Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
3. jún 2010

mon ahooooj , cmukame misicku a dik. 😉

traktor
3. jún 2010

lucim...no aj ja som bola soknuta....este dobre, ze mam tolko deti, tym padom aj dake zasoby doma 😀 😀 😀 😀 ...no kukala som panelak a uz aj dokukala, vypadla kablovka..este nech vypnu prud a mame to komplet.... 😠

ani3012
3. jún 2010

luci neviem...ja teda malý kuká na YouTube a potom už kliká len na bočné videa čo sa mu ukazujú. Napíš si napr. maxim turbulenc ,ale to asi vieš.....
a ešte poznám
http://www.videorozpravky.sk/
http://rexik.zoznam.sk/rozpravky

monr
3. jún 2010

ani, to sú skvelé správy,
lucim, dík 🙂

zaba2707
3. jún 2010

nina 🙂 😀

majkas
3. jún 2010

reklama

@lucim nie nechodime, neviem kde je bipa ci co toj,ale potom napis ako pochodite a mozno pojdeme
este nemame Tami zapisanu v pase tak sme neboli za hranicami

a pytala som sa mm tak oficialne stranky nie su,to len kebyze na youtube nieco najdes

ani3012
3. jún 2010

@nina41 je dnes samá sranda aj na FB 😀

ani3012
3. jún 2010
zaba2707
3. jún 2010

bipa je tot za hranicovu v heinburgu ci jak sa ot pise my dokonca mame aj nejaku kartu registrovanu v ich sieti ale neviem co to je

hathor1231
3. jún 2010

@ani3012 daaaj 😀

a zubky- teraz si neda cistit,ma podrazdene... da mi len dolne. aj som ju chvilu "nutila" ale to nedopadlo dobre a nechem to len zhorsovat...

nykyta
3. jún 2010

dobry wecer babulky 😉 😉 nestiham nic,ale precitat vas ano 😉 😉 macik ma nervne dnicky ☹ ☹ mamu bolia zuby a tak aj ja som nervna ☹ mackovi idu 4 zuby naraz-horne takze hruza ☹ kazdy trci na milimeter a ja som dnes bola u zubara a teraz sa dopujem algifenom ☹ vcera sme boli plavat a pak som odpadla hned aj s macikom 😔 😔 inac gratulko vsetkym oslavencom vcera a aj dnesnym 🙂 🙂 a dakujeme za gratulka 🙂 🙂

ani3012
3. jún 2010

karta je na zľavy,inak sa tam bez karty ani neoplatí ísť. My máme Bipu v Gansendorfe.
Že my 😀
Kartu si vybavíš hneď pri pokladni- vypíšeš a môžeš nakupovať.

ani3012
3. jún 2010

@hathor1231 a čo? 😕

lucim
3. jún 2010

kocky vsak to, ja to na tom youtube chcem najst, ale neviem co mam zadat do vyhladavaca ... tiez len klikam na bocne listy, ked ma tam nieco zaujme ... ja zatial chcem len take hudbicky pesnicky, moj pc nezvladne dlhe rozpravky tahat. ... tak teda nahoda ...
ale keby vam niekto nahodou nieco poslal, tak sup sem link ... ja mam dnes toto: http://www.facebook.com/l.php?u=http://www.yout... 🙂 kamoska to mala na fb 🙂

monr
3. jún 2010

kočky tak ja idem, peknú nôcku prajem všetkým,
píšte píšte píšte, už len necelých 300 príspevkov a je to tam.

brú noc.

lucim
3. jún 2010

takze kartu do bipy vybavim, alebo pojdem na kamoskynu , dik za info, uvidime.
traky zabky uz tahaaaam.
nina - to uz bolo tusim na fb, ale je to skveleeeeeee, motivacka na program na stretko. 😀 😀 😀 😀
ahoj nykyyyyyy .. snad tie tazke dni uz prejdu. 😕

traktor
3. jún 2010

lucim a pri zabkach na boku mas aj ine...kukni..velmi dobre 😉

traktor
3. jún 2010

jej lucim tu pesnicku japoznam...snapi

😀 😀 😀

nina41
3. jún 2010

Kdyz muzi prebaluji deti ---skopirujte si to do youtube 😀 😀 😀

nina41
3. jún 2010

Jak zamaskovat nevěru --- skopirujte si to do youtube 😀 😀 😀

traktor
3. jún 2010

no a teraz pozor...ja mam otazku...marnost..to zas bude 😀 😀 😀 ....ako mam pesnicku co sa mi paci a ako ju mam dat na cd.....a ked chcem dat viacej naraz?...k si myslitze, ze je to so mnou marne, jednoducho moju otazku preskocte, plne to chapem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samayka
3. jún 2010

@lucim -jeeej luci, naša Eluš na tom krokodílovi fičí už skoro mesiac, každý večer pri prezliekaní.. sme to nenápadne podstrčili, lebo Gumi maci v pôvodnom, maďarskom znení nám už liezol na nervy.. a jej sa to našťastie páči 😀 😀

ani3012
3. jún 2010

preskakujem .....
to sa zle vysvetľuje Ivi! V prvom rade musíš mať DVD napaľovačku. Potom nejaký dobrý program.Ja som napalovala na Alcohol120% ale potom ma stopli,že mám zaplatiť a teraz mám Nero10 a ten sa tiež platí,ale to mi nainštaloval bratranec nejako

zaba2707
3. jún 2010

nemusi mat dvd staci mat cd nie?

traktor
3. jún 2010

mam v pc napalovacku...aspon toto viem 😀 😀

samayka
3. jún 2010

počuli ste tú ranu???????????????????????????????????????????????????

traktor
3. jún 2010

ashampo....to je dobre ci nem..stiahnem ine

samayka
3. jún 2010

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre