Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
6. máj 2010

Lucímko to j e jěště klidná 😀 někdy ji najdeš v pračce jindy čouhaj z pod peřiny nohy v ložnici a malá se chichoce jinak bys ji marně hledala 😀 😀 onehdá byla na kuchyškém stole vylezla přes medvěda na židly a šup byla nahoře , je to prostě urviš 😀

lucim
6. máj 2010

uz aj ja dam do poriadku videa, furt nejake pribudaju, ale su uviaznute v mobiloch a fotaku ... 1 starsie uz ide ...
a matko si kontroluje pindika aj na serbliku, aj vo vani. ani, ked si ju evicka sucha, mozno ju trochu svrbi, ten imazol by mal zabrat aj na to. ako u nas dospelych - tak isto, ako canesten funguje)

lucim
6. máj 2010
https://www.youtube.com/watch?v=El-0K55u1gQ

jedno starsie videjko, ked sme este nestvornozkovali 😉

brusinka.pusinka
6. máj 2010

Luci fajný vískací plazůň Maťko 😀

lucia32
6. máj 2010

Karamelka : 1*
Maťko : 1*
😀 😀 😉

inneska
6. máj 2010

maťko píšťalka 😀

idem skúsiť dať obed, a potom von..trochu sa vyčasilo a došli nám jogurty, aspoň tie ako tak papá, ked už nič iné 😅 tak zatial papaaaa

lucim
6. máj 2010

vdaka, my ideme na velky nakup, aj na jogurty, matko sa uz zobudil ....
inak, teraz treuje intonaciu, melodiu, je to zlate, ale zatial nam vzdy zmlkne pred videom . 🙂
tak paaaaaaa

majkas
6. máj 2010

ahojte,

tak dokial som docitala tak ste vsetky fuc ☹ no co uz

vsetky videjka aj foto chvalime, karamelka je teda riadne sidlo, ze co sa ja stazujem 😅
luci a matko trenuje tie melodie stale v takej vysokej tonine? to musite mat super veselo 😀
traky izbicka peknucka, a jak vzorne upratane hracky na polickach, este tam stale su? 😉
inn aj my drzime palce nech sa to nejako vyriesi najlepsie k spokojnosti vsetkych aj ked to tak casto nebyva

a aj my vitame novu maminku klaru a mareka 🙂

ja som mala par dni akoze tehu adrenalin ale nastastie dnes dorazila navsteva v cervenom 🙂 akoze vam poviem ze tak jak som mala predtym M jak hodinky tak teraz je to uplne na figu, plus minus x dni, sak to takym stylom sa ani nic neda planovat kebyze chceme ist niekam k vode

a Tami ma momentalne obdobie ze sa schvava za maminou suknou, teda teplakmi 🙂 postavi sa za mna, objime obe nohy, stoji si a vykukuje bud pomedzi ne alebo zboku. najveselsie to mame v kuchyni to si uz pomaly ani chleba nenamastim aby za mnou nestala
ale ideme sa aj pochvalit od vcera rozdavame pusinky, take krasne oslintane kruzka na licko ale je to tam. a je to strasne zlate jak ide dat tu pusinku s otvorenymi ustami 🙂

majkas
6. máj 2010

a uz je aj hore tak som sa tu dlho neohriala, idem k nej, papa
hadam vecer dorazim

ozi
6. máj 2010

ahojte babulky,

ďakujeme za gratulácie, my máme od rána rušno, dnes vyliezla na posteľ, tak sa učíme zliezať,

teda voski takto? 😕

inn, díky za gratulky, môj názor je taký, že svoje je svoje....a nik Ti tam do toho nekecá

ani, Imazol je super, raz ju mala Saška takú zapálenú a len to nám pomohlo 😉

majkas, aj my sa schovávame za maminku 😵

ani3012
6. máj 2010

supéér ! Na to,že nedávno začala loziť,tak ide rýchlo! šikulka je to 😵 😵 😵

battole
6. máj 2010

lucia: pozrela som vidieo a malicka je suprova,....ale vies co ti este poviem?....ze mame uplne rovnake sedacky 🙂)) akurat my ju mame v tmavo hnedej, ale povodna nasa verzia bola taka ako mas ty 🙂

lucia32
6. máj 2010

Ani, batt...ďakujeme...no je to šikulka, už sa začína aj ťahať na nožičky pri nábytku 😀
Batt....no my sme pôvodne chceli tmavohnedú, ale trebalo čakať 8 tt a tuto mali na predajni, tak máme svetlú 😝 😀

zmurkaz
6. máj 2010

Ahojky 😵 😵 😵
....vítam maminku Klárku a malého Mareka 😉 ...v nedeľu mal meninky .. tak "na zdravíčko" chlape 😉
....a "na zdravíčko" aj ostatným oslávencom ...malým aj veľkým 😲 😲 😲 ...cmuk cmuk cmuk
... INN ...byť tebou asi by som volila bytík s väčšou terasou ...budete mať viac izieb, aj grilovať bude kde 😵 😵 😵 ....a mali by ste svoje 😉
...LUCIA ...vtípky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...aj keď ten druhý riadne čierny 😀 😀 😀 😀 😅 😕 😕 😕

zmurkaz
6. máj 2010

ANI ...pipinku má Zuzanka v porádku ...našťastie sme tam ešte nič nemali červené - tak neporadím ... ale baby poradili, takže 😵 😵
TRAKUŠ ...jéééé - aká krásne uprataná izbička 😵 😵 😵 😵 😵 ....a nás to chytilo rovnako - bo aj ja som Jurkovi a Zuzanke upratovala, len to ešte nie je hotovo 😅 🙄 🙄 🙄 😖 😉
.....videjka, fotečky ...jéééé 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
6. máj 2010

TAMY ...jéé - hamboška 😉

...no a hlásim správy od ortopéda : sa mi tam strašne nechcelo ísť ....v čakárni vydýchané, horko.... ☹ ☹ ☹ 😖 😖 ....malej sa už blížil čas spánku 🙄 🙄 ...výsledok ... pokiaľ ešte sama nechodí (sama rozumej bez držania - akéhokoľvek) nedá sa to posúdiť ... treba prísť keď bude 3 mesiace sama chodiť 😖 ....(inak mal tam dosť bábeniec, a očividne sa ponáhľal - bo tie 2 minikrôčky čo mohla malá urobiť - tak to si nemohol všimnúť ani keby chcel - v ordinácií sme boli 4-ria pacienti ...jedna slečna, my a 2 detúchy na kĺbiky + maminy 😕 🙄 ) ...takže len sledovať a sledovať a sledovať 😉

zmurkaz
6. máj 2010

...kupovala som Jurášovi topánky - elegantos ..., 34 .. v nich vyzerá jak veľký chlap 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
...no a keďže sme dnes boli u dokiho tak malá potiahla bez spánku od 10:00 a zalomila až keď sme prišli domov ... 15:15 ☹

houk ...dohovoril som

battole
6. máj 2010

zmurky: aj by som reagovala, ale ucim sa a to by som tu ine hluposti potom pisala 😀 ...najskôr tak nejaky obsah opery

lucia32
6. máj 2010

zmurka...aká vyčerpavajúca správa 😀
A s tou nožičkou som si to myslela...to ešte ťažko posúdiť...ale aspon máš dušu na pokoji a ja s tebou 😉 Náš šmatlík robí to isté 😝 😀

zmurkaz
6. máj 2010

😉 Lucka
Bat - šak povedz 😉

hathor1231
6. máj 2010

hallo,
vkuse mame skaredo 😝 uz ma to prestava bavit...
traky 😅 co je to za binec?! sa nehanbis 😀 takto vyzera domacnost zeny,co sa cely den prehana po FB a MK 😀 😀 😀
na tu PO sa kukalo uz lepsie 😀

luci, krasny lezuuuunik 😀 ale to suchanie po zemy bolo lepsie 😀 😉

zdraviiiim,

traktor
6. máj 2010

lu , naty krasne lezieee 😵 😵 😵 😵 ...hat uz mame poriadok...to sa len vychor cez nas prehnal 😀 , zmurka...no u doktorov to obcas tak vyzera....ale zuzanka bude v poriadku, uvidis..len co zacne chodkat, zabudnes , ze si nieco riesila 😵 😵

zmurkaz
6. máj 2010

Traky.... ten víchor je teraz u nás 😀 😀 😀 ...komu ho pošlem? 😀 😀 😀 ... 😉

traktor
6. máj 2010

😀 😀 😀 ..ja uz neprosim....a inka, moja, snad to dako vyriesite 🙂

lucia32
6. máj 2010

Ocko zdrhol na futbal, Bianka von, najstarší leží v posteli s bruchabolom a Naty sa sama hrá na koberci...ja odmrazujem mäso a varím zeleninku a konujem 😀
Víchor si neprosím ani ja, jedine, žeby aj sám upratal... 😀
Haty, traky...no je to lezúnik môj malý, šikovný ...knučí...lezie sem...idem kuk

lucia32
6. máj 2010

Našla som ju klačať pri krbe, jednou rúčkou sa držala a klačala na kolienkách.....
bnhfffnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnbfffffff m .l-§.wň

lucia32
6. máj 2010

Našla som ju klačať pri krbe, jednou rúčkou sa držala a klačala na kolienkách.....
bnhfffnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnbfffffff m .l-§.wň

traktor
6. máj 2010

😵 😵 😵 😵 zlata.....u nas lejeeee a blesky metaju...fuj...ja chcem teplo...

traktor
6. máj 2010

V lietadle nastala krízová situacia. Pilot hlási, že sa lietadlo zrúti,
nech sa všetci pripravia na pád do mora.
Američanka začne na seba vešať všetko zlato čo má.
Spolusediaci sa jej pýtajú - čo to robíššš ???
No keď padnem do mora, uvidia ako sa blískam a vytiahnu ma !
Vedľa Ruska začne okolo seba viazať flaše vodky,
opäť sa jej pýtajú, že prečo...?
No keď uvidia koľko mám chlastu, vytiahnu prvú mňa...
Vedľa cigánka sa začne vyzliekať dohola
a opýtajú sa jej - čo to má znamenať ???
Cigánka hovorí : dievčatá, ako prvú budú predsa hľadať čiernu škatuľku....

traktor
6. máj 2010

Hovorí žiačik učiteľke:

- "Pani učiteľka, zložil som pesničku o sexe."

- "Hm? No dobre Janko, tak to si ťa vypočujeme."

Janko: - "Ráno skoro vstávam, idem do školy, učím sa, potom sa

trochu hrám, opäť sa učím, idem spať a takto stále dookola."

- "No dobre," - vraví učiteľka - " ...a kde je ten sex?"

Janko: - "Pesnička sa volá: Jebem ja taký život!!"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre