Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
27. apr 2010

jasně na Frajera Erička A Petříka jsem zapoměla, nu hlava dubovááááá 😀

lucim
27. apr 2010

brusi tak to tvoj brasko ma dobry vkus a ked sa tam da zohnat taky dokonaly komplet, tak nie je o com. 🙂

traktor
27. apr 2010

😀 😀 😀 😀 ..kus som strcila zadok do chladnicky a tu sa uz podnika.....ale dobry napad 😉

traktor
27. apr 2010

lucim este najdes lepsiu...kukni jak som ja dlho hladala 🙂

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Bráška koupil velikost 9-12 měsícůůů a ono to padlo Lucinko. To mě mrzí že nevyšla byla fajná, a my ji koupili v Polsku a dívala jsem se že je mají i v dráčikovi 😉

traktor
27. apr 2010

maju a v draciku....som aj tam obzerala pekne vyjdu vyse 1800/ ine ako tieto tu/...ale u nas mali len fialove,

traktor
27. apr 2010

a myslim ze ty si lucim davala ten link tu..co si sa nevedela rozhodnut tak v draciku maju tu co ma aj tu ohradku okolo

brusinka.pusinka
27. apr 2010

traky u nás tu mají různé a cena okolo 1600kč tak to u vás je asi těch1800 ks 😀 v polsku nás vyšla na 1200kč 😝

lucim
27. apr 2010

traky to nebolo z dracika, z mmb, ale nasla som ju aj na slnieckove. ale leonardo je krajsia. 😉 mozno ju aj my kupime . to sa este prediskutuje, 🙂
ozaaaaj. som vam nestihla povedat, ze uz mame od vcera doma Djembe (africky bubon) , drahemu som kupu schvalila skor ako vyslovil tuzbu, ze to chce. 🙂 bavi nas to vsetkych na nom buchat, aj matka, dnes uz skusal bubnovat na stol. prave sa to rozbaluje, urcite ich pri tom o chvilu odfotim. 😵

traktor
27. apr 2010

viem ze nebolo z dracika ale taku maju v draciku 🙂 .....ale leonardo je fakt krajsia

traktor
27. apr 2010

jej to je super...ze bubnuje cela rodinka 🙂 ...sfot, ja rada kukam fotecky 😉

lucim
27. apr 2010

uz mam prvu dokumentaciu, video bude trosinku neskor, ked zvladnu nejaku tu prvu lekciu. 🙂

lucim
27. apr 2010

traky stranka ulozena, dik - poznas ich? ci neznama?

anavi85
27. apr 2010

tak konecne sa nam podarilo odvazit Aduska a z 9005g pribral len na 9300g, neviem ci je do dost, ale on papa stale a stale je aj v pohybe, vsetko ho zaujima, skuma a testuje, niekedy mam pocit, ze je rychlejsi po stvornosky ako my po dvoch 😀

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Lu malí i velký frajeři 😀 😀 😀 😵

lucim
27. apr 2010

anavi teraz uz budu priberat menej, ked su aktivnejsi. matko tiez teraz pribral za 2 msiace 600g.
ale s dvomi hnackami. 😒
brusi precitala som im , dakujuuu 🙂

zmurkaz
27. apr 2010

Ahojte babúchy 😵 😵 😵 😵 😵

...tááák ...u nás bolo dnes veselo ....Jurko teplota (ale pred obedom už nemal) - kašel, malej opäť lezú tie isté zubále 😀 😀 😀 - dnes dala 2x30 min. , upratala som celý byt - mi prišli svokrovci..... a mužovi včera karbobrúska frnkla do oka nejaký bordel - tak dnes to tam ešte mak - tak z roboty na pohotovosť na očné - oko zalepené - chodí jak pirát (mu to leze na nerv) 😀 😀 😀 ☹ ...no a mňa už 3-tí deň bolí staré "vojnové" zranenie 😀 😀 😢 ....

A som zabudla ... Zuzi si včera dala jablko (dnes kadila) a večer som ju opäť trochen oišimrala a trošku som do nej dostala ....táááák sa teším 😵 😵 😵

zmurkaz
27. apr 2010

aaaa - som sa zabudla opýtať .... nie je tu niektorá, čo predáva na mimibaz.? 😅

ani3012
27. apr 2010

ja predávam.Prečo?

ani3012
27. apr 2010

som akurát teraz nasraná.Tak jedna si záväzne objednala veci po Paťkovi,na doma za 4 eura a poslala som jej údaje k platbe.To bolo pred 3 dňami.Dnes mi prišiel email a v ňom len :

"ja peniaze vopred urcite neposlem.To urcite nie nehnevajte sa,to sa nam zda byt trochu divne."

zmurkaz
27. apr 2010

Aňuli .... som chcela aj ja ale neviem, či sa mi ti tam oplatí ,.... 🙄 ...ty to máš ako vymyslené ...

zmurkaz
27. apr 2010

...nooo .... môj muž to tiež nemá rád a ja si zas hovorím, že veď jedna chce predať a druhá kúpiť - tak čvo?

zmurkaz
27. apr 2010

idem kuken ordináciu a potom prídem .... 😉

ani3012
27. apr 2010

ono by nevadilo,keby chcela na dobierku,ale to bolo všetko,čo mi napísala.A takto to proste chodí.
Ja som sa bola osprchovať.

No a na MMB máš registráciu voľnú,len sa ti nebudú môcť aktualizovať fotky

lucim
27. apr 2010

dobry vecer vecernice. zmur, ty mas ale vydrz, starat sa o choreho jurka, zuzinku a este aj lestit dom a vitat svokrovcov. klobuk dole. 🙂
ani, bazarovo neskusena truba to je - normalny clovek komunikuje a neosocuje ... mohla sa normalne spytat, ze s tym nema skusenosti, ze ci sa da aj inak, lebo sa obava... alebo si zistit, ako to chodi, ale takto, no trubka, kasli na to. mozes jej zrozumitelne napisat nieco strucne, ak sa ti chce, alebo to nechat tak .
zmur - ja na mmb zatial nepredavam, mala som tam len raz 1 bundu od znamej, ale ta mala premrstenu cenu, tak ziadny zaujem.
ani - ked nemas platene clenstvo - ozyvaju sa normalne lusia, aj ked sa tvoja fotka neobjavi "v ponuke z bocnej lavej listy" ? pre mna to nie je problem, ja vzdy vyhladavam podla klucoveho slova a velkosti, neviem ako ini ...

lucim
27. apr 2010

inak, aj som chcela predat monitor dychu cez mmb, ale skor ako som to tam stihla dat, tak sa mi nahodne ozval zaujemca - taky mlady obchodak prisiel do lekarne, pochvalil sa ze bude tato ... a kupil . 😀 🙂

zmurkaz
27. apr 2010

...chi chi chi ....super si to hneď predala ;)
..no veď práve som tam dala šaty čo som mala po polnoci na svadbe a mám veľa vecí... mužov oblek čo už neoblečie ... Jurkove veci na von ... mi z minulého roka už nič neoblečie ... tak aj keď len za symbol. cenu ... len sa toho zbaviť.... a ako to môže človek rýchlo predať - keď o ňom nikto nevie? Si myslím, že si to musí zaplatiť ..... ale šak to by sa mi asi nem oplatilo... 😕

traktor
27. apr 2010

ja som si najprv predplatila inzeraty a nic moc...viac som predala v bezplatnej inzercii na babybazariku, ..a potom mi lu poradila aukcie tak si predplatim aukcie a tam to ide dobre......a ani...bud rada, ked uz teraz takto reaguje, ktovie aka by bola jej reakcia po prebrati balicka, ...ci by si sa s nou este nenatahovala nakoniec.....a naco cakala 3 dni?....mozno nasla nieco ine a urobila sa teraz sprosta.....

ani3012
27. apr 2010

lucim- ale ked ti tam nabehne 10 strán s bodynkami a veľkosťou napr 74 akú potrebuješ,tak tiež nieje na zahodenie,keď tam máš svoju medzi prvými.Mne sa väčšinou najviac ozvú,keď aktualizujem fotky,čo môžem raz za tri dni.A môžem vkládať aj aukcie, jednu za týždeň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre