Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
22. jún 2010

a stu tu ešte preberali kojo..ja kojím stále, aj cez deň..teda ked sme doma, cucá stále..a mliečka je zatial viac než dosť 😎 dnes som nakojo o 11, šli sme von, tak dalšie kojo o 17 a prsník bol za tých 6 hodín ako kameň 😀 ale len jeden..druhý viac menej melie z posledného, ale pravý fachčí o dušu 😀

pirinka
22. jún 2010

ahoj mamulky

moooc gratulujeme všetkým prvým narodeninám 😵. Neuvěřitelně to uletělo, že se tomu ani věřít nechce 😨. Zhruba před rokem jsme se všechny stresovaly z porodních bolestí a dneska už kolem nás vesele skotačí (někteří sprinteři dokonce už běhají) naše zlatíčka 🙂
tímto i velká gratulace Eričkovi k prvnímu rozběhnutí a všem co už to zvládli

my mezi rychlíky zatím nepatříme, takže se přidáváme do soutěže 😀

sutaz - O VYTAHANU PONOZKU - O POSLEDNEHO CUPKACIKA °°°°°°°°°°°°°°
kto bude cupkat po dvoch ako posledny? kto to vyhra ?

lucim - Matej
blani - Kubík
jajona - Matúš
Acerka - Adamko
katkah - Ninka
pirinka-Esterka

ovšem i když malá zatím po dvou nechodí, tak rychlostí si určitě nezadá a popravdě se trochu děsím toho až mi začne zdrhat po dvou, když zatím jí to jde obstojně i po čtyřech 😅

samy; svokra je poklad...takový dar si přeje každá roční holčička 😀

berušky, nemáte tip na nějaký mňam recept dortíku pro ročního prcka? Asi nakonec taky skončím u nějakého nepečeného s ovocem a piškoty

inneska
22. jún 2010

@lucim určite zvečním tieto prvé kročiky..to bude naozaj jedinečná spomienka..a neboj, čoskoro bude aj maťuldo lietať ako šarkan 😉

inneska
22. jún 2010

@pirinka ahojky 😉 ono to jedného dňa príde...sa rozbehne a nezastaví 😀 a skús počítať tuto o torte https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/1-narodeninova-torta-aku-ste-upiekli/ inak sa tu vypekajú torty o dušu..ja budem robiť klasiku, erikovi aj taká chutí, ked u dám z toho ten korpus...len sa zalizuje, ale robili babulky aj smotanové torty, asi aj ja takú spravím..

lucim
22. jún 2010

ahoj piriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 davno som ta necitala 😉 esterka musi byt riadny sibal tiez. 🙂

inn ja sa neobavam, ze by nebehal, to raz pride, len ma tak napadlo, ze uz kopec deti nechodi, tak nech vieme, ktore to este caka. 🙂 🙂 🙂 nas krpec racil 4nozkovat tak 2 mesiace po vasich. 😉 a matusko posun vpred objavil len nedavno. casy maju deturence rozdielne nastavene. 😉 😉 😉 aj na kecadlovanie. 😉

lucim
22. jún 2010

piri piskotovo ovocna je mnaaam, u nas som ju ja dojedala. 😝 😝 😝

ozi
22. jún 2010

no ja som si odbehla, mladá dáma bola hore, dokonca sme sa museli nakojiť a asi som aj zdriemla pri nej, tak babulky idem off, som sa tu dnes dlho nezdržala, mrzí ma to, držkajte sa, pa pa 😉

pirinka
22. jún 2010

@inneska díky za tip. Určitě to prozkoumám 🙂

lucim; dojedení takové dobroty se taky bránit nebudu 😀

jsem zaregistrovala nějaké velké změny u jenny. Beruško moc ti to přeju 😵 . Lásku a oporu si zasloužíš, tak si to vychutnávej naplno 🙂

simonito; ☹ . Ať je Šimonek brzy v pořádku. Snad to není nic vážné?! A dovču si užijte. Nás čeká poslední týden v červenci také Šumava 🙂

holky co se děje kolem zrnika? Jak jsem tu dlouho nebyla tak nejsem v obraze

lucim
22. jún 2010

piri poslem ti pozvanku na FB do skupiny k zrnikom, mozes si pocitkat. vsetci verime, ze uz bude vsetko dobre a lepsie a najlepsie. 😉

pirinka
22. jún 2010

@lucim to budeš hodná 🙂

lucim
22. jún 2010

piri, mala by si uz byt clenkou tej skupiny, podla toho, ako mi to ukazuje. 😉 IP

gabrielkabj
22. jún 2010

Aj my sa jasné, že pridáme ale postaviť sa už vieme všade keď máme oporu napr stôl, stoličku a tak...
sutaz - O VYTAHANU PONOZKU - O POSLEDNEHO CUPKACIKA °°°°°°°°°°°°°°
kto bude cupkat po dvoch ako posledny? kto to vyhra ?

lucim - Matej
blani - Kubík
jajona - Matúš
Acerka - Adamko
katkah - Ninka
pirinka-Esterka

lucim
22. jún 2010

sutaz - O VYTAHANU PONOZKU - O POSLEDNEHO CUPKACIKA °°°°°°°°°°°°°°
kto bude cupkat po dvoch ako posledny? kto to vyhra ?

lucim - Matej
blani - Kubík
jajona - Matúš
Acerka - Adamko
katkah - Ninka
pirinka-Esterka
gabrielka - Ella
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

gabi, si sa nedopisala 😉 uz som ta.

inneska
22. jún 2010

som sa začítala inde...ale idem už spinkať..môjmu cupkáčikovi lažkať 😵 😵 dobrú nocku 😉

gabrielkabj
22. jún 2010

joj ale som trdlo dnes som prepracovaná bola som na prímačkách na VŠ v Po ale asi nič z toho asi 400 uchádzačov a prijať majú 35. Otras no neva a ešte k tomu mám aj chorú Sarku práve tu čakám na pol noc aby som jej dala liečik... Dík Lucimka 😉

pirinka
22. jún 2010

gabi...smekám před tebou, že chceš začít studovat s dvěma malýma dětma...já bych na to neměla odvahu 😒

dobrou noc všem. Jdu taky zalehnout 🙂

anavi85
23. jún 2010

dobra ranecko, konecne nam svieti slniecko, aj ked pofukuje trochu, tak sa tesime a pojdeme trosku von 😉

ani3012
23. jún 2010

Matúško a Max majú dnes 11 mesiačikov 😵 😵 😵 😵
jajona..................23.7...................Matúš
katica5................23.7....................Max

Meniny oslavuje: Sidónia, Sidón
Meniny oslavuje v ČR: Zdeňka, Persida, Sidon, Sidonie, Zdena, Zdenka, Zeno, Zenon

prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵

Kalendárium:
♦ OSN deň verejnej služby (OSN, vyhlásený v 2002, pripomína sa od 2003)
♦ Medzinárodný deň detských dediniek SOS (SOS Kinderdorf International, pripomína sa od 1987; v ten deň 1919 sa narodil iniciátor tejto myšlienky a zakladateľ dediniek SOS, Rakúšan Hermann Gmeiner)
♦Svetový deň hádzanej (Medzinárodná federácia hádzanej – IHF, iniciovaný v 1994)

brinzulka
23. jún 2010

vsetko naj...
aj v senci slnecno, hodim sprch...ranajky a uz sme vonku 🙂

v piatok tu mame akciu...pridte:
http://www.velkyletnykarneval.sk/

traktor
23. jún 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵 sam, super darcek ..nabuduci rok nech kupi pilnicek, na dalsi pinzetu...do 18tky bude mat krasnu zbierku 😉 ...inak to ma stale take super napady?....simonito, nech sa simonkovi rychlo polepsi 😵 😵
@gabrielkabj neboj teba zoberu...čak by bol hriech nevziat taku super babu...a to si dovolit nemozu 😉 ....a pocasie..u nas nenormalne fuka a dnes sa aj velmi ochladilo....tak snad sa to dnes vybesni a zajtra uz bude konecne to leto 😉

traktor
23. jún 2010

a od dnes viemu uz aj nonono a hrozi pri tom prstekom 😉 ...zas otvaral mraznicku tak som nanho zvolala matko nonono...a on na mna kukol tymi svojimi ockami zdvihol rucku pohrozil a no no no 😵 😵 😵 😵 no na zozratie 😀

samayka
23. jún 2010

dievčatká, myslite na nás, ideme si po včeličku...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa musím vám napísať aj keď viem že to tým pokazím.. ale musííím

niekto nám vymenil sýkorku... ona hajala vo svojej postielke.. papali sme v noci len 3x a raz sme sa len tíšili.. ráno s zobudila s úsmevom a jašila sa v postielke - robila hají a taká bola úžasná... jooooj...

svinské očkovanie, zas sa nám to pokazí. ale aj táto jedna noc stála za to 🙂

samayka
23. jún 2010

a ešte k tej našej svokruš... ona to dokonca berie ako prekvapenie pre mňa, lebo to povedala len mojej mame a michalovi povedala že "niečo super kúpila eluške k narodeninám, ale že nepovie čo, lebo je to prekvapenie" hmmm...

lucia32
23. jún 2010

Ránko...oslávencom gratulka k 11. mesiačikom 🙂
Eričkovi k cupitkaniu, Samy k úžasnej svokre 😝 , Maťkovi k nonono 😵 😀

lucia32
23. jún 2010

@samayka možno sú len nožničky zástierka a svokra ťa prekvapí 😵
Eluške držím palček, nech včelička velmi nebolí 😵
My sme spinušlai aj napriek soplom až do 5.10...o pol 1 som len nahodila duduš a otočila na druhý bok....už je to opäť naša stará Natuška, zbojník jeden 😀

lucim
23. jún 2010

bre rankoooo 🙂
oslavencom vsetko naj 🙂
gabi, drzim palce a obdivujem,
samy nech neboliiiiiiiiii, fuuuuuuu 😵 a svokra snad s noznickami donesie aj nieco normalnejsie teda 🙂

lucim
23. jún 2010

traky matko je uzasny 🙂
samy - gratulujem k dobrej noci. to je prva z nekonecna 🙂

traktor
23. jún 2010

@samayka tak supeeeeeer noc 😉 ..a pik, pik nech je bez teplotky 😉
@lucia32 no..mozno jej k tym noznickam da hned aj ten pilnicek? 😀 😉 ..nie vazne...sa mi to nezda, ze by to boli len tie noznicky..mozno ju len natahuje...vsak uvidime 😉

traktor
23. jún 2010

a odkaz pre oskara 😀 😀
vietor fuka, silno veje
slnko sa za mrakom smeje.
vylez slnko, pohlad nas
ved uz prišiel ten tvoj čas.
nech je krasne teplučko,
nech to moje srdiečko
može sa ist vonku hrat
loptu hadzat a sa smiat
nech je u nas smiech a krik
vietor nechce veru nik.

brusinka.pusinka
23. jún 2010

krásné raníčko včeličky a kvítka malé medové 😀 😀 😀 Oslavencům vše nej nej nej 😵 😵 😵
Eričkovi gratulka k cupitání 😀
Samy ať malou včelička nerozhodí a nebolí 😵 😵
Maťkové nonono musí bejt užasné 😵 😵 😵
A jinak Požužlanou piškotu klidně přenecháme Maťkovi od zrníkaOn si výhru zaslouží víc za to jaký je bojovníček 😵 😵 😵 😵 😵 i když u nás zub nikde nič 😉 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre