Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
31. máj 2010

brin dik popozeram

riusik
31. máj 2010

dobre ranko..
ani, fajny ftipetk 😉

majka, aj my tak nejak, o pol siedmej budicek, pred deviatou zalomila, tak snad potiahne 🙂 s penzionom neporadim moc, mozno by som vedela zistit nieco v malej fatre, ak by ste chceli. akoze aj nejake mini tury by ste chceli zvladnut?

riusik
31. máj 2010

majka, to sa teda tamarka nepredviedla nejak velmi 😕

brusinka.pusinka
31. máj 2010

Krásný dníček přejeme a oslavenkyni k jejím pěti pusinkám doma posíláme další dvě sladké 😵 😵 a přejeme vše jen to nejlepšejší 😵 😵 😵
Ani dort byl krásný a Evička je kouzelná 😵 😵 😵 😵
Majky v tatrách je fajný penzionek v Bielanských jmenuje se Patrik 😀 a dá se i s miminem mají vybavení 😵
http://www.pensionpatrik.sk/
A my jedeme tady na jih moravy 😉
http://penzionuhradku.cz/ubytovani-vranov-podyj...

riusik
31. máj 2010

musim nas vytiahnut z druhej strany, neda mi to 😎

nykyta
31. máj 2010

dobre ranko babule 😉 😉 vonku leje tak to bude zase den 😒 dnes idem na stk ku gyndovi tak dufam,ze vsetko bude ok 😕 gratulko nasej oslavenkyni 😉 😉 vsetko najlepsie 😉 😉 😉

nykyta
31. máj 2010

ninka pre teba 😉 😉 😉 😉

nykyta
31. máj 2010

vidim,ze tu nikoho tak si idem porobit nejake veci a uvarit mackovi obed 😉 majte sa papa 😎

nina41
31. máj 2010

Baby dakujem za gratulky ,mam 34 rokov,a som šťastna ,že vas mam, 😵 😵 😵

zmurkaz
31. máj 2010

@nina41 všetkúčko len to naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵

klara_klara
31. máj 2010

ahojte tak som tu zasa po dlhsom case....ale mozeme sa pochvalit 😉 ...upravilo sa nam kojenie a spanie a vysli nam 2 horne zubky...stale sme sice na vsetko zvedavi ale to je fajn lebo uz aj mamina si na to zvykla 😉 a donekonecna opakujeme mama, baba, papa a davame uz aj aktivne pa pa 😉 😉 😉
pozeram ze vy tu pisete o100 6 tak neviem kolko vydrzime teraz spinkat ale vecer sa urcite pridam aj ja k vam...zatial som tu len kym spinkame 😉

klara_klara
31. máj 2010

nina gratulujem a teda klobuk dole 5 chlapcov to musi byt umenie zvladat 😉

klara_klara
31. máj 2010

nuz asi som tu v zlom case ☹

nina41
31. máj 2010

@zmurka ,@klara_klara dakujemmm 😵 😵 😵

nina41
31. máj 2010

@klara_klara dakujem 😵

raona
31. máj 2010

@majkas ryzove vlocky?? jaky to ma sacok?mozes mi to maji odfotit?? u nas je jednota tak si to kuknem.. dik za tip 😀 😉

vsetko naj oslavencom

brusinka.pusinka
31. máj 2010

Rao kuk http://www.biokvalita.cz/index.php?akce=detail&...

http://www.obchod-usmev.cz/mapa-ryzove-vlocky-37

a receptík:
RÝŽOVÉ VLOČKY S HRUŠKAMI 😀 😝
Ingredience:

200 g rýžových vloček,
700 ml mléka,
malá špetka soli,
1 sáček vanilkového cukru,
malá špetka skořice,
2 větší hodně zralé hrušky
Postup:

Rýžové vločky uvaříme s malou špetkou soli v mléce, dokud nezměknou. Pak k nim vmícháme vanilkový cukr, skořici a rozmačkané hrušky. Dobře promícháme, necháme téměř vychladnout a podáváme.

ani3012
31. máj 2010

baby,ak chcem napísať IP viacerým babám naraz,tak ako na to?

brusinka.pusinka
31. máj 2010

ani do kolonky komu zkuz udělat čárku a pridat další nicky 😉

majkas
31. máj 2010

ahojte znova,

@raona vyzeraju presne jak tie druhe co tu dala brusi len vyrobca je http://www.marianna.sk/, hladaj take biele hoblinky

@brusinka.pusinka dik za tip idem popozerat ten penzion patrik

@riusik hej chcemaj nejake mensie tury, resp,. skor prechadzky jak tury. co sme testovali znova nosic pri tom dunaji na vylete tak mala v nom velmi nechcela byt, takze najlepsie take miesta kde sa da ist aj kocikom

brusinka.pusinka
31. máj 2010

Majky je to tam moc krásné a i s kočárkem můžeš na tůru, byla tam s námi rodina co měla holčičku necelý rok a moc si užívaly 😉

majkas
31. máj 2010

@raona to ty si chcela kupit malej tieto sandalky http://www.slovobuv.sk/images/stories/Kolekcie/... ?

my sme ich tiez kupili v BJ v normalnej obuve lebo podnikovu predajnusem uz nestihli otvorenu a stali 17e

raona
31. máj 2010

@majkas ano chcela maji, no nakoniec som kupila v zdrav.potrebach od firmy protetika, take uzatvorenejsie, aby si neosuchavala prsty.. ale planujem kupit este jedny, pretoze tieto uz odrala, tak budu na doma a este jedny nech ma take novsie 😉

a maju tieto aj tu vystelku na klenbu?

majkas
31. máj 2010

rao hej maju, ale nie je to nejaka vysoka vystelka

auz mame hore nasu princeznu tak sa zatial lucim, papa

hathor1231
31. máj 2010

ahojte,kukam,ze riesite topanocky. my sme dneska boli kupit nove lebo mala uz zacina stat a dr. mi kazala kupit tieto kym nepojdeme zase ku ortopedovi (asi bude mat ploche nohy). tu topanky s klenbou nekupite 😖 su len tvarovane,ale ziadna extra klenba to nie je,to moze predpisat len ortoped...
sme kupili tieto:
http://www.clarks.co.uk/find/enduses-is-cruisin...
riadne sme sa koli nim navozili 🙄 dobrych 50mil sme najazdili lebo v tom prvom,co sme boli nemali oddelenie pre deti 😅 ,tak do druheho mesta a tam nastastie mali 😝 aj ked som chcela inu farbu,ale tieto su vpoho.
nozku tam zadarmo pomeraju a vacsinou za 6t mas prist a zase to zadarmo premeraju,ci su este vhodne alebo treba ine... 😵

inneska
31. máj 2010

ahojte 🙂

tak dnes sme boli na poradni a máme za sebou aj očkovanie..zatial úplne v pohodke..uvidíme ešte večer a v noci..len trochu poplakal pri pichaní, ale na chodbe už na mňa plul a rehotal sa, tak bolo dobre 😅 a naše miery 81cm, 12,3kg a obvod hlávky 47cm 😎

ja v jednote kupujem aj ryžovú kašu..tiež len vodou zalejem, a primiešam ovocie, jogurt, na zahustenie polievočky...je to fajn a nestojí to vela 🙂

nykyta
31. máj 2010

dobry vecer 🙂 ajoje babule 🙂 macko siel spat bez kupania,bol strasne nervny a tak uz spinka 😔 😔 na stk som dopadla dobre,len nemozem pouzivat ziadnu antiku 🙄 ☹ a chvala bohu ze som ju ani predtym moc nebrala bo by som asi dlho nezila ☹ pri mojej krasnej diagnoze leiden 5 a este dalsej ktoru si uz radsej nespomeniem to mam krasne posrate ☹ ani letiet nemozem ☹ sak kam by som aj isla 😀 😀 😀 no a dalsie dieta mozem mat tak po dvoch rokoch 😕

nykyta
31. máj 2010

no idem este nieco porobit a potom sa vratim 😀 😀 😀

lucim
31. máj 2010

dobry vecer, nas matulko uz spinka, to je nezvyk, ze? 🙂 vyzera to tak, ze naozaj prechadzame na jeden spanok denne ... dnes spal od 12:25 do 13:40 , a teraz zaspal presne o 19tej. 😉 klop klop klop. nech uz nevylezie do rana. je mi jasne, ze budeme mat skorsie budicky, ale neva. 🙂
mame este dalsie zmeny - konecne sa troska rozpapal, dnes trocha termixu, kusok jablcka, chrumky, syr, 2 lyzice polievky, sam si ohryzol broskynku. ale vecera bola zaujimava - dojedol polievku, trosku zajedol chlebikom, potom platok sunky, a ked si tato urobil veceru- chlieb maslo a jarnu cibulku - tak mu to prisiel vyjedat - a ano, typli ste si spravne, smakovala mu ta cibulka, sme cakali ksichtiky a nic, pytal si dalej 😀 😀 😀
dalsia vec je, ze mi uz ukazuje na veci, na ktore sa opytam a podava mi ich. 🙂

lucim
31. máj 2010

ahoj nyky, mackovi posielam do postielky pusu, nech pekne haja 😵 ... u nsas boli nervy trosku tiez ... zeby tiez zase zubaky?

a tvoj zdravotny stav . je mi to luto, ze mas problemy, ale dobre je, ze o tie 2 roky sa mozete pokusat o surodenca. 😕

ninkaaaaaaaaaaaa vsetko naj naj naj a vela lasky od tvojich chlapov a vsetkyyyyych. 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre