Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
2. jún 2010

lu...svagrina kukne z okna a pod nimi je rovno torysa...ti poviem...strasne daco...tam by som byvat nechcela

lucia32
2. jún 2010

Som sa zle vyjadrila, to nie je priehrada, ale vodná nádrž a tá zadrží vody a vody 😉

lucia32
2. jún 2010

Traky...no jéjé, to je strašné...a pritom sa veky vekov stavali obydlia práve v okolí riek 😝

monr
2. jún 2010

@traktor uf, tak tam by som bývať nechcela, že pod oknom rieka ☹

traktor
2. jún 2010

nooo...to by som vecne mala strach , ze sa daco stane...akoze nie len tak ako teraz..ale aj celkovo...ved deti su zvedave...clovek nikdy nevie,,,

monr
2. jún 2010

akurát volala mama, že u nich susedia oproti po celej ulici komplet vytopený, aj na ich strane pár domov. vo vedľajšej dedine tiež zaplavené polia, a to sú od potoka asi 200 metrov.
no hrôza,

ani3012
2. jún 2010

baby ja ani na tie fotky nemôžem pozerať.Mňa a ani mojej rodiny sa to síce netýka ,ale to je strašné

traktor
2. jún 2010

😒 ....hroza co sa to deje...u nas zacalo krasne svietit slniecko...a naraz vietor a mraky az strach...o chvilku bude zas prsat...

traktor
2. jún 2010

tento rok je asi tazky re kazdeho...dost , ze je kriza este toto...zas pojde vsetko hore...vsak co ludia posadili , je znicene

monr
2. jún 2010

veru, je to dosť ťažké.

lucia32
2. jún 2010

Posledné roky je to kolotoč 😠 , samé povodne a niekedy mám pocit, že lepšie to už nebude...počasie sa mení, už len tornáda a tsunami a je nám amen 😖

monr
2. jún 2010

úprimne človek ľutuje tých ľudí, to sa nedá inak nazvať, ako tragédia.

monr
2. jún 2010

aspoňže tie naše zlatíčka nám robia radosť 😀

lucia32
2. jún 2010

Mon...tak me takéto malé tornádko úplne stačí 😀

traktor
2. jún 2010

no ja mam aj velke aj male tornada... 😀 ..a ked sa k tomu prida aj mm tak mame riadne tsunami

traktor
2. jún 2010

...a ked by sa k nam pridali nykyny trhaci...to by bolo 😀 😀 😀 ...ja odbieham, peciem udene pliecko, kapusticku a knedlik...ze ked je vonku na hovno aspon v zaludku nech mame raj 😉

ani3012
2. jún 2010

a moje zlatíčko je hore,tak idem za ňou. 😵
ešte pridám trojkolkové fotky

traktor
2. jún 2010

juuu, krasna je 😵 😵 😵

lucia32
2. jún 2010

Evička zlatíčko 😵 a aká bleskovka s tou trojkolkou 😉

monr
2. jún 2010

evička je zlatunká

monr
2. jún 2010

ja tiež odbieham, naháňam to moje tornádo po izbe 😀

lucia32
2. jún 2010

Ja sedím na dupke a čakám čo ku mne priveje 😀

ani3012
2. jún 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/kosican-rozsiro...
chytili pedofila z Košíc.Sa vydával za 10.roč.chalana a tak sa skontaktoval priamo s deťmi

ani3012
2. jún 2010

Evičky som dala piškótiky ,sedí v stoličke a pochutnáva si.Zas bude ako prasiatko.Keby ste videli tú našu stoličku 😝
No aspoň že je malá spokojná ,nie? 🙂

lucia32
2. jún 2010

Ani...no fúúúj, všetkých ich zavrieť do ústavu a nikdy nepustiť 😝

A pre drobcov chlapcov, plavečky+legionárka...kuk http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2186279

ani3012
2. jún 2010

Luci a tu je niečo pre teba :
http://www.financninerad.cz/activitymon-webguard
je to zadarmo a upozorňuje to na platené stránky

lucia32
2. jún 2010

Ani...díki, stiahnem si...aj ked ja sa po nijakých stránkach neregistrujem 😝 a tie faktúry stále chodia síce na moje meno, ale úplne iná adresa i mesto 😀 😠 Ale zicher je zicher...ešte raz díki 🙂

ani3012
2. jún 2010

ešte 511 príspevkov a máme 50 000 príspevkov 😎

traktor
2. jún 2010

😀

traktor
2. jún 2010

😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre