Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
9. aug 2010

dobrú 🙂

acerka
9. aug 2010

@ani3021 no neviem kam prisiel na to "bacha" ja tiez len pozor pouzivam a no no no este 😀 😀 😀 a zubkov mame 12

brinzulka
10. aug 2010

ahojte babeny, babence-alebo deturence 🙂
pozdravujeme ...boli sme vyvetrat hlavu na Orave...pomohlo...hlasili skaredo a bolo cely cas krasne...tak sa tesime

ani3012
10. aug 2010

@brinzulka nazdar brin ! ja ťa tuším vždy vymáknem,že ? 😀

ani3012
10. aug 2010

@acerka teraz som si uvedomila,že už v ich veku treba dávať pozor na slovníček,lebo už to začína. opakovanie 😅
Evička mám len pár zákl. slovíčok-zrátam na jednej ruke,takže žiadny génius z nej zatiaľ nehrozí 😀

@inneska fakt krásne tortičky,škoda že v MA nič také nemáme...že by som si založila nejaký obchod s takými vecami po MD ? 😕 😎
A ja dúfam,že na stretko prídete,sa na Erička moc teším,som zevdavá,ako od posledného stretka vyrástol a tak 😵
A nezabudni nabiť baterku do foťáku 😉 😀

ludka77
10. aug 2010

ahojte my si tiež dávame pozor čo povieme. Ľudka si včera našla nosnú dierku a od vtedy si stále vŕta a keď ju hreším tak bohovská sranda tak si ju nevšímam 🙂

ani3012
10. aug 2010

@inneska a ešte som chcela,že ja sa budem snažiť na každé stretko prísť v okolí BA, ale do Košíc len raz do roka. A najlepšie by bolo,keby sme si vybavili nejaké ubytovanie v súkromí a mohli sa zdržať dlhšie,ak by to počasie dovolilo.
A ak by sa dalo,prišla by som aj na ďalší deň do Ba aby sme pokecali,možno komu by nevyšlo 18. tak 19 by prišiel 😉

@katkah aj ty si mala krásnu tortičku a dovolenka v Chorvátsku...mm tam nemôžem dostať,keď sa povie Chorvátsko,tak je na to ako alergický. Že on chce pieskovú úláž a nebude chodiť v topánkach do vody atď.
Bavili sme sa,že na budúci rok by sme išli do Bulharska. Bol tam teraz jeho kolega a sa pýtal ako to tam je a celkom sa mu to zapáčilo. Ja som by som chcela ísť do Turecka...ale so 40 eurami na účte mi to nevyjde ani na víza pre rodinu 😀 😀 😀

@majkas som zvedavá,že ako ti tá tortička dopadne. Komu ideš piecť ?

ani3012
10. aug 2010

@ludka77 sranda ! Ešte že to Eva nerobí,mala som dosť starostí s Patrikom.Ten to prestal až potom,čo sa mu kurie oká začali rozširovať aj na nose. 😝
No a Evička si začala prsty pchať do krka a @traktor mi povedala,že jej malý to robil,keď sa nudil a naozaj.Par krát stačilo ,aby sme sa zahrali a aj na to zabudla.Tiež som jej zo začiatku za to nadávala a to bolo ako ešte väčší spúšťač

lucia32
10. aug 2010

Ránko...tak na nás sa to sype hlava nehlava 😝 Malý ma zapalenú nohu, tu ranu po operácii, červený flak velkosti mužskej dlane, mal to už včera ráno, dnes ráno už aj červené flaky, ako sa tiahne žila nahor cez stehno, zdurená uzlina v slabinách, mm bol s ním ráno na chirurgii, vzali mu krv a natreli nohu višnovského balzamom...tak teraz neviem či reakcia na teploty alebo nebodaj niečo horšie, žeby alergia na umelú kostnú náhradu? 😕 🙄
No uvidíme budeme múdrejší po výsledkoch...nejak sme na to zabudli a Miloš skákal do vody s rozbehom a pritom nemal na nohu robiť tvrdý nášľap 🙄
Ach jááááj...len aby to dobre skončilo 😝

anavi85
10. aug 2010

ahojte,
zajtra ideme a ockovanie, uz sme mali ist pred dvoma tyzdnami, ale Adko mal zvysenu teplotku, tak nechcela...
moj otec sa chce zase zenit, uz treti krat :(((
Adusko trucuje ako blazon... 😖, uz vie 10 slovicok ( teda neviem ci sa to da ratat za slova 😀 , take lahke dvojslabicne)

ani3012
10. aug 2010

@lucia32 a ja som si myslela,že po tak dlhšej dobe už nemôžu vzniknúť žiadne než. účinky. Chúďa chlapec ! No nech je čím skôr v poriadku,ale netrúfam si ani tipnuť ,že z čoho to môže mať.Daj potom vedieť hej ?

@anavi85 takže svadba ? 😝 Nechaj tatka tak,netráp sa tým,lebo aj tak s tým nič nespravíš,iba čo sa budeš nervovať.
A čo sa týka trucovania,tak len jedna rada : nikdy neustupuj. S týmto by ste s Peťom mali byť jedna vlna. 😉 a treba dávať len také zákazy, ktoré môžte dodržať.
To bola zase rada od psychologičky,bo mm Patrikovi stále vravel,že nepôjde s nami na dovolenku ak nebude poslúchať.

@lucim som ti zabudla napísať,že nemám nič proti ministretku u nás ako prekvapko,len mi to daj vedieť týždeň dopredu,aby som upratala 😀 ale nie,ak budeš v MA a budeš mať čas,tak či u nás ak by bolo horšie počasie alebo niekde vonku by sme sa mohli stretnúť. 😉

ani3012
10. aug 2010

a už sa idem venovať Evičke,už znáša hračky ku mne,tak potom neskôr sa ukážem 🙂

lucim
10. aug 2010

aaahojte srdiecka. 🙂
vsetkych vas zdravime.
fotecky naaaadherne, tu aj na fb, vsetky som okukala aj vas citala 🙂 🙂 🙂
.... len nejak teraz nemam silu pisat, nieco na mna lezie ... nejaka svina depka ci co. 😒 viem ze to prejde, len vydrzat.
takze sorry, teraz vam asi kazdemu nevladzem reagovat na prispevky. asi si potrebujem vyvetrat hlavu.
matulko je nastastie zlatko. 😉

ani3012
10. aug 2010

@lucim že depka...vôbec sa mi to k tebe nehodí! Ja ťa práve že považujem za silnú osobnosť, si zlatá,vtipná,úprimná,kamarátska... 😵 😵 😵 😵
Tak nerozmýšľať nad niečim,čo sa nedá zmeniť a zmeniť to čo sa dá a buď v pohodičke 😉 🙂

lucim
10. aug 2010

@ani3012 si zlaticko ... a dakujem 😵 ... a mas pravdu ... 362 dni v roku som silna zena, len obcas ma nieco prevalcuje ... ale uz je o malinko lepsie ... a ked to neprejde, poobede ti trubim pod oknom. 😀

ani3012
10. aug 2010

@lucim nestraš ! 😀 Ale kľudne bárs kedy okrem pondelka, utorka, stredy,štvrtka ,piatka a víkendu 😀 😀 😀

ale teraz fakt ...ak budeš niečo potrebovať tak príď 😉 🙂

lucim
10. aug 2010

ANI nic nepotrebujem. 🙂
ale vazne sa zamyslam ... doma je furt kopec roboty, ale dnes ma to nemotivuje, zase tu upratat, ci nieco zdokonalovat .... vazne teraz nam idem dat jest a sadame do auta, nech vidime ine ludske tvare .... mozno aj vasim smerom ... mate tam nejake obchody a detske ihrisko? 😉

klara_klara
10. aug 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂
hlasim sa po dovolenkach...uz mam toho dost a potrebujem oddych. Vsetkym ktori si na nas spomenuli v den nasich 1 narodenin dakujeme 😉 😉 😉 ako sa tu mate? ako sa maju deticky? co ste zazili v horucavach? dufam ze si este pospinkame a budem moct pokecat, ak nahodou neodpisem je to v keli...ale nebojte, vecer som urcite tu ako na koni 😉 😉 😉

samayka
10. aug 2010

@lucim - nie sme aj my dve na seba napojené ako tie naše deťúrence?? na mňa depkoš lezie už zopár dní.. a tiež by to jeden do mňa nepovedal :( ale to môže byť aj tým upršano letným počasím..

monr
10. aug 2010

babuľky, fúúúú depku od vás ďaleko

a chorým dietkam rýchle vyzdravenie

klara_klara
10. aug 2010

baby neviete od akeho veku sa mozu pridavat detom do stravy ovsene vlocky?

sorciera24
10. aug 2010

@klara_klara tak ja som ovsene vlocky davala do polievky asi od 8.mesiacov a aj kasu z nich varim....

lucia32
10. aug 2010

😠 Sa tu celý deň serkám s PC...som si upgradla novú verziu Adobe a PC v keli, teda tlač dokumentov...niekde sa to seklo a ja amater tu inštalujem, preinštalujem, opravujem...dnes je vážne DEŇ BLBEC!!!!!

@klara_klara ja som vločky dávala už dávnejšie...myslím, že od 7. mesiaca...takže v poho môžeš 😉

lucia32
10. aug 2010

Ja som taká šikovnáááááááááááááááá 😀 , už som si to opravila...ešteže mám v PC prekladač, inak sa z angliny nevysomarim 😀

monr
10. aug 2010

lu, šikovnica 😉

ani3012
10. aug 2010

ahojte mamuľky babuľky !
a už tu máme ďalšiu novinku !!! Po napísaní príspevku si ho môžte ešte opraviť,stačí kliknúť na "opraviť preklepy " 😉

SUPER ! Teraz to skúšam a dopisujem hihihihi 😵

monr
10. aug 2010

@ani3012 idem na to kuk,
jeeeee, funguje

ani3012
10. aug 2010

@monr ahoj Moni ! Je to fajn,hlavne ak si na niečo zabudla ,alebo spravila chybu,tak si to môžeš opraviť. neviem ako dlho to tam ostáva

no vidím,že už si odpísala,tak dopisujem. 😀

a ešte raz upravujem 🙂

monr
10. aug 2010

a zabudla som pozdraviť, hojte babuľky

zachvíľu idem uspať krpadlo malé, a oddychovať.

monr
10. aug 2010

šikovnica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre