Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
22. júl 2010

Dobré ránko.....oslávencom všetko najlepšie, malému bojovníčkovi Matejkovi velké vrece sily, aby všetko statočne zvládol 😉
Magduške od @simonito všetko najlepšie k meninám....
Simonke od @traktor tiež gratulka k narodkám....chystaš mi nevestu? 😀

zaba2707
22. júl 2010

ahojte zienky tak vsetko len to najlepsie dnesnym oslavencekom cmuk od Fifca

brinzulka
22. júl 2010

julovciatkam a magduskam vseeeeeeetko naj

brusinka.pusinka
22. júl 2010

Máme pro Vás novinu Karamelka se dočkala 1 zoubku . je to jednička vlevo dole 😀 😀 😀 😀 nevěděli bychom kdyby mě nekousla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je fofr před dvěma dny jěště vůbec nic a už ho máme venku 😀 😀 😀 😀

lucia32
22. júl 2010

@brusinka.pusinka tak to Simonka stihla ešte do rôčka...super...gratulujem 😉

brusinka.pusinka
22. júl 2010

Lucinko děkujeme 😵 😵 😵

sevzuz
22. júl 2010

Gratulujeme julovym oslavencom a aj SImonke od @traktor 🙂

A tiez karamelke k zubceku, uz len kupit zubnu kefku a cistit o dusu aby dlho vydrzal 🙂

Babulky ked idete na dlhsiu cestu autom mate pre drobcov taky ten vankusik -opierku hlavy do autosedakcy? Chysatme sa do Chorvatska a neviem ze ci to mam kupit, ale ked spi v autosedacke tak skoro vzdy mu musim vypodlozit hlavku, a neviete niekto o lacnejsej variante?
Dakujem 😉
http://www.bambini.sk/sk/product/3008/jane-opie...

lucia32
22. júl 2010

@sevzuz my sme niekedy mali takéto vankušiky, ked sme cestovali autobusom do Bulharska...už nepamätám odkial sme ich kupovali, ale stáli okolo 150 sk a boli modré a akoby semišové...

lucia32
22. júl 2010
lucim
22. júl 2010

ahojte pusinecky, tak konecne nakukujem a mozem aj napisat ... uz som chcela, ale to ma matko za ruky vyviedol na dvor ... a potom nesiel kon ... a uuuuz 🙂
oslavencom veeeelke gratulacie, plne virtualne naruce virtualnych darcekov posielam. 🙂
karamelka hurrraaaaa hurrrraaaaaa 1 zubok. 🙂 🙂
ideme obedovat halusky s kapustou ,.. a drobec mi tu zase neda pokoj .... -

ani3012
22. júl 2010

@brusinka.pusinka
jéj zubeček ! no konečne rošťák malý !!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

@sevzuz ja som teraz kupovala nafukovací v Kauflande za jedno euro.Je to semiš.
Po Paťkovi je ešte plyšový od MaM ,tak ten dám Evičke.

@zaba2707 ahooooj !

@lucim a vy aj žijete ? si tu dlho nebola! teda mne sa to zdá byť dlho 😀 A Maťkovi treba dať inštrukcie ohľadom koníka 😉

monr
22. júl 2010

ahojte všetkým
po dlhej dobe sa ozývam,
dodatočne, ale aj v predstihu gratulujem všetkým oslávencom, k narodeninám, meninám, výročiam a k všetkému čo kto ešte oslavuje.

ja len oznam, že dietky sú už ako tak zdravé, rozmýšľam, ale nad zmenou lekárky, na kontrole ma mierne vytočila, tak uvidím pri najbližšej príležitosti.

teraz plánujem, čo zobrať k našim na dovolenku, mužíka nechávam doma, nech sa realizuje pri prerábke kuchyne.
a ja pevne verím, že si aspoň jeden deň oddýchnem.

majte sa tu pekne, isto budem čítať, ale či sa zmôžem aj na nejakú správičku neviem.

papa

ani3012
22. júl 2010

@vendulacky a mne nevadí,že neprídeš,lebo viem,že sa budeš snažiť prísť na ďalšie stretko a tam dúfam prídem potom aj ja 🙂
A aj Evička hovorí jedeniu mam 😵 Sú zlaté tie naše babuľky 🙂

@zmurkaz no čo? Ako ste dopadli? Pozerám,že už možno máte aj po vyšetrení

@ozi a ako dopadlo prekvapenie ? Porozprávaj,aj preháňaj,ja také veci môžem 🙂 Mňa strašne aj pobavilo, ako keď tu niekto opisoval,ako malá pocikala tatina. 😀 Ale nespomeniem si,že kto 😕

@kuchy trinásť kíl? toľko nemá ani môj synove 2,5 ročný 😀 A ako sa ti to blíži.... ty kokso ! Som zvedavá,ako to budeš zvládať.Určite prvé mesiace budú perné, ale potom bude fajn. 😉

@nika251 tak už aj vy ste chodiaci ? Super ! Tak veľa šťastných kilometrov 😎

@beruska113 tak vy v tých zúbkoch teda vediete 😀 frajer 😎

@anavi85 presne ako písala brusi: rodičov si nevyberáš a vy ste silní a pri najhoršom jej dajte po hube,ak sa takto vyhráža.......ja by som jej dala.aj keby to mala byť moja mama...... 😒 🙄

@riusik ahoj Ria ! 🙂 aspoň ťa pozdravím 😀 😉

ani3012
22. júl 2010

@monr ahoj Moni ! Tak si ideš užívať k vašim ? A to necháš manžela,nech robí ? Môj by mi stále vyvolávala,že ako čo ma spraviť 😀
a čo ťa doktorka nahnevala ?

Ozaj Evička začína sopliť.a to zajtra odchádzame.Už som ju musela 3 krát od rána odsať....to mám aj vysávač zbaliť ? 😅
Tlačia sa jej obe jedničky horné.

lucim
22. júl 2010

@ani3012 aj mne sa to zdalo dlho ... najprv tu bola ta neplanovana navsteva, potom som sa rozhodla ist k mame, matko sa zase zmenil, vyvlakava nas za ruky furt niekam inam, no, aj vydychnut by sa zislo. 🙂 ale dnes uz zaspinkal, tak aspon 1 spravicku napisem, a mozno si lahnem tiez 🙂 ... kuchyna a pradlo pocka ...

lucim
22. júl 2010

ta nehoda - fakt smutne ... ale to priecestie je dobre viditelne a je fakt nezodpovedne od rodicov, ze to dieta nebolo priputane 😨 mali velke stastie....

a dievcatka, snad mi odpustite, teraz nevladzem komentovat vsetky prispevky za cely tyzden, 😕 ale uz sa snad od teraz polepsim a budem zase trosku kecalkovat. 😉

ani3012
22. júl 2010

@lucim sa ti ani nedivím v tomto teple.a mne ako skončí zmluva kronikárky,tak tiež nebudem tu
dennodenne (dúfam 😅 ) a možno nebudem vládať ani dočítavať.Teraz sa to ešte dá,lebo kopec júloviek a júlovčatiek je pri vode a večer sa už ani nechce,tak tých príspevkov nieje až tak veľa

ani3012
22. júl 2010

aidem aj ja niečo pobaliť....toho teda je....už len lieky by chceli kufor 😝

lucim
22. júl 2010

ani na to nani len nepomysli, ze by si tu mala chybat .... idem ti hned napisat predlzenie zmluvy a navrznem ti premie. 😀
@ani3012

lucim
22. júl 2010

@ani3012 jaaaaaj dovolenka.... pekne si to uzite ... kde presne to budete? 🙂

ani3012
22. júl 2010

@lucim 😀 😀 😀
ale ono to je tak,že koľko krát by som ani PC nemusela zapnúť,keď ho zapnem,tak idem skontrolovať MK,FB a poštu + správy a počasie a už je aj zabitá min. hodinka....
Chodiť sem budem,ale nebudem tu každý deň ako teraz.
Chápeš ? 🙂

ani3012
22. júl 2010

@lucim severné Taliansko.....Caorle. Odjazd zajtra večer okolo 22 hod.

lucim
22. júl 2010

@ani3012 hodinka denne sa da 🙂 ale tiez to mam podobne ... a to sa nic nehram. 😉

lucim
22. júl 2010

@ani3012 musis zistit, ci maju v caorle internet. 😀 😀 😀 budete sa v soferovani striedat? my ked sme chodili s drahym do chorvatska, vzdy spolujazdec vyhanal sofera spoza volantu , ze on teraz chce. 😀

ani3012
22. júl 2010

@lucim áno,chcem šoférovať,prestávky budeme mať dosť často,tak sa vždy vystriedame, veď nemáme sa kam ponáhľať ,nie ?
a intrenet zháňať určite nebudem, to by nebol bohvieaký oddych na nete .
len dúfam,že nebudú zápchy ,lebo času bude síce dosť,len či to naše autíčko vydrží......

lucia32
22. júl 2010

Achojtééééé
Ani už sa vám to blíži...že zajtra....
My ideme na pár dní k vode a začínam rozmýšľať, čo všetko mi bude treba pre Natálku 😝 , kebyže ideme len dospeláci, zbalím plavky, zubnú kefku a kreditku a už tu nie som 😀

zmurkaz
22. júl 2010

Ahoj Ahoj Ahoj ...tááááááááááák sa tešákujem 😵 😵 😵 😵
...tak boli sme na kardio - a tá vada čo sa mohla a nemusela upraviť sa úúúúplne upravila a dorástlo to tak, že tam nič nemá 😵 😵 😵 😵 a tie blanky čo mal navyše aj navyše má - tie mu tam zostanú - dokina povedala, že ako"šošovičky - znamienka" 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 @ani3012 ... 😵

lucia32
22. júl 2010

@zmurkaz tak sa tešákujeme s tebou...hurááááá 😀

majkas
22. júl 2010

ahojki,

hlasime sa tiez po mensej odmlke, nejako mi vobec nevychadzal cas na comp. furt chodime spat neskoro a cez den ked Tami zaspi tak sa snazim co t spravit doma ale sak ten scenar asi vsetky dobre poznate 🙂

@ani3012 tak vam zela stastnu cestu kebyze sa tu uz nevidime a prijemnu dovolenku 😉

a dodatocne gratulujeme Fifovi od zabky aj Alexandre od rius a aj dnesnym oslavencom vsetko naj, naj naj.
Simonke od traky tiez vela zdravicka a maminke traky vela nervov pri takej kocke. A krasne foto hereciek 😉

@zmurkaz super ze mate vsetko v poriadku, take spravy sa vyborne pocuvaju 😉

my sme boli vcera na ocnom s Tami, poslal nas nasa doki ze preventivka a teta nam na ocnom povedala ze pediatricka hlada dioptrie... aj my to bolo cudne ze nikto na ocne nechodi v ramci preventivky s rocnym dietatom, ale odporucala nam aj zubara tak som to brala ze je taka poctiva.
nastastie mame ocka v poriadku, len mala asymetria, ze ma lave ocko vyssie polozene (a to ma vraj po mne ked na mna doki pozrela ze aj maminka to ma 😅 ) a na oboch ockach ma vraj polky plusove dioptrie ale ze je to v jej veku normalne, takze nie je treba ziadne korecie cez okuliarky a pod. akurat nam odporuca cvicit s ockami ze ked pozerame knizky tak zakryt raz jedno ocko a potom druhe. tak sme sa vcera tesili a zaroven sme boli trochu jak na ihlach lebo Tami mala rozkvapkane oci tak sme sa bali ze ako bude reagovat ked nebude dobre vidiet ale zvladla to v pohode. jak sme dosli domov tak si hned aj pospala 3 hodky, ved po tom statocnom reve na vysetreni si aj zasluzila dobry odpocinok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre