Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
27. jún 2010

@lucim rano som sa mu nemohla dotknuť nožičiek,asi ho to svrbi,ale už mu dala doktorka ditiaden.

lucim
27. jún 2010

ozi tak to ste mali vyborny vikend a mas teda poriadnych hladosov. 🙂 🙂 🙂
na fotecky som zvedavaaaaa .. a darcek to bude pekny. 🙂

ozi
27. jún 2010

@nina41 , teda vyzerá to fakt šaredo, drobček malý

ozi
27. jún 2010

@lucim , dík 🙂 , som zvedavá ako to vypáli 😵

@nina41 , teda nech mu to rýchlo prejde 😉

susy
27. jún 2010

@ani3012 to je zlatééééé, dakujeme 🙂

susy
27. jún 2010

@nina41 ja som toto zažila pri prvom synovi, ale to za to,že zjedol ako 10 mesačný makový koláčik, Na rukách, nohách mal červené mapy, obočie , líčka červené. do rána tam nič nemal. nič som mu nedala, ani som to neriešila, lebo som vedela,kde nastala chyba.

asparaguska
27. jún 2010

@nina41 pozri fotku tú, kde stojí bábo v plienke. sa mi zdá, že to vyzerá ako u vás...

nina41
27. jún 2010

@asparaguska hrudnik a chrbatik ma čiste,,
@susy v piatok sa mu tvorilo trochu a v sobotu to vyvrcholilo,praveže neviem z čoho to je,

majkas
27. jún 2010

ahojte,

ja zas na poslednu chvilu ale predsa, velka gratulacia leti vsetkym dnesnym rocnym oslavencekom, zelame hlavne zdravicko a vela lasky, ostatne sa uz prida samo.
A special cmuk pre ELUSKU@samayka a DIANKU@jennna* CMUK*

traktor
28. jún 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵 😵 😵
@nina41 ..ja by som to tu uz vobec neriesila, je to skarede, podla fotiek tazko posudit....moj nazor, ...ist k svojej dokyne a ziadat keby co bolo vysetrit krv, poslat na nejake vysetrenia a v ziadnom pripade by som sa neuspokojila s tym, ze dieta...vsak sa mu to nezlepsuje...teraz musis byt tvrda a nenechat sa odbpinkat..jednak to vyzera otrasne a aj maly sa neciti dobre..

traktor
28. jún 2010

@nykyta co s vami?dufam , ze ste ok 😵 😵

nina41
28. jún 2010

@traktor krv mu už brali je alergik ,len nevedia načo ,

traktor
28. jún 2010

@nina41 ale sak sa musia robit aj dake dalsie testy , aby sa zistilo s coho, ci nie?...velmi sa v tom nevyznam, lebo v rodine nemame alergikov...ale tato odpoved by ma neuspokojila..mam v zivej pamäti, ked nas s matkom odpinkovali pri tej 6tej chorobe, nikto sa s nami nebavil, ze to len zubky az sme skoncili v nemocke 😠 ...teraz si uz vsetko tvrdo ziadam...asi sa to inym sposobom u nas ani neda...

brinzulka
28. jún 2010

nina-ja dufam, ze coskoro na to pridu, skus este tu pani z IP

dobre ranko

ani3012
28. jún 2010

@mononoke ..........Filipko mal V4ERA rok !!! 😵
Filip sa narodil o 20 dní skôr a to 27.6.2009 s pôrodnou váhou 3200 gramov a 48 cm
Snáď nám maminka poskytne nejaké fotos a popíše,čo Filipko dokáže 😉

@majkas ..........Tamarka má dnes 1 rôčik 😵 😵 😵
Tamarka sa narodila o 6 dní skôr s krásnou pôrodnou váhou a to 4030 gramov a 53 cm . ami je veľmi šikovné dievčatko,veď maminka nech sa pochváli 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

Meniny oslavuje:Beáta, Beátus, Slavoj, Bea
Meniny oslavuje v ČR: Lubomír, Beatus, Beáta, Lubomíra, Serena, Serenus, Svatomír

A my máme dnes presne 11 mesiačikov 😵 😵 😵
anavi...........................28.7.......................Adrián
perla200......................28.7......................Simonka
Cathuska......................28.7........................Nela

všetkým oslávencom len to najlepšie 🙂

brinzulka
28. jún 2010

na a gratulaaaaaaaaaaaacia 😵 😵 😵 😵

ani3012
28. jún 2010

idem odprevadiť Paťka do škôlky v prírode a potom s Evičkou na Kramáre-kontrola na rehabilitácii,tak sa tu ukážem až po obede 🙂

traktor
28. jún 2010

juuu dnes oslavuje nasa internetova frajerka 😵 😵 😵 tak @majkas TAMARKE - Slečna rastie, má sa k svetu a už prvý rôčik je
tu. Želáme
ti všetko naj, vždy sa na nás usmievaj.
Vezmeme si pero zlaté,
nakreslíme srdiečko, aby každý v svete vedel, že si nače slniečko.vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeee cmuk

traktor
28. jún 2010

@ani3012 tak patkovi vychadza krasne pocasie podla predpovede 😉 ..tak nech si to uzije 😵 😵

brinzulka
28. jún 2010

🙂

anavi85
28. jún 2010

Dobre ranko,
normalne som dnes v noci neverila, som chodila Aduska kontrolovat, lebo celu noc prespal, zobudil sa az o 7 rano..., nemusela som ho ani prebalit, ani mu dat flasku, no hotovy zazrak 😀

traktor
28. jún 2010

@anavi85 😀 😀 tak gratulujem ku zazraku a nech sa vam deje kazdy den 😉 😵

brinzulka
28. jún 2010

@anavi85 super 🙂

TT holky-dnes je v TT den deti-vtedy prsalo, ked bol original.......presunuli na dnes...idete tam niekto? Nam pride bus o 10:35hod....Ak vsetko pojde ako ma...tak aj prideme

lucia32
28. jún 2010

Filipkovi od mono gratulka k včerajšiemu rôčku 🙂
Tamarke od majkas, špci pusinka k rôčiku 🙂 pekne nám tam zastupujete východ 😀

Adkovi, Simonke a Nelke gratulka k 11. mesiačikom 😵

Čo u nás nové?
Natalinka prestala sopliť, dnes sme ešte sople vytiahli, ale už samé nelezú, dnešná noc katastrofa, vkuse sa hádzala a aj celý deň bola nervátko 😝
Mňa hrdlo prestalo bolieť, ale ostala som bez hlasu pištím jak myš a mutujem ako pubertiak, pre zmenu ma strašne dráždi na kašeľ keď nahodím polohu ležmo 😝

Očkovanie sa dnes nekoná, volala som doky ohladne soplošov a že máme pribehnúť koncom týždňa 🙂

lucia32
28. jún 2010

@anavi85 taký zázrak poteší 😵

lucia32
28. jún 2010

@ani3012 nech vám to dobre dopadne 🙂

lucia32
28. jún 2010

A mám novinku 🙂 zuby to nie sú 😝 naša micka sa začala báť...už nechodí sama, bud zlezie na 4 alebo čaká na rúčku 😅 no neviem či s ňou niekde miglo, či čo? Pri mne to nebolo 😝 Alebo jej niečo v hlavičke cvaklo a RESPECT? 😀
A tie zuby to je jedná hotová telenovela, tak táááák dlho nám spoďáre nešli 🙄 už má obe ďasná deravé, ale zuby sa nie a nie predrať na svetlo božie...tak z 1-2 dní budú 2 týždne 😀 😝 😅 😕 🙄 🙂

simonito
28. jún 2010

AHojte 🙂 ..přišli jsme Vám všem poděkovat za gratulace naší velké malé Málince k prvým narozkám 😵 ...posíláme pusinky.....a samozřejmě také přejeme jen to nej všem spoluoslavencům i VŠEM ,co slavili a slavit budou 😵

Hlavně hoooodně ZDRAVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ🙂

My jsme zatím oslavili jen výletem a velkou dětskou zahradní párty jsme přesunuli za 14 dnů na Šimonovy 3 roky 😵

lucia32
28. jún 2010

@simonito Amálke ešte raz velká gratulka....posielame pusinku 😵 Dvojitá párty bude určite úžasná 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre