Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
13. aug 2010

@lucim no mokrejší ako pri fontáne snáď ani nemohol byť 😀

@pirinka ja som s Evičkou tiež chodila na rehabilitáciu a tam mi povedala za botečky toto:
doma-rovný terén= topánky s klenbou
vonku-nerovný terén = na boso
Som jej vravela,že každý lekár povie inak.Povedala,že všetkého veľa škodí,že treba striedať.
Kúpené máme zatiaľ len papučky a tie len nosíme.Sandálky sme nezohnali,tak musím kuknúť ,než pôjdeme na stretko.
A krásne ste to oslavlli , bola som kuk,či som vôbec fotky videla a nevidela,tak pokukám a príp.okomentujem 😉
A čo sa týka zaspávania....s Evičkou pri zaspávaní teraz neije problém (skôr ten,že sa okolo 2-3 v noci zobudí a už nechce spať,tak ju pokladám do postielky v pravidelných 10 min. intervaloch až do 6 hod. 😝 )
ale pri Patrikovi by si v tomto neuspela.Tam každý pokus,každá rada zlyhávala. Pomohlo až to,že som si ho ráno o 6 hod. budila a vlastne vytvorili si poriadny a prísny režim a potom aj zaspávanie bolo ľahšie.


@traktor dnes maš frei čo ? Počasie by im malo ešte dnes vyjsť,dážď hlásia až na sobotu a nedeľu- vákend samozrejme 😝 A ty Máš Maťka za odmenu 😵

@nina41 fúha,zubár!!! aj ja by som mala ísť...ale neviem či ti vytrhne až tri zuby naraz,lebo čo viem,tak u nás max. dva.
Tak drž sa dievča,malý je zlatý aj s ružovým dudlom 😉 😵

@zmurkaz
babo,dojdi ten pondelok do BA,teba som ešte nevidela 😒 teda je ich tu viac,čo som nevidela 😖 Alebo pondelok ešte není 100% ? Mne by teda viac vyhovovalo toho 18. .8.,ale prispôsobím sa. 😉

@hathor1231 si ma predbehla s tým piatkom 13. 😠 😀

ani3012
13. aug 2010

@traktor kukala som na počasie,a to prejde a už bude pekne a teplo...ostali ti doma ?

a tebe sa čo stalo hat v piatok 13 ?

lucia32
13. aug 2010

Ránečko...tak máme novinku...vraj ten zápal spôsobilo slnko 😅 Vraj nemal byť vôbec na slnku, len nám to nikto nepovedal 😝 To akože bolo povedané malému na vizite, zástupcom primára 😉 No neviem síce ako na to prišli, zrejme prax....som zvedavá či tým sa ich vyšetrenia neukončili...ale zrejme tam v priebehu dňa zavolám a porozprávam sa s lekárom....Tak kebyže to len TO, tak sme na tom asi ešte celkom fajn...juj som rada, že nič horšie...idem počitko 🙂

ani3012
13. aug 2010

@majkas - prečo sa vlastne malo stretko presunúť na pondelok ? 😕

lucia32
13. aug 2010

@ani3012 ahoooj...myslím, že lucim by mohla prísť ak by bolo v pondelok 🙂

lucia32
13. aug 2010

@zmurkaz jééé nové fotečky malinkej...velmi pekná sprška....
@hathor1231 ďakujeme za držanie prstíkov, zrejme pomohlo 😀

lucia32
13. aug 2010

@traktor pekné botasy, aj my máme Nike za 8,50 a sú fáááájn...vyhrali sme ešte jedny, ale tie mali nízky nárt, tak sme ich opäť predali 🙂

lucia32
13. aug 2010

@jajona neboooj , kožtičku treba preťahovať, aj ked to niektorí neodporúčajú...ako píše traky pomaličky najlepšie vo vode, pokial povolí, pri zdravej predkožke u ročného chlapčeka by to malo pekne ísť...treba predsa zistiť či nie je prirastená 😅

lucia32
13. aug 2010

@majkas ja dávam doma papučky a vonku sandálky či botasky, ale občas chodí bosa tu i tu...vonku myslím na záhrade po tráve 🙂 Sa mi zdá, že má väčšiu istotu v obuvi, naboso si nie je ešte tak istá....

traktor
13. aug 2010

odkaz od ani 😉 - evicka jej vypla pc, tak ho uz nezapina, ozve sa vecer ,
@lucia32 a ze je rada za milosa

traktor
13. aug 2010

..aj ja som rada za milosa...a uz staci, dost bolo chorob, nestasti...ze uz fakt sme vsetko zle vycerpali..a uz bude len dobre 😉 ...deti isli aj napriek pocasiu...vsak to mojim kolacikom nemohli urobit, ked som ich tak dlho piekla 😀 😀 ...a u nas sa uz vyjasnieva tak snad bude dobre, a potom , ze je tam aj kryty bazen tak v pohode, hlavne, ze niekam pojdu 😉
@lucia32 este dobre , ze su tie akukcie, niekedy sa fakt podari za super cenu 😉 @hathor1231 co to? 😕

lucia32
13. aug 2010

@lucim jéé zaspavacia metoda, ano skúšali, v tej dobe sokonca aj úspešne, kedže nám vtedy zaspávala v kočiari či na rukách...ale kedže mamka ju nedodržiavala, aj ja som od nej upustila, ale na niečo dobre to bolo, už vie spať v posteli 😉 , síce zaspáva s nami, ale aj tak dobre...ale už sa chystám dať postielku na najnižší stupen, aby sa nemohla pregulovať ku mne, teraz by už musela vyliezť...už sa chystám asi 2 tt, len mám čas???? 😝 😀

lucia32
13. aug 2010

@traktor ahojkyyyyy...dakujem ani aj tebe...snad všetko dobre dopadne 😵
...stále dočítavam....

lucia32
13. aug 2010

@traktor u vás také počasie?
U nás bolo zatiahnuté a fúkal vietor, ale momentálne cez slnko nakukuje slniečko 😉

lucia32
13. aug 2010

@inneska ty si iná šikovnica, že torta na zakázku...si pamätám ked si s tým začala ako si sa bála 😀 Ja som robila tú hmotu z Marshmalow cukríkov a mne sa podarila na prvý šup 😉 , len na tortu sa chudinka nedostala, nakoniec som piekla tú s obrázkom...ale raz ked budem veľká!!! 😀

lucim
13. aug 2010

AAAHOJTE 🙂
tu je krasne slnecno .... zaujimave to pocko , vsade inak. 🙂
lu, som rada, ze minovi teda nic zavazneho nie je. 🙂 ja sa chystam preukladat skrine, ale neviem, ci sa mi to dnes zadari, tiez to uz dlhsie planujem .
ale mozte mi dat typa na nejaky kolacik, ktory by som aj ja zvladla, zajtra tu bude grilovacka. a az pred nou doobeda ideme na nakupy, cize uz nic nenapeciem.
a aj ja som mavala obcas blbe piatky 13teho, raz som dokonca tukla auto. ale uz to robim tak, ze si aktivne naplanujem nieco pozitivne a nedam tomu dnu sancu. 😉

lucim
13. aug 2010

a aha, co som vymyslela pre matula na jesen - bundicka uz je objednana, len ju idem zaplatit .... http://www.babybazar.sk/Bundicka-na-leto-nova-i... a taketo tenisky su uplne bozske 😅 no uznajte 😅 ... najradsej by som ich stretla niekde v obchode, aby sme mohli poskusat, alebo objednam? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8271866&tab=5 uz aby prisla vyplata .... aj keeed - rodicak prisiel vcera .... 😝

lucim
13. aug 2010

a stretko - kvoli mne to nekomplikujte, ak vam viac vyhovuje streda, dajte stredu ....
inak - @zmurkaz ja by som ta do BA mohla zobrat, len potom chcem este obehnut obchody asi ... ale aj to je len za predpokladu, ze by som tam naozaj sla.

lucia32
13. aug 2010

@lucim ahoooj...no teda dúfam, že mu nič inšie nie je...len môžem im veriť???? Ale ak by ho napriek tomu už neposlali na MRI, tak mu ho dodatočne urobíme tuto...objednáme sa sami, istota je gulomet....
U nás už začalo kvapkať...dúfam, že sa nezleje a nebude zas galiba 😝
Bundička suprová a topky tiež...v obchode také majú, len nechci vedieť tú cenu 😝 , tu ich máš za polovicu 😝 , tam pri značke fakt nie je rozdiel v cene, či je to na Miňa či na Natálku...bežne kupujeme Miňovi značkové kopačky, tak mám prehľad 😲
A koláčik by si chcela aký? Nepečený, či rychlovka nejaký hrnčekový....pečený?

lucia32
13. aug 2010

Ja robím tento občas http://recepty.vsevedko.sk/popup.php?sb_id=44 na vrch dávam džem a čoko polevu...je velmi dobrý 😉

hathor1231
13. aug 2010

babule,nam v 13.3.2009- piatok trinasteho povedali na 20tt scane,ze mala bude mat poskodene oblicky a srdenko a mozno aj DS 😔 predtym som sa na tom dni smiala ako sa ho kazdy bal,ale odvtedy ma az zamrazi ked si na ten den spomeniem 😔 ale my sme smolu oklamali 😵

hathor1231
13. aug 2010

@lucia32 naco potrebuje MRI? som rada,ze som trochu pomohla 😀

lucia32
13. aug 2010

@hathor1231 tak to je fajn, že sa doktori mýlili...Niki je veľká šikulka 😉
MRI potrebuje, aby sa zistilo, či zápal nezasiahol kosť alebo či zápal nevzišiel odtamadiaľ 😝 Správne by mali vylúčiť všetky možnosti, až tak to zvaliť na slnko 😝

raona
13. aug 2010

@majkas ahojky, no mne ne.. som sa objednala kadernicke.. tak to nestiiihaaam....

majkas
13. aug 2010

ahojte,

jak tak citam tak vacsine to viac vyhovuje v stredu tak to nechame na streduako bolo povodne planovane, OK?
idem hladat tabulku

jaj este @lucia32 luci super ze to je len zo slnka, aj ked taka divna diagnoza 🙂 ale asi vedia co robia a hovoria, hlavne nech je mino v poriadku 😉

majkas
13. aug 2010

♥♥♥♥♥♥♥♥ Stretnutie julovciatok v HOPSASA, Bratislava- Petrzalka ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 18.8.2010, 10.00 http://www.hopsasa.sk/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tamarka a majkas
Sarinka a raona
Evička a ani3012
Eluška a samy

a mozno @zmurkaz, @inneska, @riusik a @lucim s drobcami 😉

a kludne sa dopisujte aj dalsie maminky 😉

traktor
13. aug 2010

@asparaguska Ticho prišiel ako sen
Tvoj narodeninový deň.
Osláv si ho, jedz a pi,
potom dlho šťastne ži! vsetko najlepsie 🙂

nina41
13. aug 2010

Ahojte 😵
Dnes som bola u zubara konečne som sa odhodlala,tak mi vytrhol 3 predne zuby.nebolelo nič až teraz je to prišerne,ked vychadza injekcia.
Oslavencom všetko najlepšie 😵 😵 😵

zmurkaz
13. aug 2010

@ani3012 , @majkas ....radšej nebudem mič sľubovať..... rada by som vás videla.....ale....už viem, že ak by som prišla, tak by som sa trieskala cez celú Blavu s dvomi deťmi sama .... 😅 😕 🙄 😨 ....a to som dnes dostala mrchy po 2 mesiacoch 🙄 🙄 🙄 🙄
@lucim ...si zlatíčko - ale to by som veľmi komplikovala - Maťko + ešte 2 deti, ktoré nikdy nevieš ktoré kedy čo chce.... a k tomu ja 😅 - čo tiež neviem čo chcem .... a samozrejme aj sedačky do auta......
ak by som išla - tak jedine sama na vlaku - príp. busom ... musím si to popozerať na nete.....ALE ĎAKUJEM ZA OCHOTU 😵 😵 😵 😵

A inak krásny večer - dnes budem - ak vôbec - len tichý spoločník - Zuzi dnes dala od 6:30 do 20:00 len 1x 40 min 🙄 ...a to mám takéééé mrchy že až!

lucim
13. aug 2010

dobry vecer 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre