• 2 celá vejce
• 4 stroužky česneku
• sůl, pepř, další koření dle chuti

Postup přípravy:
- Kuřecí řízky naklepeme, osolíme a opepříme a namáčíme do jogurtové marinády.
- Tu připravíme smícháním jogurtu, vajec, česneku, opět soli a pepře a já přidala pálivé grilovací koření.
- Pak maso přendáme do uzavíratelné nádoby a uložíme v lednici.
- Nejdříve druhý den vyndáváme řízky z marinády, obalujeme ve strouhance a opatrně smažíme.
☺ Řízky jsou hodně křehké, chuť úžasná, kdo zažil, nechce jinak.
Připravila jsem takto i řízky z vepřové kýty, kterou pro její "suchost" nepoužívám téměř vůbec.

idem kuk tie ostatné, kde sú...

inneska
26. apr 2010

lucka, strana 1416 😉

brinzulka
26. apr 2010

idem po radu

lucia32
26. apr 2010

Inka díki...ani som nehladala, bo prišla babka s Natálkou, vozia sa po vonku...
Určo urobím, na dnes budú rezance s tvarohom 😉
Brin...čo by si rada? 😀

brinzulka
26. apr 2010

http://www.mojalekaren.sk/cannadent-1x1ml-na-op...
totok nam odporucila doktorka...andrejko mal plesen v puse...dali nam roztok zarobeny v ambulancii na vytieranie
jazyk, podnebie, mutovaci hlas super
ale po dvoch tyznoch ma stale flaky biele v puse...nechce papat....su na vnutornej strane lic...

gencian.violet a boeaxglyc. su udajne karcinogenne....kupili sme mu biogaiu....a mamee mu kupit cannadent

brinzulka
26. apr 2010

ste niekto"jedli" toto konope?

lucia32
26. apr 2010

Brin...my sme vytierali pleseň v puse Candibene, striekla som jej aj na cumlíka, po pár dnoch bola fuč 🙂
https://www.magister.sk/produkt/detail/produkty...

brinzulka
26. apr 2010

zuzu dakuje

brusinka.pusinka
26. apr 2010

Ahojky holky kukám že to počasí je supr koník prázdnýýýý 😀 😀
Ineska nedala bych vám nechutné receptíky , všechny jsou vyzkoušené a jsou mňáááám jsem moc ráda že vám chutnaly 😀
Brinzulko my měli také bíle fleky v pusince a nám doporučil doktor posílit imunitu vitamínem B a tak jsme koupili Nutrolin-B a pomohlo moc za dva dny bylo po problému braly jsme sirupek 7 dní 😉

brusinka.pusinka
26. apr 2010

a Jeden chutnej leč pravdivej vtípek 😀 😀 😀

# Tak jsem se vydal na úřad práce abych získal sociální dávky pro svého psa.
# Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat. Tak jsem
# jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej, neumí česky. Byl
# několikrát napomínán za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé
# vesnici.Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a
# žebrá.Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.
# Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro
# peníze.

inneska
26. apr 2010

my sme zdrhli na 3kolku...a ako dobre, ked sme šli domov, tak sa zamračilo a už prší a fučí ako bláznivé 🙄

brin..nemáme skúsenosti 😅

brusi...fakt dikes za receptos, zachvílu pôjde aj mm jesť, tak som zvedavá čo na ne povie 🙂

brusinka.pusinka
26. apr 2010

My byli venku na písečku malé se moc líbilo a už hoďku spinká jak mimineško 😀 😀 😀
Inesko neboj myslím že budou chutnat mojemu také chutnaj 😉

inneska
26. apr 2010

zopár fotos...

blani2
26. apr 2010

Ahojte 🙂

Inn, Eriček je rozkošný! Jarní fotečky nádhera, no a černobílé.....aaaach 😵 😵 😵
Traky, to je frajerská souprava 🙂 Maťkovi jako užitá na míru..

A k těm řízkům...recept znám léta (dělala jsem zrovna v pátek 😉 ) a můžu jen potvrdit, co bylo napsáno výše. Klasikuš řízky už neděláme. Já přidávám ještě grilovací koření, mňammmmm

Kubíček už spinká. Stihli jsme se provětrat před tou fuj bouřkou. Pak si doma moji 2 drazí hráli a já trochu poklízela. Mm si prcka po tom děs víkendu pěkně užil.

blani2
26. apr 2010

Inn, myslím pošlu Kubíčka na školení za Eričkem, jak slézat z postele 😀 To je supr. To my letíme po hlavě 😒 No a ten kaskadérský kousek na závěr, klobou dolů 😵 to jsou reakce! 😀

inneska
26. apr 2010

blani...u nás tiež fujtabl búrka je 🙄 vždy ked príde ku kraju, tak si lahne na brucho, a zahladí sa dole...vie, že tam by capol, tak má rešpekt 😀 ale ešte sem tam sa stane, že sa zgúli 😀 a díky za pochvalu 😵

inneska
26. apr 2010

blanii, práve si si zmenila foto 😀 krásnučká 😵 😵 by som mohla aj ja, ale sa mi nechce 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre