Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
16. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
16. aug 2010

@lucim ...mám akúsi nakupovaciu mániu 😨 ...pomooooooooc

traktor
16. aug 2010

@zmurkaz neboj nebude to za teba prihadzovat 😉 ..inak dnes u nas bol krsny a teta..a sa ho pytali ..tesis sa do skoly?..a patko..nie a mal by som? 😕 ..a to stale hovoril, ze sa tesi..

jajona
16. aug 2010

@zmurkaz Matúško dnes potiahol 3 hoďky, tak som aj oddýchla aj požehlila.
No taký stav máme teraz aj my, 7

ani3012
16. aug 2010

@zmurkaz šikulka,presne tak...a ku koncu sa ti tá suma bude aktualizovať sama každých tuším 15-20 sekúnd

ani3012
16. aug 2010

@jajona Keď Evička spí len dve hodinky,tak sa mi to zdá byť tiež dlho.Bola teraz inak hore,ale fľaša čaju do puse a spí ďalej.

ani3012
16. aug 2010

@traktor ale im dal ,takú odpoveď 😀 😀 😀

jajona
16. aug 2010

@ani3012 no ono, keď nemáš nič na robote, tak sa Ti to zdá dosť.... včera sme boli u našich a spinkal 1,5 h. a mamina, že ešte spí??? ako keby spal 4 hodiny

lucim
16. aug 2010

ozaj, vitam na svete vsety nove zubky. 🙂 🙂 🙂

ani3012
16. aug 2010

@lucim jejda luci a zajtra to aj teba čaká 😝 budem na teba myslieť,aby to prebehlo nad očakávania dobre a ty prišla v stredu na stretko 😵

jajona
16. aug 2010

no ja sa už poberiem... Juraj je už v posteli. dnes prišiel nejaký zbitý z práce... tak nech tam nie je sám...

ešte pekné písanie. Majte sa

ani3012
16. aug 2010

@jajona dobrú nôcku 😵 😵 😵

aj ja idem,nikto nepíše.... 😝 ale aj tak je už dosť hodín.
Na teba budem Luci zajtra myslieť,nech to máš naozaj čím skôr za sebou 😉

DOBRÚ NOC !

lucim
16. aug 2010

@ani3012 dakujem moc, priatelka, a sladke snicky, alebo prijemnu knizku 😉
@jajona dobru nocku.

zmurkaz
16. aug 2010

@traktor ...vidíš?!
@jajona .....jááááj v dobrom ti závidím ... u nás sa spí AK - tak pri totálnom tichu (ak okno zavreté 😠 ) a ja pri nej 1,5 a to sledujem kedy sa prizobudú a aktívne ju uspávam - väčšinou ale stačí podať prs 😠 😠 😠 🙄 -takže aj tak si nič neurobím - ja len za pochodu 😖

a ako vidím - tak asi dobrú noc .. .a ja si ešte dopapám tu moju krupičnú kašičku s mááásličkom a grankom 😵

raona
16. aug 2010

@zmurkaz Zuzi, tam by som ta mohla vziat, len odtial asi ne, pretooze ked uz budem v BA, tak by som sla kuk byv. kolegovcov a tak sa poflakat troska, teda naspat ponahlat nebudem...takze to by si ma asi s dietatom nikde necakala... 😉
ale tam by som ta kludne vzala.. daj vediet..

nina41
17. aug 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
@traktor 😀 😀 😀 to o tych chlapoch nema chybu

zmurkaz
17. aug 2010

@raona ....ďakujem .... ale aj my chceme ešte pobehať .... a budem mať aj Jurka + 2 autosedačky 😅 ....ale veľmi si to cením 😉

zmurkaz
17. aug 2010

😕 ....som nevychovanáááá 🙄 - dobré ránečko 😉

...ideme k dokine - tak večer pa

raona
17. aug 2010

ranecko...

@zmurkaz ahaaa, no tak to sa nezmestime a dnes rano mi mm zahlasil, ze aj on ide.. a tri autosedacky si vo felde neviem predstavit 😉 😉 hold malo miesta.. skoda.. mohli sme aspon cestou poklabosit...

traktor
17. aug 2010

jaaaaaaaaaaaa mam skype a aj telefon som nasla a uz neprsi a je krasne a aaaaaaaaaaaaahojte 😀 😀 😀

traktor
17. aug 2010

vie mi niekto poradit?..mam v bazare papucky , od h&m velkost 16..a pyta sa ma baba , ze na kolko mesiacov su....no na kolko?... 😅

raona
17. aug 2010

@traktor 😀 😉

zmurkaz
17. aug 2010

@raona ...to klábosenie by bolo fajn ... no nič - musíme si počkať na BA 😉

@traktor ...povedz jej že nie na mesiace ale na centimetre sa kupujú papučky 😀 😀 😀 😀 ...musí jej stačiť vnútorná dĺžka - veď jeden má labku menšiu - druhý väčšiu 😉

aaaa.....nie sme zaočkovaní - asi sa ide do BA 😅 😵

samayka
17. aug 2010

ahojte mamulienočky

moooc ste nám chýbali... mali sme pokazený PC ale kompletka.. jeden disk už to nerozchodil, našťastie všetky fotky mám na tom ktorý je funkčný.. až ma pot zalieval keď mi to kamoš riešil.. ale všetko máááámeeee 🙂

a keď som pustila koňa, našla som si v "kto ma spomína" poznámočku od majkas, či by stretko mohlo byť včera... že slzy do očí a smutná tvár.. ale našťastie som sa dočítala, že predsa len bude zajtra, tak sa na vás moc moc moc 🙂

@majkas - je tam niekde v okolí aj nejaké vonkajšie ihrisko? asi prídeme o kúúúščok skôr, tak by som ju rada niekam vypustiť. šelmu našu zubatú.

a čo máte nové za tých pár dní? asi vás ani nejdem čítať, ale hádam sa nejaké pikošky zajtra dozviem.. dúfam že sme všetci zdraví a rastieme do krásy 🙂



na stretko sa moc moc tešíme 🙂

inneska
17. aug 2010

ahojte...tak my balíme a chystáme...len, ma ide poraziť, akurát mi dedo vraví, že na východe sa kdesi zosunula pôda na kolaje a komplet všetky rýchliky z KE meškajú cca. 2 hodky 😖 tak idem popozerať ešte raz tie spoje(na cp.sk je vraj aj akruálne meškanie, ktoré stále aktualizujú..môj vlak mešká zatial len 85minút 😠 )

tak snád sa dáko dopravíme do večera do ba 😀 a na stretko ide aj wydata s natynkou 🙂 bola velmi rada, že som sa jej ozvala, a ona sa ešte radšej k nám pridá 😵

idem kuk tie vlaky...

inneska
17. aug 2010

tak pôjdeme o hodku neskôr...to je další rýchlik a ten ide zo ZA, tak nemešká 😎

inneska
17. aug 2010

a ten vlak čo sme chceli už mešká 111min 😝

inneska
17. aug 2010

meškanie 115minút 😝

inneska
17. aug 2010

a moooc sa tešíme na všetky čo prídete 😵 😵 a foťák nabitý 😀 (nie ako do ke ked som šla, šak sú tam dve paličky z troch..a trt, vo vlaku 10 fotiek a bolo po fotení 😝 )

inneska
17. aug 2010

meškanie 118 minút...takýmto tempom príde do blavy zajtra večer 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre